• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Reálný čas dokončení stavby - vylepšení budov

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4646
  • Vytvořeno

Dokončení výstavby nebo vylepšení v uvedeném čase dokončení?


  • Celkový počet hlasujících
    5

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

[Shrnutí] Dokončování staveb či vylepšení v reálném čase uvedeného času.

[Podrobnosti] Při stavbě budov nebo při vylepšení uvedený čas realizace se automaticky dokončil bez nutnosti čekat až do přihlášení hráče.

[Důvody] Částečné řešení problému výpomoci při vylepšování hlavního sídla a kulturních budov.

[Dopad na jiné herní prvky] Zlepšení sousedské výpomoci a produkce budov. Obytné budovy by po dokončení jejich výstavby či vylepšení již produkovali mince apod. A z hlediska kulturních budov můžou hráči nečekat až se daný hráč přihlásí pro dokončení stavby ale již poskytnout výpomoc.
 

GorGlin

Veterán
Já bych to taky bral, ale pak bych neměl důvod řešit "Musím se přihlásit, aby mi naběhla budova"
A to není v zájmu hlavního strůjce.
Takže za mě nápad dobrý, ale nevěřím tomu.
 

DeletedUser4336

Guest
A jaký je důvod autorů, aby budova bez přihlášení nenaběhla? Pokud jde o nějaké malé prodlevy v produkci mincí staveb nebo poskytnutí výpomoci, tak to je pro autory dle mě zcela zanedbatelné, stejně nějakou pomoc, kdo se pravidelně nepřihlašuje, efektivně nevyužije, nebo se mu budovy naplní a další mince mu nepřibydou, přece jen nepostaví se třeba deset budov naráz, bežně jsou k dispozici pouze dva stavitelé. Já zatím vzpozoroval jediný efekt na mé hraní, a tím je, že si musím pamatovat hráče, kteří ve světě rozehráli vylepšením budov, a už se nepřihlásili, že nejdou motivovat a získat z toho mince.
 

GorGlin

Veterán
Pro autory je motivací to, že se přihlásíš i mimo tříhodinový ciklus.
Nevím kolik haléřů tím získají, ale já bych to podporoval když to je každý den
několikrát každý cen
od tisíců hráčů každý den
 
Nahoru