• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Razor z Ragnaru

Razor z Ragnaru

Kolemjdoucí
Ahojky, všichni! Jsem Razor z Ragnaru, na nízké úrovni a jsem zklamán. Přesunulo mě "to" na místo, kde jsou všechny provincie buď Těžké neb Velmi Těžké a já nemám ani úroveň, ani vojsko ani suroviny na zdolání byť jedné za týden. Nechápu, proč mě nenechal systém na místě, kde "se dalo žít" = postupovat ve hře. Ani v obchodě=na Tržišti nemám šanci na získání nějakých surovin. Takhle to hrát nejde=NEBAVÍ !!!!!
PS: hraju i jinou postavu na 21. / 15. (Ar./Wi.) úrovni a začátky byly mnohem schůdnější. RzR
 

voyager-1

Velmistr písma
obtížnost provincií určitě nesouvisí s přesunem, potřebuješ aktivovat další velikost oddílu nebo pokročilé průzkumníky na začátku kapitoly
 

GorGlin

Veterán
@Razor z Ragnaru
začátek je těžký i přes výzkum průzkumu tě požadavky na provincie budou tlačit ke stále obtížnějším provinciím
zlom je myslím kapitola 4, po ní se můžeš pohybovat s obtížností kolem lehkých provincií, zelené.
můžeš jít dál, ale nic tě tam nenutí.
Pokud půjdeš napřed, tak je blok na provinciích vzdálených 10 polí od města, nebo 11, nejsem si jistý.
Ve výkupu se objeví orci které můžeš vyrábet až v kapitole orků.
Jak píše voyager, tvoje město je středobodem tvého vesmíru a obtížnost provincií, turnaje, věže, poplatky za obchod, všechno si určuješ sám sobe.
 

Ladonka

Učedník
Pomoci s výměnou zboží by ti měli spoluhráči ve spolku. Také by ti měli poradit s rozvojem města. Pokud tuto podporu ve spolku nemáš, porozhledni se po jiném.

Jsi ve spolku, kde jsou aktivní tři členové včetně tebe. Najdi si aktivní spolek, který tě podpoří a pomůže ti s rozvojem.
 

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Ahoj @Razor z Ragnaru,
vítej na našem fóru. Snad zde najdeš informace, které by mohly předejít tvému zklamání. O přesunu hráčů jsme informovali např. zde. Jaké tyto přesuny jsou, můžeš s hráči rozebírat v příslušné diskuzi. Stejně tak se můžeš vyjadřovat ke všemu, co hra obnáší, ptát se můžeš v Otázkách a odpovědích, vždy někdo odpoví. Jsou tu skvělí a ochotní hráči. Pokud máš nějaké nápady, jak hru vylepšit, napiš je do Nápadů a návrhů.
Přeji, ať najdeš tu správnou strategii a hra se stane opět zábavnou.
Za Elvenar tým zdraví
Sjöfn
 
Nahoru