• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Soutěž Ravendust69

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7202
  • Vytvořeno

DeletedUser7202

Guest
Můj dokonalý den je neděle, neboť mohu trávit svůj veškerý volný čas se synem a přítelem. Ráno vstaneme dáme si kafe,čaj a snídani, povíme si krásné dobré ráno a nejlépe s úsměvem na rtech si sedneme k jednomu stolu a v klidu si vychutnáme snídani. Následuje každodenní úklid do kterého je zapojen i syn, ustlat, převléct se, uklidit nádobí ze stolu, utřít prach, stoly a podlahu. Poté si jde syn hrát, neotravuje a zbytečně nepláče kvůli všemu co se mu nelíbí. Popovídáme si co se komu zdálo probereme co se nakoupí a co budeme po zbytek dne dělat, dnes to vidím na lenošení u televize, hudby a hraček po celém pokoji. Oběd máme uvařený jsme po jídle a nastává doba, kdy jde syn spát to znamená minimálně 2 hodinky sami pro sebe pro mě a mého přítele. Povídáme si, tulíme se a jen tak spokojeně ležíme u seriálu s titulky. Syn vstane jdeme ven, do batůžku si nachystáme pití, malou svačinku a pořádnou dávku energie, kterou hodláme vyčerpat. Jdeme kolem hřiště, kde si sednu na lavičku a spokojeně koukám na syna jak si hraje s ostatními dětmi, staví bábovičky a na maminku si ani nevzpomene, po nějakém čase jdeme o dům dál, narážíme na louku plnou květin, které tolik milujeme natrháme všechny různě zbarvené a svážeme je gumičkou do vlasů aby se nám dobře nesly. Po té následuje cesta do obchodu,kde nakoupíme a nezapomeneme ani na nějakou sladkost pro každého člena naší skromné rodinky. Cesta domů je divoká syn dělá autobus a neustále chce po mě peníze a název zastávky na které budu imaginárně vystupovat, co pět metrů se zastavujeme a já si říkám zda někdy dojdeme domů. Po návratu si umyjeme ručičky, následuje koupání, pohádka a krásná cesta do říše snů, když není ještě moc pozdě syn si může chvíli hrát nebo si prohlížet pohádkové knížky či časopisy. My dospělí si ještě sedneme k počítači a děláme si svoje věci, nebo koukáme na televizi, povídáme si o kuriozitách dnešního dne a chválíme syna, že i přes to že je malý je šikovný a čiperný. Nevím zda se vám to jeví jako nejdokonalejší den o prázdninách, pro mě to ale je ten nejdokonalejší den, protože v dnešní uspěchané době je krása trávit čas s lidmi co vás mají rádi takoví jací jste, tolerují vás a jsou pro vás oporou.Vychovávat syna není jednoduché a však to je krásné, učit ho a zároveň se od něj učit taky. Miluji svou rodinu, jsou pro mě vším a nic není důležitější než zdraví a čas s nimi strávený.
 
Nahoru