• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Rauni

Rauni

Herní podpora
Elvenar tým
Zdravím všechny,

vzhledem k tomu, že jsem se nově a velmi ráda stala členkou týmu, nastal čas, se vám i představit.

Mám hodně koníčků, ale tím největším se mi poslední dobou stal Elvenar, tedy patřím do něj k těm do hry zapálenějším hráčům, co jí hrají již delší dobu a tedy i mnohé z vás znám déle a blížeji, což mě ve hře velmi obohacuje, a proto mě těší, že i já (a v to doufám a pevně věřím) vám budu co nejblíž a co nejlépe po ruce a to jak v herní podpoře tak i tady. :)

Bydlím v České republice a jsem žena, vím že to není nic překvapujícího, ale za oboje jsem opravdu velmi ráda, neboť Česká republika, toť Zemský ráj to na pohled a co se týká té ženy, tak si myslím, že u ní to platí také - a nejen co se týká jen toho pouhého pohledu na ní. ;):)

Jméno Rauni jsem si vybrala, právě pro to, že chovám úctu a obdiv k Matce Přírodě a stejně tak i k matkám a ženám jako takovým a Rauni je vlastně všechny, jak ve své božské tak i ve své lidské podstatě, dokonale ztělesňuje. Jedna z Finských pověstí říká, že když byla země pustá a prázdná a přišla na ní Rauni v podobě malé jeřabiny, do které uhodil blesk (její manžel je Ukko - bůh bouří), tak se z ní zrodily všechny ostatní rostliny země a je tedy bohyní plodnosti, síly, hojnosti a sexuality.

Co na závěr mého představení a na začátek mého působení dodat?
Snad jen přání! Ať se nám všem ve vzájemné spolupráci daří, ať nám všechno kvete, kromě teda blbosti, a mějme se všichni rádi!!! :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru