• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Radnice/Senát - portálový bonus

DeletedUser5987

Guest
Ahoj, tak jsem smutný, jelikož jsem přišel o 1 rozšíření. Předpokládal jsem , že když si nechám Radnici v Elvenarech a přejdu do Ambasád, postavím Senát, že při použití portálového bonusu mi to naplní i Radnici. Výzkum dobrovolného rozšíření v Elvenarech jsem dodělával až potom, narval tak 130 VB a ouha, při použití portálového bonusu mi do radnice přibylo co ? Asi tušíte, co chci napsat... Nikde jsem se nesetkal s informací, že by to tak mělo dopadnout, takže to vidím, jako chybu ve hře. Někdo může namítnout, že jsem to mohl předvídat, já mohu namítnout, že jsem předpokládal opak. Já to rozšíření potřebuji, jsem bez něj nešťastný, je na něm závislý osud celého mého města. :mad: Nepředpokládám, že se tím někdo bude zatěžovat, ale za zkoušku nic nedám a minimálně tím někoho mohu upozornit, aby nedopadl stejně jako já. Protože přijít o tak vzácnou komoditu prostě natentononc... Rady tipu : měl jsi si to napřed naplnit a pak přecházet, jsou mi vážně k ničemu...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
Počkej chvilku - jeden nebo dva updaty a místo osadnických surovin tam bude 1,6M svitků (ostatní 2 suroviny se nezměnily):
1594485402317.png
 
Nahoru