• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Radek011

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6555
  • Vytvořeno

DeletedUser6555

Guest
Ahoj,jmenuji se Radek.je mi 48.Mám pittbula,jmenuje se Hero,v září mu bude 11 let.A teď ke hře.Jsem v super společenství,to je bezva,ale mám několik podnětů,pro naši herní podporu.Tak doufám,že si to i oni přečtou.Nejvíce mne trápí plynulost hry.Hraji také Vikings:War of Clans I. A tam takové problémy memám.Když je potřeba na serveru něco opravit,tak prostě 30 minut před ohlásí maitenance a pak pro ostatní uživatale server uzavřou.Po dokončení opravy server zprovozní a každému hráči pošlou dárek jako omluvu,za to,že nemohl hrát.Šlo by něco podobného provést i tady?
 

Deleted User - 500563

Guest
Ahoj Radku,

vítám tě mezi námi. Jsme rádi,že se ti hra líbí. Pokud máš jakýkoliv problém s hrou, obrať se prosím na herní podporu, kde se ti pokusí pomoci s daným problémem. Tady nalezneš i návod, jak se dá tiket vyplnit. Co se týká oprav ve hře, tak z vlastní zkušenosti vím, že to je otázka několika minut, kdy není k dispozici se připojit. Hráči o tom dopředu vědí, kdy dojde k opravám,změnám, či k aktualizaci hry samotné.:)

Těšíme se na tvé příspěvky a přeji ti mnoho úspěchů ve hře. ;)

 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru