• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Rada pro nováčka..

DeletedUser4530

Guest
Vážně? To ani nevím. Jaké?
Jediné co o Orcích vím, že to je nejhorší kapitola hry.(Ano, nemůžu plně posoudit, bo jsem jen v elementálech..)
Ale co jsem už měl příležitost hrát, tak si za tím stojím.
 
no právě takových, jak je získat, když ještě nejsi v té kapitole :D
a jinak pravda, zatím mě taky bavili nejmíň (více méně jsem je proletěl za vyplýtvání všech svých kouzel portálových bonusů)
 

DeletedUser2988

Guest
me nebavi ted aktualne amuni... jsem v nich skoro 3 mesice a nechce se mi stavet ani portal...
 

DeletedUser4530

Guest
Až tak špatné to vidíš?
To není zrovna povzbuzení do budoucnosti.. :(
 

DeletedUser2988

Guest
no kdyz je mel pritel, tak pry to neni zadna hruza, ale nejak me ty osadnici prestali bavit... :D hlavne nevim, jak je nacpu do mesta, kdyz maji byt spojene s obytkou nebo dilnou (podle toho jestli zlatnik nebo past), a i kdyz vim, ze to muzu obejit lvl 1 budovou, tak se mi nechce prehrabavat mesto... no uvidim po prazdninach, treba me to zase chytne :D
 

Lovec Krys

Legenda
@Emhyr var Emreis II Myslím, že ta fáma vyplývá z toho, že to tak původně možná i bylo, tedy, že ta budova generovala orky i v nižších kapitolách a že to později změnili, ale nechce se mi to dohledávat, jestli tomu tak bylo.

@donutka Ty jejich výrobny jsou 5x5 obě, takže nejlepší je udělat řadu zlatníků a řadu pasťařů a dát je mezi řadu dílen a oblast obytek. A portál pak mít odděleně. Výhodou je, že po vylepšení zlatníků a pasťařů se dají ty reputační budovy zbourat a nechat jenom Zlatníky, pasťaře a samotný portál.
 

DeletedUser4336

Guest
No mě molmentálně nevím jestli baví elementárové, zjistil jsem, že na ně vůbec nemám místo, a už vidím jak se to táhne, ty elementární budovy nejsou ošklivé jako např. Amunové, ale prostě na ně nejsem připraven.
 

DeletedUser5695

Guest
@Pauleo, máš na ně méně místa než je třeba na čarodejodračí univerzitu s kampusem, taky bojuju s místem :)

@donutka já bojuju s dokončením čarodějů a draků, do těch posledních 4 vývojových stupňů jsem je od dokončení eventu prolétla jak nic, ale momentálně se mě stále nedostává učňů a jejich produkci už nenavýším, takže mám trvale poloprázdné fakulty, snad to do Mauriel dokončím :)
 

DeletedUser4336

Guest
To je zajímavé jak každý má zcela jiné zádrhele ve stejných kapitolách. Já třeba měl u mágů tolik učňů, že jsem nevěděl co s nimi, už se ani nedaly vůbec využít co jich tam bylo. Možná jsem měl pomalejší rozjezd, ale nemyslím si, že bych tu kapitolu nějak flákal, odešla celkem normálně. Jinak nemůžu říci, že mě elementárové nebaví, zase když si představím Amuny, tak to se radši rád zdržím, ale když se na to koukám co je třeba kanálů a forem, tak to prostě nemám kam nastrkat a bourat studny nebo jiné věci se mi zatím moc nechce.
 

Lovec Krys

Legenda
@Pauleo No já si pamatuju, že jich bylo naopak málo. Produkce portálu byla nižší než jejich spotřeba bez ohledu na počet fakult, takže jsem se dostával do stavu, kdy se 1-2 fakulty skoro denně flákaly, protože neměly učně.

Kanálů potřebuješ jen tolik, abys vylepšil portál. Dá se to projet klidně s jedničkovými formami (záleží samozřejmě na místu pro ně).
 

DeletedUser4336

Guest
Tak možná je to tím že nejsem tak dobrý hráč jako vy, mě chvilku trvalo, než jsem udělal kolem kampusu dostatek místa na všech 3*4 fakult.
 

DeletedUser4530

Guest
Nekřivdi si.
To nemá nic společného s tím, jak je kdo dobrý.
Někdo prostě to místo najde hned, a někomu to trvá déle.
Tahle hra podle mě není o žebříčku hodnocení. ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5695

Guest
@Lovec Krys se 1-2 fakulty skoro denně flákaly, protože neměly učně -

přesně můj případ :), ovšem zbourání fakult nic neřeší, protože tím se produkce učňů ještě sníží

@Pauleo před postavením elfí produkce jsem dlouho stála, vylepšovala divy a rozšiřovala město, takže pak stačilo zbourat elfy, na velké ploše se vypořádat rychle s eventem a pak tam nacpat kampus až do lvl4 a 4*3 fakulty, díky architektovy a 2 - 3 měsíčním postávání před rozjezdem elfů to šlo hladce, teď se budu flinkat u půlčíků, protože potřebuju nahrabat plánky na KR a KR na vylepšení setů, kterých mám hodně, ale s bouráním zatím nespěchám, mám štěstí na spolek, kdy máme pokaždé 10 beden :), díky všem Safírovým jednorožcům (Sapphire Unicorn) a hlavně vedení :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
@Pauleo Já jich měl maximálně 11, tj. o jednu méně. Ale při menším počtu fakult chyběli stejně. Rozdíl tedy může být i v něčem jiném. Např. v času sběru nebo jiné formě produkce, případně přítomnosti/absenci včely.
 

DeletedUser2988

Guest
draci me taky bavili... nejhorší ale fakt byli orci.... ty se neskutecne taaahli... a pak pulcici, to je snad druhá nejhorsi rasa
 

DeletedUser4530

Guest
To je už minimálně podruhé, co píšeš, že půlčíci jsou fůj a fůj.
Tak si dovolím napsat Svůj názor. Čiště jen aby lidi nedostali z Tvých příspěvků špatný dojem.:D
Půlčici jsou v podstatě v pohodě! :)
Jezdí si na lodičkách, a nikoho neprudí. Za mě super rasa. :)
Tož tak :)
 

DeletedUser5695

Guest
Na půlčíky se docela těším, dají se dobře poskládat, jen mi vždy přijde líto, že ze sofistikovaných budov se stane něco primitivnějšího....., ale to se časem zase změní :). No a včelky či pták Ohnivák v krizi pomáhají :).
 
Nahoru