• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Různé sady a jejich kompletace

PajapajaTax

Kolemjdoucí
Prosím mám dotaz. Bylo by možné v Řemeslné výrobě objevit poslední budovu do sady a to Krčma u šaška? Děkuji za odpovědi.
 

Lovec Krys

Legenda
Možné by to bylo. Vše, co je potřeba udělat, je přesvědčit vývojáře, aby ji tam dali.
(ale tipuji, že nebudou chtít, protože staré sety jsou mnohem lepší než většina setového odpadu přístupná dneska).
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
@Lovec Krys svatá pravda. Já mám ten set komplet, a byť jsem ho získal když jsem byl tehdy v trpajzlíkoch. Je to jedna z věcí na níž utrácím královskou. Nové věci se tady s těmi staršímy moc srovnávat nedají.
 

Hexik

Znalec fóra
ja trebas ani nevim co ta krcma dava vim ze je pry dobra kdo ji ma si ji chvali ale coz je to davno a ja jeste nehrala

teoreticky pokud bys o ten set stal, pokud ne a nemel ho tak jo, ale jestli by to chodilo do vyroby jako sachy (kdy staci vyrobit jednu soucast a uz skoro nechodi) nez je znova cele poskladam mam to v prumeru 3 tydny protoze ten posledni kus proste nechce chodit ... co se tyka vubec vyberu v akademii pravidelne vyrabim zakladny vylepsovacich budov aby me tam 2x dene nezaclaneli ve vyrobe
 

hrac552

Znalec fóra
...když chceš "posilovací stromy" do turnaje, je třeba mít v inventáři uskladněny ty eventové budovy, co nemáš postavené, aby se ti už neobjevovaly v Akademii a tím byla větší pravděpodobnost na jiné nabídky ( třeba právě ty "stromečky")
 

FLYGHT

Šéfkuchař
...když chceš "posilovací stromy" do turnaje, je třeba mít v inventáři uskladněny ty eventové budovy, co nemáš postavené, aby se ti už neobjevovaly v Akademii a tím byla větší pravděpodobnost na jiné nabídky ( třeba právě ty "stromečky")
Ahoj to trochu nepobírám - já nemám postavené skoro žádné budovy co se většinou objevují v Akademii a stejně o stromky mám sakra nouzi :(
 

Lovec Krys

Legenda
@Flight Týká se to budov, jichž je omezené množství - evo budovy, sety šachů a knihovny, které můžeš vyrobit v řemeslné výrobě.
Pokud tyto budovy nemáš vyrobené ani postavené, budou se ti s určitou pravděpodobností objevovat v řemeslné výrobě.
Jestliže je všechny vyrobíš, tak i když je nebudeš stavět, jejich recepty se již nebudou v řemeslné výrobě objevovat a v řemeslné výrobě ti budou rotovat jen ty ostatní recepty.

Neboli:
Dejme tomu, že máš 50 receptů různých budov se stejnou šancí se objevit (ve skutečnosti se ty šance liší, alespoň myslím, ale pro ukázku počítejme, že mají všechny stejnou šanci).
1 z nich je Osvícená střelnice, při 50 různých receptech se stejnou šancí budeš mít šanci na Osvícenou střelnici 1/50.
Pokud máš 10 receptů na budovy typu šachy, základna fénixe, apod. Tak tím, že je budeš mít postavené v inventáři nebo ve městě, se ti sníží počet receptů na 40, takže šance, že se ti objeví ve výrobě Osvícená střelnice vzroste z 1/50 na 1/40.

Skutečná čísla a šance budou jiná, než jaká jsem v příkladu napsal, ale princip je stejný. Takže pokud máš dostatek činidel na výrobu, určitě vyrob všechny základny evo budov, které se tam objeví (pokud je všechny nemáš z událostí, pak se tam neobjeví), totéž platí pro budovy setů šachy a knihovny.
 

FLYGHT

Šéfkuchař
Skvěle jako vždy :) díky moc Lovče ;)
Dodatková - pokud ty budovy tedy vyrobím a budou v inventu a pak je v případě potřeby prodám třebas za úlomky,tak se to vratí na počátek?
Nebo si to pamatuje,že jsem je vyrobil a ta pravděpodobnost 1/40 se zachová??
Díky moc Fly

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru