• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Připravte se na maškarní!

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2716
  • Vytvořeno

CorwinOfAmber

Znalec fóra
tak baráček už je doma :) jen nevím, jestli ho budu vůbec stavět... furt tu mám 2 nepostavené kamenité výběhy ještě z pochodu stád, kde mám na stejném počtu polí 3x tolik kultůry...

a také by mě zajímalo, kdy začne druhá část. zrovna mám nové rozšíření města, tak jestli ho můžu zastavět a nebo si ho mám schovat na hromadu level 1 dílen / manufaktur :)
 

DeletedUser3459

Guest
Čau, mám dotaz začátečníka :) Zvyšuje se bonus u výherních budov s mým postupem do dalších věků? nebo zůstane tam tak kde byl při vyhrání nebo postavení?? Jsem ve lll. věku a ta budova se mi vůbec nevyplatí :) 123 nástrojů/Hod mě opravdu nevytrhne při mé výrobě a bonus 280 za tolik polí je opravdu nevýhodný :eek:. Chápu že je to budova zadarmo bez použití jediný suroviny ALE .....
 

iDavis

Legenda
@KakaneCZ bohužiaľ nie, kultúrna budova bude mať stále taký bonus, aký má v momente jej získania. Preto treba kultúrne budovy z akcií postupne obmieňať a získavať nové. :)
 

DeletedUser2449

Guest
Hotovo, akorát tato budova v kapitole 7 tedy ve vílách jaksi postrádá trochu smysl, ale čert to vem, místo zatím mám, tak smazat ji mohu vždy když se level s vyzkoumáváním dalších kapitol nezvyšuje.o_O:confused:
 

DeletedUser1198

Guest
Jsem zvědav na druhou úkolovou řadu, copak nám asi přinese za úkoly :-D
 

Johny88

Znalec fóra
Tak jsem to zdárně také dohrál. Jen je "trapné", že hodnota stálé kultury, je stejná pro všechny úrovně. Já jsem u Orků, kde si mohu postavit kulturní budovu s hodnotou 2900 a v Aventu dostanu 690 plus zásoby, které jsou taktéž výrazně nižší. Bylo by dobré, kdyby se dalo v Aventu vyhrát něco na způsob Renovační sady, jako je to ve FoE. Tím by se vylepšovaly o nějakou hodnotu právě tyto speciální aventové budovy. Jinak je to jen pro okrasu a následné odstranění.
 

DeletedUser3459

Guest
No to by byla skvělá věc :) ale předpokládám že taková věc by byla placená :)
Já sice nevím jak ostatní ale já zrovna nemám místo na to abych tam měl budovy jen na okrasuo_O
Předpokládám že se takovéhle akce dělají aby se přilákaly lidi do hry, protože po čase jo to docela nuda, ale bohužel třeba u mě se to míjí účinkem :p;)
 

Lovec Krys

Legenda
Nu, tak první sada dokončena a podle očekávání mi budova bude hnít ve shromaždišti až na věky věků amen.
Předpokládám, že asi nemůžu doufat, že by se budova z druhé části vylepšila tak, aby se hráčům před manou vyplatila postavit, co?
Při jejich aktuálních bonusech skončí stejně jako ta první - shnije na shromaždišti.
 

DeletedUser3685

Guest
Tak ty úkoly jsou celkem super, bohužel jsem byla příliš aktivní a všechny relikvie jsem vybrala, takže je tam někde budu muset mírovou cestou sehnat :( a proč mám ještě ten úkol? - No, protože jsem tak říkajíc noob tady ;) a rovnou jsem se musela kouknout do výzkumu a co jsem našla... no, že pulčíci jsou lepší než draci :eek: no asi pak v té X (10) zůstanu co nejdéle to jde... "čest temné magii" :)

PS jak jste získali ty super avatary? Mou fotku Vám sem strkat nebudu :D

iDAVIS máš tam Zoznam odmien: to se upgaduje samo při vstupu do nové éry, jde to vystavět za suroviny, nebo budu muset za rok najít stejnou, nebo se to vylepší jen ve shromaždišti?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3685

Guest
A teď trochu počtu:
V 1. Příchod jsou:
Kultura: 21-22,3/pole
Dílna (mám úrovně 4): 35,25/pole (151/4)= budova 2x2
Maškarní ples:
200/21=9,5 polí
43/35=1,2 polí

Což vyjde, že kdybych chtěla udělat to samé z těch budov co tam jsou tak vypotřebuji 10,7 pole, ale budova má 4x3 což je o 1 pole méně... (za cenu, že jsem brala ty nejmenší hodnoty co mám) + myslím si, že 9h produkce je pořád lepší než 6h

No možná to trochu snižuje fakt: "Darovanému koni na zuby nehleď." ;) + je to tak trochu free :cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser467

Guest
iDAVIS máš tam Zoznam odmien: to se upgaduje samo při vstupu do nové éry, jde to vystavět za suroviny, nebo budu muset za rok najít stejnou, nebo se to vylepší jen ve shromaždišti?
Budovy se při přechodu do nové kapitoly neupgradují. Zůstávají s těmi hodnotami, v jaké kapitole jsi je získala (ať je máš už postavené nebo ještě uložené ve shromaždišti). Můžeš je pak jedině vyměnit za nějakou jinou budovu, kterou získáš v dalším eventu (těch bývá do roka více).
 

DeletedUser3459

Guest
A teď trochu počtu:
V 1. Příchod jsou:
Kultura: 21-22,3/pole
Dílna (mám úrovně 4): 35,25/pole (151/4)= budova 2x2
Maškarní ples:
200/21=9,5 polí
43/35=1,2 polí

Což vyjde, že kdybych chtěla udělat to samé z těch budov co tam jsou tak vypotřebuji 10,7 pole, ale budova má 4x3 což je o 1 pole méně... (za cenu, že jsem brala ty nejmenší hodnoty co mám) + myslím si, že 9h produkce je pořád lepší než 6h

No možná to trochu snižuje fakt: "Darovanému koni na zuby nehleď." ;) + je to tak trochu free :cool:

No že při postavení "vyhrané" budovy ztratíš jedno pole by se dalo možná přežít. Ale je třeba neopomenout fakt, že v 1. věku máš celkem nedostatek místa a člověk je rád že cpe budovy tak hustě jak se jen dá a ještě máš někam nacpat budovu 4x3 ????? :(
No jen doufám že nebude podmínka jí postavit aby člověk soutěžil v 2. koleo_O, každopádně pokud v dalších úkolech bude nějaký kde se má platit surkama za splnění ukolu a výhra podobný nesmysl jako tohle, tak tu akci budu ignorovat.
 

iDavis

Legenda

Přehled úkolové linie


Rozpis druhej časti. :)

Všetky uverejnené informácie vychádzajú z bety a je možné, že dôjde k zmenám po zavedení do hry.

Začiatok: 23.8.2017
Koniec: 28.8.2017

Banner01.png

Behom akce sú dostupné 2 úkolové sady...
EL_-_akcia_-_ma_kar_da_2017_-_kolov_rada.png
EL_-_akcia_-_ma_kar_da_2017_-_kolov_rada.png


Prvá sada ponúka 12 úloh. Nasledujúca úloha sa odomkne vždy splnením predchádzajúcej. Druhá sada obsahuje 1 úlohu.
1. Vyrob 50x nápoje
2. Vyrob 30x chlieb
3. Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vylepši 1 budovu na level 10 alebo vyšší
4. Vyrieš 26 stretov ALEBO získaj 26 relikvií
5. Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO vylepši 1 budovu na level 12 alebo vyšší
6. Vyrob 40x jednoduché nástroje
7. Získaj 14 relikvií
8. Vylepši 4 budovy na level 4 alebo vyšší
9. Vyrob 16x pokročilé nástroje + získaj nejaké množstvo zásob
10. Utrať 23 VB
11. Vyrob 12x košík jedla + získaj nejaké množstvo zásob
12. Vyrob 10x sada nástrojov + získaj nejaké množstvo zásob

Poznámky:
- úlohy v ktorých je možnosť výberu z viacerých zadaní sú označené
EL_akcia_ve_k_noc_2017_znak.png

- presné náklady v úlohách so zadaním „Získaj malé množstvo...“ závisia od vašej aktuálnej kapitoly
- dodávať zboží do úloh je možné priamo v okne úlohy kliknutím na "+"
- o spôsoboch akými sa dajú získavať mince, zásoby a relikvie si môžete prečítať TU
1. Dokonči vsetky úlohy prvej sady

Čo môžeme získať:
  • 6x zesilovač (3 min)
  • 9x zesilovač (7 min)
  • 1x zesilovač (15 min)
  • 1x zesilovač (20 min)
  • 1x zesilovač (30 min)
  • 1x zesilovač (1 hod)
  • Velkolepá slávnost pod záštitou rodiny Mendaci

Zoznam odmien:

elvenar.png
 
Naposledy upraveno:

Maxa

Znalec fóra
úžasnej event. Oznámení prislo až po spuštení eventu a ještě má trvat předlouhých 5 a1/2 dne.
Pro většinu hráčů nemožné ukoly splnit.
3. Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vylepši 1 budovu na level 10 alebo vyšší
4. Vyrieš 26 stretov ALEBO získaj 26 relikvií
5. Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO vylepši 1 budovu na level 12 alebo vyšší
to je asi žert ? pruzkum trvá leckomu 2 dny a vice a zadna budova k vypesení také nemusí být. Relikvie tak ziskat z provincíí take nelze. Vyzkum technologie kde komu muze trvat i vice jak tyden.
než to takto uspechat , to jste si to mohli odpusit uplně. Ono kritiky na bete ma inno až nad hlavu a vubec je to nezajima.

cemu ja se tu porat divim.
 

DeletedUser2917

Guest
Souhlas s Maxa - celkem časově neúměrné. A i když bych to logisticky stihla (což bude na to, si to časově rozplánovat a plnit úkoly souběžně), tak mi ta výherní budova nějak nepřipadá zajímavá (jsem ve vílách). Možná je přínosná pro ty, co potřebují manu, ale mě tedy moc užitečná nepřijde... A pokud alespoň odměny za úkoly nebudou stát za to, tak asi tentokrát vynechám, i když mám eventy jako zpestření moc ráda.
 

DeletedUser3747

Guest
No, přiznám se, že mě ta odměna taky moc neláká. Zásob mám dost a ostatní bonusy (kultura a obyvatelé) jsou tak malé, že je to ztráta cenného místa. I tu předchozí zatím suším ve shromaždišti a asi tam už zůstane na furt.
 

DeletedUser2933

Guest
Zdravím všechny hráče a soutěžící,každý má možnost volby rozhodnout se zda úkoly plnit či ne.Já osobně jsem zastáncem každého zpestření ve hře a i když se mi také nevyplácí určité event budovy a některé úkoly mě děsí :eek: je to pro mě výzva a úkolovou linii se pokusím dokončit .Můžeme být rádi,že víme které úkoly nás čekají a můžeme si vše v pohodě naplánovat.;):):)přeji všem zdar ve hře
 
Nahoru