• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Psaní zpráv

FLYGHT

Šéfkuchař
Ahoj,sice jsem našel podobné vlákno,ale uzavřené.
Tam jsem se dočetl o nějakém bloku o kterém nemám tuchy,kde existuje.Nicméně za léta hraní různých her,ale i z jiných činností,musím konstatovat,že tady INNO udělalo strašnou verzi psaní a pošty jako celkové.
Pokud chci zkopírovat již nevložím,text vxtvořený jinde se nedá přenést...fak šunt a nervy v kýblu.
Defakto musím každou zprávu tvořit zvlášť byť stejného textu.
Fakt hrůza hrůzoucí a o chatu nemluvě :(
Pokud se pletu a nějak to jde,tak odpusťte neználkovi,ale zatím každá zpráva je pro mne noční mlra :)
 

aikomi

Mistr slova
Tak mě teda funguje, když si označím příspěvek a dám CTRL + C, tím to zkopíruješ a pak CTRL + V a tím to vložíš tam kam chceš. ;)
 

DeletedUser4336

Guest
Takhle mi to taky funguje, ale myslím, že záleží na prohlížeči, a jsou i případy, kdy některé texty nejdou vykopírovat i na stejném prohlížeči.
 

luterina

Veterán
Když text přetáhneš myší, tak se nemusí celý začernit, ale když dáš kopírovat Ctrl+C, tak se zkopíruje celý.
 
Naposledy upraveno:

jana.souck

Pokročilý žák
My máme docela dost ukecané společenství a občas by se nám hodilo moct si to chatové okno roztáhnout na větší šířku.
 

alu5

Učedník
Přes mobilní verzi musím před odesláním zprávy text označit a kopírovat a až poté odeslat. Přes mobil totiž kopírování skoro vůbec nefunguje a odkazy ve zprávě už vůbec ne....
 
Nahoru