• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová rasa Prunetka-Kyklopové/Kyklopky

DeletedUser1804

Guest
Kyklopové byli obři s jedním okem uprostřed čela.Vzhledem se podobali lidem,ale fyzicky byli o hodně silnější,divočejší a větší. Kyklopové měli dle starořeckých legend žít na řeckém ostrově Amorgos, na Sicílii a také v Malé Asii. Neměli lichotivou pověst. Snad jediným pozitivem bylo jejich dobře rozvinuté kovářství. Jejich síla dokázala obyčejným lidem velmi usnadnit práci. Byť se o nich tvrdí,že nebyli zrovna nejvzdělanější a suroví, jejich zápal do práce a nadlidská síla by dokázala pomoct nejedné rase...
 

Přílohy

  • kyklop.jpg
    kyklop.jpg
    767,1 KB · Zobrazení: 236

Sindri

Guest
Nepatříš ty mezi ta děvčata, co mívají ve školních sešitech více kreseb než zápisků? :) Zajímavý už jenom ten nápad na ženskou podobu kyklopa, grafické ztvárnění ještě lepší. Vypadá to, že jak jsou kyklopové divocí a barbarští, tak jsou jejich drahé polovičky šmrncovní. :D
 

DeletedUser1804

Guest
Možná kdysi dávno, :Dteď na to není moc prostor, každopádně soutěž na toto téma je skvělou příležitostí,jak vydechnout a přenést se myšlenkami a fantazií k něčemu příjemnému a zajímavému...:rolleyes:
 

Sindri

Guest
Pokud by ses chtěla přenášet častěji, nesoutěžně, jen za morální podpory nás čumilů, kteří si ani netroufají vzít tužku do ruky... zde na to bude perfektní prostor. ;) Ale škoda, že nekreslíš i po mimo jen tak do sešitu, poznámkového bloku etc., když je zrovna nuda. :) Tyto malůvky obvykle mají něco do sebe a mě osobně často uchvacují nemenší měrou jak sofistikovanější dílka. Vynikají jednoduchostí, autor při nich neřeší co jak... ale prostě jede. Na základní škole jsem tím měl potetovaný sešit také, teď na SŠ je maximálně vypiškvorkovaný. :D
 

DeletedUser1804

Guest
Což o to,malůvek mám spoustu,ze SŠ obzvlášť,ale není na to moc čas.;) Každopádně díky za tip,pokud bude nálada,ten "čas" a třeba i chuť,zavítám tam.
 

DeletedUser34

Guest
obrázok celkom podarený len škoda že popis sa hodi viac na báj na zemy ako na svet fantázie Elvenaru
celkovo hodnotim

4 z 10
 

DeletedUser1804

Guest
Děkuju,ale myslím si,že nakreslit něco vydařeně graficky a nápaditě obzvlášť v této hře není úplně jednoduché...téma mluví za vše...proč si něco nenakreslil/a ty? Abych mohla porovnat a "přiučit se"?:rolleyes:
 

DeletedUser1804

Guest
Jo a ještě jsem to kreslila během zkouškového,takže to byla spíše taková příjemná relaxace,než snaha o dokonalost :D
 
Nahoru