• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce Prodej budov

DeletedUser5485

Guest
Nešlo by nějak zařídit, abych mohl nabídnout získané budovy ze speciálních událostí na prodej? Třeba když nemám zájem je stavět, ale už jsem je získal, tak bych to nabídl třeba za nějakou komoditu, kov, mramor, svitky...
 

DeletedUser5601

Guest
tohle se mi docela líbí, to není marný nápad... zvláště poslední dobou jsem si říkala, že by bylo hezké, kdybych si mohla budovy, co se mi nepodařilo získat sehnat v nějakém rychlo-výprodeji hned po skončení eventu
 

DeletedUser2185

Guest
Tak chteli bychom to vsichni, ale todle nemuze nikdy projit. Byznys se dela s Innem, ne mezi hraci ;)
 

DeletedUser5485

Guest
Nevím, proč by to nemohlo projít. Kromě toho obchody mezi hráči už dávno existují, takže si dovedu představit, že přidat do tržnice další funkci s přístupem do dalšího inventáře hráče nebude problém a dokonce by to mohla být samostatná pátá karta.
 

DeletedUser2185

Guest
Chapu, ze technicky by to asi nebyl az takovy problem. Ale team, potazmo firma, ktera pro nas hru, eventy a jeji aktualizace pripravuje, taky musi z neceho zit. Nedovedu si vuuubec predstavit, ze nas nechaji obchodovat s budovama.
 

iDavis

Legenda
Na dosiahnutie realizácie návrh nemá šancu. Hráčska perspektíva ho vyobrazuje ako kúpu nejakej budovy za získavateľné suroviny, čo z logického hladiska môže mať zmysel, ale zo strategického hladiska pohľadu vývojárov, je to neprípustné. Tam sa pohľad uberá skôr smerom: "Je strategické zmýšľanie v udalostiach rovné vynaloženým surovinám? Surovinám s neobmedzeným skladovacím priestorom a takmer neobmedzeným počtom manufaktur na ich produkciu?" Za aké ceny by bolo podľa vás adekvátne predávať tieto budovy?

Ak sa chceme baviť o vzájomnej výmene budov z medzi hráčmi, scenár výmeny "budova za budovu" by bol už reálnejší, ale aj to s riadne danými striktnými pravidlami.
 

DeletedUser5601

Guest
Jistě, nejspíš to neklapne, ale ze sběratelského hlediska by to bylo fajn. A team vývojářů má z čeho žít, o to se nebojte. Mám pár kamarádů ajťáků, vývoje a spravování her je lukrativní oblast.
 
Nahoru