• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Problém s diamanty.

Deleted User - 137072

Guest
Dobrý den. Hraji v obou svĕtech. Když si v jednom svĕtĕ koupím nĕco za diamanty, odečtou se mi diamanty v obou svĕtech. Proč? Jak tomu zabránit? Již jsem takto přišel o stovky diamantů.
 

Danber7777

Pokročilý žák
nejde tomu zabránit a vlastně jsi nepřišel o nic páč dia účet je společný jak s přičítáním dia tak s odečítáním
 

Deleted User - 137072

Guest
nejde tomu zabránit a vlastně jsi nepřišel o nic páč dia účet je společný jak s přičítáním dia tak s odečítáním
To není pravda. Takto se to začalo chovat teprve před nĕkolika dny. A o diamanty jsem přišel, protože jsem mĕl našetřené, potom jsem v obou svĕtech dosáhl uspĕchu a byl jsem odmĕnen 200 diamanty a v tom okamžiku se sjednotili. Samozřejmĕ podle nižšího počtu. Oddĕlené to vždy bylo. Skore, společenství, trh atd. jsou oddĕlené, tak proč sjednotili diamanty? Je to podvod!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Lituji, ale musím potvrdit slova hráče @Danber7777, která jsou správná.

Diamanty se vážou a vždy vázaly k účtu hráče, nikoli k danému světu. K žádným změnám v tomto směru nedošlo. Je to z prostého důvodu. Kdyby se vázaly k serveru, hráč by o ně automaticky přišel v případě, že by daný server přestal hrát, díky čemuž by bylo jeho město smazáno. Smazáním města dojde k odstranění účtu (character account) ze serveru a nedochází k jeho zálohám smazaných účtů. Pokud by ses na daný server vrátil po smazání, byl bys bez diamantů, protože takové informace se nikde neuchovávají. Z tohoto důvodu jsou vázány k účtu tzv. master account (ten má každý jeden), kdežto na serverech se vytváří tzv. character account (těch můžeš mít několik v závislosti na počtu otevřených serverů). Je to tak (a vždy bylo) u všech InnoGames her. Upřímně si ani neuvědomuji, že by to bylo u jiné hry jinak.
 

Deleted User - 137072

Guest
Ok. Jsem v této hře již spoustu let. To co jsem popsal se mi stalo cca před dvĕma, čí třemi týdny. Přeci kdyby se mi to nestalo, tak to tady nepíši.

//odstraněna zbytečná citace - Ódin
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@Ja Mr Moon - jak jsem psal, takto to bylo vždy. Žádná změna v tomto směru neproběhla, v opačném případě bychom na to upozornili samostatným oznámením, neboť by se jednalo o vážnou změnu, případně bychom se zmínili v nějakém changelogu.

Bohužel bych to přisuzoval tomu, že sis toho dříve nevšímal, ale až nyní.

Jsem tu jen u této hry přes 5 let, tedy téměř (snad bez 2 měsíců) od začátku a vždy byly diamanty společné pro celý účet, nikdy nebyly odlišné pro různé servery. Jsem i u jiné hry od této společnosti a tam je to totožné. Prémiová měna = účet hráče (master account), nikoli účet na serveru (character account).
 

Deleted User - 137072

Guest
Takže chyba byla to chování co jsem popsal.
Tedy se omlouvám za založení vlákna. Jak se to smaže?
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Osobně o žádné chybě v chování diamantů nevím. Opravdu bych to spíše přisuzoval tomu, že sis toho dříve nevšiml. :)

S vláknem není třeba nic dělat. Alespoň si to budou moci přečíst hráči, kteří by měli podobný dotaz.
 
Nahoru