• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

prestiž

dadys

Kolemjdoucí
Ahoj, stalo se mi, že nemohu pokračovat v úkolu na pozici Amuni - i když mám postavené všechny budovy na prestiž a Chrám v dunách na 4 levelu, mám málo prestiže a nemohu dál vylepšovat výrobce pastí a zlatníky. Můžete mi poradit?! Kolegové ve společenství také neví, co s tím...Děkuji :)
 

12alfa

Pokročilý žák
Ahoj, na wiki jsem četla, že prestiž funguje jako kultura. Tak jestli nemáš nepoměr mezi množstvím budov, co ji spotřebovávají, a těmi, co ji tvoří. To je jediné, co mě tak k tomu napadá...
 

Hexik

Znalec fóra
co trebas pouzit portalovky?
vypada to ze jsi proste na maximu sice jsem cely komplex nestavela ale kazda budova co dava prestiz je omezena poctem a kdyz postavis maximalni pocet tak uz asi neni cesty dal a vic uz zlatniky a vyrobce pasti nevylepsis nebo nepristavis a pokud ti nevychazi pomer vyrobcu k zlatnikum tak jedno musis zrusit abys postavil to druhe jine vychodisko nevim, snad se ukaze i nekdo kdo to cele stavel
 

Lovec Krys

Legenda
Máš jich prostě moc:)
Prestiže je omezené množství. Z toho vyplývá i omezené množství zlatníků a pasťáků.
Nemálo hráčů projíždí Amuni s množstvím Zlatníků a pastířů, které jim dovolí jen Hlavní pyramida + Pilíře, a ten zbytek od Palmových zahrad dál se ani neobtěžuje stavět a přitom je to zdrží jen trošku na úplném konci. Většinu kapitoly projedou plynule.
A portálovky budou fungovat taky - já takto projel Amuni na betě - jen portál + požehnání.

Konstruktí ostrovy, to jsou jiná, tam jich jde naflákat tuším 16 dohromady - ale je jednodušší to celé proklikat přes portálovky jen s portálem (je to poslední kapitola, která takto jde projet celá, pak si vývojáři Inna všimnuli, že jim hráči procházejí kapitoly jen s portálovými požehnáními, tak nám to začali komplikovat).
 
Nahoru