• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Prastarý div, který každý den vyprodukuje zesilovač času

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5442
  • Vytvořeno

DeletedUser5442

Guest
Je zbytečné popisovat význam časovačů. V různé fázi hry se dají využít k různým příležitostem (Věž, výzkum provincií, stavba budov, tvorba armády, výroba surovin, úkoly při eventech atd). To znamená, že Zesilovače chtějí všichni hráči. Čím větší přístup k časovačům, tím větší výhoda ve hře. Spíš mě nenapadá důvod, proč by někdo o zesilovače nestál.

Proto si myslím, že by se jednalo o velmi atraktivní div, u kterého bychom byli i motivováni jej vybudovat na co nejvyšší úroveň. Často tu slýchám, že divy jsou neatraktivní a není důvod je stavět. Tento div by byl zajímavý pro všechny a celá kapitola by byla i veselejší, bylo by se na co těšit :) Možná by mě to i motivovalo kapitolou prosvištět rychleji podobně, jako jsem před časem pospíchal kvůli Simie Sapiens :)


Parametry:
Úroveň divu / Získaný zesilovač:
1-5 - 1 hod
6-10 - 2 hod
11-15 - 5 hod
16-20 - 8 hod
21-25 - 14 hod
26-30 - 20 hod
30+ :)

Domnívám se, že by to mohl být velmi atraktivní div pro většinu ambiciozních hráčů. Zejména, pokud by vyšší úrovně nabízely takovéto benefity. Zcela jistě by to otevřelo větší dynamiku hry - ještě větší řežba při turnajích a ve Věži (více armády), "novější" hráči by mohli dohnat ty "starší" v provinciích, což by opět nabídlo ještě dramatičtější turnaje apod.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Asi nemožno počítať s tým, že by bol nový div pridaný inde než na koniec výskumu, takže aby novší hráči dobehli starších, to by asi nebol prípad, ale nápad ako taký sa mi ľúbi. Motivácia postaviť taký div by bola.
 

DeletedUser5442

Guest
Pochopitelně se tím myslelo prastarý div na konci výzkumu další kapitoly

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Onono Elfenaro

Pokročilý žák
Slušné množství časovačů dává věž, takže jen kvůli nim bych div nestavěl, ale když se třeba podívám na divy v ambasádách, tak si říkám, že jsi s tím návrhem měl přijít dřív. :D
Pokud by měl takový div rozumnou velikost, vhodný interval dávání časovačů (ne třeba 1 za týden) a druhá vlastnost divu nebyla úplná blbost, tak by to mohl být dobrý div.
 

kasimir

Učedník
Je zbytečné popisovat význam časovačů. V různé fázi hry se dají využít k různým příležitostem (Věž, výzkum provincií, stavba budov, tvorba armády, výroba surovin, úkoly při eventech atd). To znamená, že Zesilovače chtějí všichni hráči. Čím větší přístup k časovačům, tím větší výhoda ve hře. Spíš mě nenapadá důvod, proč by někdo o zesilovače nestál.
Mě pro změnu nenapdá důvod, proč o ně stát. Pravidelně hraji věž a pravidelně mi časovače padají takže už jich mám kolem 200 a co s nimi? Sem tam se nějaký hodí, hlavně na urychlení výcviku vojska když už je moc kladívek, ale jinak? Takže jako obvykle, co jednomu připadá jako úžasná věc, pro druhého je naprostá zbytečnost a nevyužije to. Koneckonců, tak je to v pořádku.
 
Nahoru