• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Prastaré divy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

CherryFlower

Guest
Ahoj Ódine, tak už jsem tady zas :)

V části Prastaré divy - Vylepšení se vloudila chybička:
Umožněno umístit budovu, pokud jsou odhaleno všech 9 run

A ještě jedna:
Investování do prastarých divů
Hráčům je umožněno (společenství a objevení sousedé), abys navzájem pomáhali s vylepšením prastarých divů.

A ještě...
Nejlepší hráči budou za své investice odměněni úlomkem a/nebo vědomostními body! Nezapomeňte, že i když je váš prastarý div postaven, tak i přes to pro vylepšení na úroveň 6 budete potřebovat sadu 9 nalezených run, což znamená, že se jedná o alternativu k jejich získání přes dokončenou provincii. Přispěje také k rozvoji vašeho města.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

CherryFlower

Guest
Když to píšeš, soustředíš se na spoustu dalších věcí a tohle se zkrátka někde schová :) Moc dobře to znám... nejlepší to je v hromadném mailu, x krát to po přečtu a v okamžik, kdy to odesílám, vidím, že je tam chybka... a už to nevrátím :D
 

CherryFlower

Guest
Pokračování:

Prodej prastarých divů
Prastaré divy mohou prodány, ale při jejich prodeji myslete na to, že vaše město ztratí veškerý bonus vztahující se k dané budově a nevrátí se vám žádné zdroje.
 

CherryFlower

Guest
A ještě něco od trpaslíků:
Trpaslíci mají i své suroviny - žulu a měď, nové kulturní budovy, díky kterým s budou aspoň trochu jako doma - není nic lepšího jak Krčma - vaši výrobu ocele převede na tu trpasličí - koneckonců, ocel je jejich specialita!

Že by vypadlo slovíčko cítit? :)
 

DeletedUser133

Guest
Mám taky chybu:
Chyba:
To znamená, že nejprve budete muset posbírat všechny úlomky.


Každý prastarý div je propojen s určitým úlomkem, což je možné zjistit v kartě Přehledu.
Němělo by to být takhle:
To znamená, že nejprve budete muset posbírat všechny úlomky.


Každý prastarý div je propojen s určitým úlomkem, což je možné zjistit v kartě Přehledu.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím Tě @filips,

karta se nejmenuje Přehledu, ale Přehled. Tudíž proto byla zvýrazněna pouze část toho slova. :)
 

DeletedUser548

Guest
Ahoj, existuje nějaké pravidlo proč některé runy zapadají do obrazce a některé se rozpadají na úlomky run? Proč se mi runy rozpadají, teď už po 4té za sebou? Je to bojem, vyjednáváním, typem provincie, kombinací střídání provincií neboj je to nahodilé? Díky moc za radu. T
 

adamnet

Učedník
Ahoj Ódine, tak už jsem tady zas :)

V části Prastaré divy - Vylepšení se vloudila chybička:
Umožněno umístit budovu, pokud jsou odhaleno všech 9 run

A ještě jedna:
Investování do prastarých divů
Hráčům je umožněno (společenství a objevení sousedé), abys navzájem pomáhali s vylepšením prastarých divů.

A ještě...
Nejlepší hráči budou za své investice odměněni úlomkem a/nebo vědomostními body! Nezapomeňte, že i když je váš prastarý div postaven, tak i přes to pro vylepšení na úroveň 6 budete potřebovat sadu 9 nalezených run, což znamená, že se jedná o alternativu k jejich získání přes dokončenou provincii. Přispěje také k rozvoji vašeho města.
Tak nevím.Dal jsem jako jediný sousedovy do křišťálového majáku bod a dostal jsem úlomek.Potom jsem dal další a nedostal jsem nic.Jsem tam jako jediný , který dává body.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ahoj @Adamnet,

tato sekce je vyhrazena pro Wiki, neslouží pro dotazy. Nicméně, přikládám kopii ze zmíněné Wiki o odměnách za investice do Prastarých divů:
Odměny prastarých divů
  • Za pomoc v prastarých divech budou odměněni pouze nejlepší hráči.
  • Druh a množství odměny bude záležet na úrovni prastarého divu.
  • Čím vyšší úroveň prastarého divu je, tím jsou větší odměny.
  • Nemusíte dostat odměnu z každé investice do prastarých divů. Ty se objeví v žebříčku vzájemné pomoci, ale bez ikony odměny. Například v případě, že majitel je na prvním místě tohoto žebříčku, první odměna bude pro druhé místo a tak dále.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru