• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Prastaré divy

GorGlin

Veterán
hlavní průšvih je, když ten div opravdu postavíš
pak se ti zavře runový kruh, do doby než vyleze div na 5 lvl nedostaneš se k nim
sice je to dost neefektivní ale u nepostaveného divu můžeš do hotového kruhu pasovat další runy. sice budeš mít ze vřech rozbyté úlomky, lae když honíš poslední dvě runy často to dopadně stejně
a zoufalé sutouce vyžadují zoufalá řešení
já mám například v elfích divech 35 run, které si můžu naštouchat
 

Tequard

Pokročilý žák
Pořád přemýšlím jaké divy postavit . Zatím jsem nepostavil žádný a runy mám jen na křištálový maják a klášter boj. mnichů. Ale tyhle divy mi nepřijdou moc výhodný a je mi jasný že všechny je na mapu nedostanu na to nebude dost místa. Bohužel jsem nikde nenašel jak se s úrovní zvedají bonusy takže nevím který preferovat. Jestli máte nějaký tipy sem s nimi :)
 

DeletedUser1930

Guest
@Tequard Ahoj, koukni se do wiki, třeba sem a klikni na "Rozbalit", jak je na obrázku a hned budeš vědět :)
ccc.jpg
 

Sheila7

Guest
Ahoj...tak tady je můj názor: Na hře jsem poslední tři týdny moc nebyla a nestačím se divit těm divům! Ne jen že stále je málo run a když jsou tak jen stále na maják a tak..ale kam jako ty divy mám nastrkat to fakt nevím! Myslím,že tolik výzkumů na divy a tolik nových divů je opravdu zbytečný! Hlavně proč se ty divy rvou mezi staré výzkumy? Kdo se potom v tom má vyznat..jedu podle výzkumů dál a buch!!! Najednou jsou nový výzkumy o 5 kapitol zpátky! Jsem akorát tak naštvaná! Když jsou nové divy a je jich stále víc tak by taky s dobitích provincií mohly padat runy ty nové! :(
 

papap

Mistr slova
Sheila7 já myslím,že jde o to aby si každý vybral jakým stylem se vydá a tudíš jaké divy postaví.Mě třeba zajímají divy,co vylepšují kulturo a vojenství a jiné mě nezajímají.Sice je divné,že je člověk musí vyzkoumat všechny,ale jaký se postaví záleží na každém.nemusí se stavět všechny...:)
 

papap

Mistr slova
Jj,to mě také mrzí,ale co se dá dělat.Je to super hra a takové maličkosti mi jí nezkazí...:)
 

DeletedUser236

Guest
Dotaz: Už se nějak řeší (nebo je už i vyřešeno), co s nepotřebnými runami? Vím, že je to diskuze, která už tu probíhala, jen by mě zajímal její novější vývoj (pokud nějaký je). Mám teď kompletní druhý runový kruh majáku a pořád mi zbylo 21 run, které bych ráda nějak využila... Chystá se tedy do budoucna nějaká možnost, jak dané runy zužitkovat? :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Potom, až udělají vývojáři další pětici úrovní, bude čtvrté :D Jen hezky šetři, určitě se budou hodit :) A v budoucnu určitě řádně rozbíjet, takže větší zásoba není vůbec na škodu :D Až je totiž budeš potřebovat, určitě nebudou padat :D
 

GorGlin

Veterán
Přiznám se, že u některých divů si další lvl těžko představit protože už na 15. jsou pěkně macatý.
Bránit se ale nebudu.
Je tu pak další možnost alternativního užití, jako to udělali s relikviemi.
Třeba budou za runy nejaká nová kouzla.
 

Maatina

Znalec fóra
Neví někdo, jaká bude situace u vyzkoumaného divu poté, co jej postavím a zase zbourám? Co mě zajímá, je to, zda bude nutné jej zkoumat znova, co do sbírání a zasazování run do kruhu, jestli bude nutné toto absolvovat od začátku či nikoli.
 

Magni

Guest
Výzkum (ve stromě výzkumu) samozřejmě dělat znovu nemusíte, nicméně bude potřeba udělat znovu celé runové kolo a opět budete muset div stavět od 1. úrovně. Bohužel při smazání divu nedostane zpět vůbec nic (žádně vědomostní body, relikvie, runy ani suroviny), proto pokud to není nezbytné, nedoporučuji ho mazat.
 

Maatina

Znalec fóra
Děkuji za odpověď.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Atta1

Pokročilý žák
Dotaz : je vůbec k něčemu dobrá knihovna tajemství ? Podle mne zisky z ní jsou minimální a většina hráčů ji nestaví. Podobně se mi jeví i hlubina nekonečna. Pouze se u nich hromadí úlomky run.
 

GorGlin

Veterán
Když vezmeš divy jako takové, tak je to vlastně zbytečnost, bez které se obejdeš.
Pokud sypeš VBčka výhradně do výzkumu a máš všechno tak dobře promyšlené, že se nezasekneš a nepotřebuješ VBčak ulít někam jinam.
Ale pokud to tak není, jsou divy skvělá možnost, kam uložit přebytek a získat něco navíc.
A každý div je zajímaví jen pokud roste s tvým městem.
Knihovna ti dává jeden VB každý den, pokud necítíš potřebu ho mít, není důvod jí stavět.
 

PenyMarket

Znalec fóra
hlavní průšvih je, když ten div opravdu postavíš
pak se ti zavře runový kruh, do doby než vyleze div na 5 lvl nedostaneš se k nim
sice je to dost neefektivní ale u nepostaveného divu můžeš do hotového kruhu pasovat další runy. sice budeš mít ze vřech rozbyté úlomky, lae když honíš poslední dvě runy často to dopadně stejně
a zoufalé sutouce vyžadují zoufalá řešení
já mám například v elfích divech 35 run, které si můžu naštouchat
No já mám zkušenost ještě horší. Dojel jsem 5.lvl u Horského sídla a runa mi doposud nepadla a to ani ve vánoční soutěži a že jsem si jich vylosoval. :) Na turnaje už kašlu, protože všechny tři relikvie už mám na max a runy padají všechny mimo HS. Nové provincie to samé.
Prostě jiná cesta než motivací HS u souseda nebo nákupu přes diamanty k nim prostě nevede.
 
Nahoru