• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Prastaré divy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1851
  • Vytvořeno

DeletedUser1851

Guest
Většina lidí si stěžuje jak málo místa má,takže co takle prastaré divy zrušit na stavěcích polích a nechat jen ty na boku (pravá strana).Vědomostní body na výzkum přidávat tam.A pokud by někomu chyběla aspoň nějaká částečná změna jejich vzhledu,dalo by se to postupně odhalovat.
I ostatní divy by se dali rozházet po okolí kde nic není (teda aspoň zatím nic není) :)
Nevýhodou (aspoň co zatím vím) je to,že každý by musel mít grafické efekty ve městě aspoň na střední.
 

iDavis

Legenda
Je samozrejmé, že odstránenie divov z plochy by bolo pre hráčov výhodou, ale z hľadiska stratégie vývojárov v tom vidím problém; momentálne sú hráči nútení uvažovať, ktoré prastaré divy sa im oplatí postaviť na úkor miesta a ktoré nie. Ak by sa zaviedol tvoj návrh, každý by postavil všetky dostupné divy a len jednoducho poberal ich výhody a myslím si, že tento stav vývojári dosiahnuť nechcú, nakoľko by prastaré divy stratili časť svojej stratégie.
 

Atta1

Pokročilý žák
Když už se tu jedná o prastarých divech, co dělat se stále nabíhajících množstvím úlomků u divů, které nechci stavět ?
 

Deleted User - 42211

Guest
s nima nic neuděláš. Já je používám k zasazení s tím, že doufám, že jich co nejvíc praskne, abych mohla ukovat runu, kterou chci :)
 

DeletedUser1148

Guest
nejhorší je ,když už je u divu ,který nechci ,kolo plné a úlomky run stále padají zrovna na ten div.To je k naštvání
 

GorGlin

Veterán
Já stavím všechny, jsem sběratel.
Je ale pravda, že některé efekty nevyužiji.
Ale co, jsou to pěkný baráčky.

Co se místa týče, je teřba si uvědomit, že divy v tom co dělají překonávají budovy, které dělají to samé, nebo dělají věci, co jinak nezískáš.
Vem si třeba Zlatou propast, máš obytky 3x3, stejně jako je ona a dává ti víc lidí i víc peněz.
Pokud jí necháš bokem, snadno se ti stane, že v okamžiku, kdy se ti usadí poslední runa tak ti připadá jako nesmyslná plíva, ale to je jen zdání.
Wood Elfí obytka ti dá 100 lidí na pole a 3600 za hodinu, kdežto zlatá propast ti vysolí 290 lidí na pole a 22000 za hodinu. Čísla nejsou přesná a zaokrouhlená.
Ano, pokud chceš aby takhle vynášela musíš do ní nasypat kopec VBček, ale zatímco dřív by to znamenalo sedět a čekat, tak v současné době si to můžeš pochystat přes turnaje a ukládat body do divu aniž by jsi zastavil vývoj ve výzkumu.
Jsou tu divy jako Klášter bojových mnichů, který můžeš pominout, páč boje tě moc neberou, ale když do něj nasypeš ranec VBček, máš z něj jednu z nejvýkonějších kulturních budov a jediné co mu schází je možnost dostat na něj výpomoc.
Efekt na armádu je jen bonus, který ti může pomoct využít vojáky třeba s automatem v turnaji. Kasárna stejně mít musíš a v prvních kolech je i automat výhodnější než vykupování.

Celé je to velmi výhodné, když jsi aktivní a jsi přihlášený ideálně každé tři hodiny.
 

DeletedUser1851

Guest
Je samozrejmé, že odstránenie divov z plochy by bolo pre hráčov výhodou, ale z hľadiska stratégie vývojárov v tom vidím problém; momentálne sú hráči nútení uvažovať, ktoré prastaré divy sa im oplatí postaviť na úkor miesta a ktoré nie. Ak by sa zaviedol tvoj návrh, každý by postavil všetky dostupné divy a len jednoducho poberal ich výhody a myslím si, že tento stav vývojári dosiahnuť nechcú, nakoľko by prastaré divy stratili časť svojej stratégie.
Ano,na začátku se vás to zeptá zda boj nebo obchod.A už v ten moment by tedy měli být některé divy nedostupné pokud jak píšeš je v tom záměr vývojářů aby se každý zaměřil na to,co si vybral.Navíc nikde není napsané že se musí postavit všechno.
Také by se to dalo omezit na určitý počet divů.Třeba jeden pokrok (etapa) ve výzkumu jeden div.
 

DeletedUser1148

Guest
GorGlin hezky si popsal výhodu zlaté propasti a vzhledem k tomu ,že jsem vzdala boje ,tak přemýšlím ,že jí postavím místo jehel bouře.
 

GorGlin

Veterán
Já jsem je nezboural, boje jsem vzdal, ale v turnajích používám automat a tam jsou ty jehly docela znát.
Elitní lučištníci maj jednotku kouzelníků na jednu ránu.

A ještě bych chtěl dodat.
Staty jednotek obecně vzrostli a protože divy, v tuhle chvíli klášter, jehly a kovárna dívají procentuelní bonus, je jejich přínos ješět větší než dřív.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2070

Guest
Já stavím všechny, jsem sběratel.
Je ale pravda, že některé efekty nevyužiji.
Ale co, jsou to pěkný baráčky.

Co se místa týče, je teřba si uvědomit, že divy v tom co dělají překonávají budovy, které dělají to samé, nebo dělají věci, co jinak nezískáš.
Vem si třeba Zlatou propast, máš obytky 3x3, stejně jako je ona a dává ti víc lidí i víc peněz.
Pokud jí necháš bokem, snadno se ti stane, že v okamžiku, kdy se ti usadí poslední runa tak ti připadá jako nesmyslná plíva, ale to je jen zdání.
Wood Elfí obytka ti dá 100 lidí na pole a 3600 za hodinu, kdežto zlatá propast ti vysolí 290 lidí na pole a 22000 za hodinu. Čísla nejsou přesná a zaokrouhlená.
Ano, pokud chceš aby takhle vynášela musíš do ní nasypat kopec VBček, ale zatímco dřív by to znamenalo sedět a čekat, tak v současné době si to můžeš pochystat přes turnaje a ukládat body do divu aniž by jsi zastavil vývoj ve výzkumu.
Jsou tu divy jako Klášter bojových mnichů, který můžeš pominout, páč boje tě moc neberou, ale když do něj nasypeš ranec VBček, máš z něj jednu z nejvýkonějších kulturních budov a jediné co mu schází je možnost dostat na něj výpomoc.
Efekt na armádu je jen bonus, který ti může pomoct využít vojáky třeba s automatem v turnaji. Kasárna stejně mít musíš a v prvních kolech je i automat výhodnější než vykupování.

Celé je to velmi výhodné, když jsi aktivní a jsi přihlášený ideálně každé tři hodiny.

Mluvíš mi z duše, protože na divy mám naprosto stejný názor. Nemůžu se dočkat až se zasekám ze výzkumu a začnu do nich valit hromady VB :D Vždyť kam jinam ty VB nakonec dávat? Divy beru jako end-game obsah a jsem jsem rád za všechny, které tu jsou.

Většina lidí si stěžuje jak málo místa má...

Většina lidí má ve městech takový, s prominutím, bordel v rozložení cest a budov, že se nedivím, že mají málo místa :D

PS: Omlouvám se doublepost, příště se to nestane :)

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1148

Guest
no mě by se všechny divy asi stopro nevešly ,ale ty co mám jsou pro mne ideální.Je na každém ,jaké divy si postaví.Chtít mít všechny je nesmysl si myslím.Teď jsem konečně postavila horské sídlo a těším se na kvetoucí obchodní cech.Víc asi do městečka nenacpu.....spíše nechci nacpat :)
 

GorGlin

Veterán
Já ted mám místo připravené na jedenáctý a není to sranda, ale jak postupně sbírám runy, tak se mi snad povede pořídit další místo a umístit i ty ostatní.
Vidělas Enarovo velvyslanectví co postavila Woody69?
Efekt nic moc, uvidíme jak poroste s LVl, ale barák je to boží.
 
Nahoru