• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce Průzkumníci [předáno]

Santerr

Veterán
Mě by se docela líbilo, kdyby se vytvořila nová budova pro průzkumníky, která by se dala vylepšovat a motivovat podobně jako dělnická chatrč. Člověk by v ní mohl mít třeba i 5 průzkumníků, které by mohl vyslat na průzkum najednou, vzhledem k tomu, jak dlouho trvá průzkum jedné provincie. Motivace by samozřejmě průzkum o něco urychlila. Vylepšovat by se mohla třeba i za trpasličí suroviny nebo nebonusové relikvie.
 

DeletedUser180

Guest
Podporuji.
Budova by klidně mohla být na stejném principu jako divy. Takže bych se nebál udělat to na body výzkumu.

Dokázal bych si i představit že by na každém levlu byl i bonus na snížení času, surovin, kladiv, mincí + zvýšení efektivnosti jednotek a navýšení bodů života.
Přece jen, provincií bude potřeba dobýt opravdu hodně - kvůli divům a rozšíření města - takže jednoho dne nastane zajímavá situace, kdy vojsko nepřítele bude větší než vlastní jednotky (což je pravděpodobné, vzhledem k tomu že čím víc provincií mám dobyto, tím je armáda větší a silnější)
 

Ethariel

Guest
Skvělý nápad !!! A vylepšení průzkumníků ve výzkumu by mohlo otevírat další možnosti vylepšení téhle budovy.
 

DeletedUser34

Guest
no prieskum je uz priliš dlhe cakanie bolo by nieco take celkom fajn aspon by sa prieskum urichlil
 

DeletedUser1210

Guest
S tímto by se opravdu něco mělo udělat. Průzkum na nekonečně mnoho hodin(u těch co jsou už dál se to počítá na dny ) je frustrující.
 

Deleted User - 42211

Guest
V tématu je napsáno, že tento návrh byl předán tvůrcům hry, to je maximum, co pro to můžou naši moderátoři udělat, teď jen čekat, zda tvůrci toto zavedou nebo ne... ale souhlasím, hodilo by se to
 

GorGlin

Veterán
Mě by se docela líbilo, kdyby se vytvořila nová budova pro průzkumníky, která by se dala vylepšovat a motivovat podobně jako dělnická chatrč. Člověk by v ní mohl mít třeba i 5 průzkumníků, které by mohl vyslat na průzkum najednou, vzhledem k tomu, jak dlouho trvá průzkum jedné provincie. Motivace by samozřejmě průzkum o něco urychlila. Vylepšovat by se mohla třeba i za trpasličí suroviny nebo nebonusové relikvie.

Nápad dobrý, ale zakončení zcela naivní.
Jestli k něčemu podobnému dojde a já bych by pro všemi deseti, tak bude vylepšení výhradně za diamanty jako u dělníků.
A nepřekvapilo by mě, kdyby hned na druhý lvl
 

Santerr

Veterán
Dobře, i kdyby vylepšení bylo třeba za diamanty, jako například u akademie kouzel, pořád tu bude možnost mít třeba 2 průzkumníky a díky motivacím trochu rychlejší průzkum.
 
Nahoru