• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit PRŮZKUMNÍK

Deleted User - 35985

Guest
Všem přeji krásný den,
Včera jsem nehrál vůbec a v sobotu taky moc ne, neb jsem byl pracovně vytížený. Dnes před chvilkou jsem se rozhodl, že dám prozkoumat další pole na mapě a koukám, že je průzkumník zaseknutý na začátku průzkumu. Vypadá to, jako bych si ho právě zapnul.
Než jsem dopsal tento text, tak koukám, že se teprve nyní začalo odpočítávat. Pěkně děkuji za ztracený čas. (30h)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Je mi to líto, ale tady nic nevymyslíme, je nutné napsat na herní podporu.

Zároveň prosím, aby sis přečetl pravidla fóra. Psaní Caps Lockem tu vidíme opravdu neradi. :)
4. Styl komunikace (žádné psaní velkými písmeny!)
Před odesláním příspěvku si jej prosím znovu přečtěte, abyste se vyvarovali zbytečných chyb. Nepište vše velkými písmeny a tvořte celé věty.
 

Deleted User - 35985

Guest
Nakonec se musím omluvit, protože průzkum trvá 42 h nebo tak nějak podobně. Patrně jsem automaticky dal průzkum a nezapamatoval jsem si to. Jenom mě překvapuje, že na další průzkum ukazuje zbývající čas zkoumaného území a ne čas trvajícího průzkumu.
 
Nahoru