• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

povinný úkol - nemůžu dále

Mijecek

Učedník
Dobrý den!
V lvl Půlčíci jsem se dostal do situace,kdy nemůžu splnit povinný úkol.Snad někdo pomůže,nebo poradí.
Mám maximum zdrojů osadníků (tedy max nashromážděno z max možných,jako Pikantní chléb 3400/3400 atd.) a dostal jsem úkol "Nasbírej x chlebů,x polévek a x želé".
Bohužel už mám splněn celý výzkum v tomto lvl a nemám tedy jak se zbavit zdrojů,abych je mohl obnovit. Nejde je obnovit ani portálovým bonusem,prostě se zdroje nepřipíšou. Dají se zdroje nějak smazat,abych je mohl opětovně obnovit?
 

aikomi

Mistr slova
Myslím si, že to nijak nelze. Snad jedině smazat portál a znovu postavit, tím by se vše smazalo. Jinak nevím o žádném jiném řešení. :-(
Jinak novou kapitolou by se ti ty úlohy snad měli znovu resetovat, když je odmítneš a pojedeš hlavní úkoly z nové kapitoly...
 

Slniecko

Znalec fóra
Když smažeš portál a pak ho postavíš znova, tak ti to pak hodí stejne všechny zásoby co jsi mel.. Nedá se ti postavit nejaká farma pulčikovská, na kterou potrebuješ dané suroviny? Ješte nejsem u pulčiku tak nevím,jak to tam funguje, ale ja mazala portál v kapitole čarodejové a draci a pak jsem ho postavila znovu a dal mi všechny suroviny, co jsem tam mela predtím :)
 

aikomi

Mistr slova
Tak to jsem nevěděla. Měla jsem vzato, že by to tak mohlo fungovat. Mela jsem pocit, že to tu někdo někdy zminoval..
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Mijecek Prostě se na ty úkoly vykašli a odklikej je po vyzkoumání prvního výzkumu v další kapitole (nepřeskočitelné úkoly z předchozí kapitoly se stanou přeskočitelnými). Já to tak dělám už někdy od lesních elfů (nevlezlo se mi tam tolik výroben, co po mně úkoly chtěly. U čarodějů zas po mně chtěli vyrábět základní suroviny na vylepšování fakult, když už jsem měl všechny na maximum, atd.). Tak můžeš splnit jen ty, co se ti splní automaticky a ty, které splnit chceš (např. ty za 200 dia).

ps: To mi připomíná, že bych už mohl odklikat úkoly z Elvenarů, když už zkoumám druhou ambasádu.
 

DeletedUser4336

Guest
Lovec Krys >> A já měl za to, že největší flákač v plnění úkolů jsem já :D. Já to začal flákat od Elementálů, kde se ty nároky na místo prostě u mě nedaly splnit bez bourání města, apod., takže jsem od zdejších hráčů okoukal přeskakování úkolů, a pak už to jelo.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Tak tohle mi není vůbec jasný. V lesních elfech jsem měla ten stejný problém, chtělo to po mě továrny v počtu 6,6,4 a musela jsem uklízet do skladu, i když by mi vzhledem ke slušné zásobě bonusů bohatě stačily 3,3,2. Ale raději jsem je postavila, protože je to v té řadě, která se nedá odmítnout a za kterou je 200:diamond:, a mám za to, že když to neudělám, tak o těch 200:diamond: přijdu. Způsob, jakým to obcházíte nechápu. Vážně to jde?
 

DeletedUser4336

Guest
Obejdeš jen úkoly, které se ti nevyplatí dělat, nebo je nemůžeš udělat. Úkol za brilianty :diamond: (pokud je chceš dostat) obcházet nebudeš, ten musíš splnit s tím co máš ještě postaveného. Na každý úkol se tě to zvlášť zeptá, zda ho chceš přeskočit.
 

Mijecek

Učedník
Díky všem,hlavně Lovec Krys ! Smázání portálu opravdu není řešení,vyzkoušel jsem už před dotazem. Informace o změně statusu úkolů na nepovinné je přesně to,co jsem potřeboval.Takže díky moc !!!
 

Lovec Krys

Legenda
@Jirinazel Uděláš to tak, jak píše Pauleo o 2 příspěvky výše. Vyklikáš jen ty, které plnit nechceš nebo nemůžeš. Diamantové vždy splnit můžeš, jen některé z nich vyžadují zbourání portálu, ale i to se dá částečně obejít - nemusíš bourat portál, který píší, ale kterýkoliv portál - portál víl se staví nejrychleji, je 2x2 a je levný, trpasličí není zas o tolik pomalejší - lepší než stavět znovu nějakou 8x8 obludnost stojící prošlé zboží a semena (Konstrukti), zvláště, když jsi už na konci výzkumu a máš ho několik měsíců zbouraný kvůli místu na eventy, DS, apod..

V době, kdy já jsem dělal lesní elfy, teleport neexistoval. Ale byla již ve hře možnost ty úkoly odklikat v další kapitole (bylo přidáno do hry poté, co spousta hráčů byla s úkoly několik kapitol pozadu, pravděpodobně to někdo kdysi navrhl a bylo to zapracováno).
Taky mi chybělo místo na všechny výrobny. Tehdy jsem měl zaplácané místo po orcích vrbama a prostě se to tam nevlezlo. A když už jsem získal dostatek místa, tak už jsem měl ke konci kapitoly a nechtělo se mi ty úkoly zpětně plnit, tak jsem je odklikal v další kapitole. U čarodějů mi vadilo to nesmyslné pořadí úkolů, když nejlepší strategie je trošku se na začátku zdržet, vylepšit si vše na max. a pak ten zbytek projet, a oni chtěli po mně naprosto zbytečnou výrobu základních osadnických surovin, které jsem již nepotřeboval. A pak už se z toho stala tradice - teď si nevybavuji, zda jsem alespoň v jedné z následujících kapitol ty úkoly splnil, nebo jsem je takhle odklikal všechny, ale asi všechny.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Takže jestli tomu správně rozumím, tak ve chvíli, kdy přelezu do další kapitoly a prozkoumám nové výzkumníky, tak se mi z té neodmítnutelné řady stane odmítnutelná a pak můžu vyklikat, co se mi nehodí? No to je super, to jsem měla vědět. Měsíc se trápím s nadbytečným množstvím továren, které mi žerou základní suroviny a teď mám v portálu zbytečné dílčí zboží, které budu vyhazovat. Ale to nevadí, hlavně, že to vím propříště. Díky vám za radu. :)
 

luterina

Veterán
nejsem si jistá, ale někdo tu psal, že úkol zbourat portál jde splnit zbouráním jakéhokoliv portálu? tedy že lze na ten úkol a jeho zbourání postavit nějaký co se staví jen chvilku a je malý? a dá se na to spolehnout?
 
Naposledy upraveno:

forthefirst

Učedník
Jiři, a ty opravdu v té kapitole, co jsi, řešíš nějaké úkoly ? Proč? Chápu ty za dia, ale kvůli pár mincím a kladivům?
 

Jirinazel

Znalec fóra
forthefirst
Jiři, a ty opravdu v té kapitole, co jsi, řešíš nějaké úkoly ? Proč? Chápu ty za dia, ale kvůli pár mincím a kladivům?
Ty za mince a kladiva jenom, když se mi hodí, např. vylepšení budovy, když jí zrovna potřebuju vylepšit, protože dobrá hospodyně pro pírko i přes plot ... ostatní odklikám. Ale o té horní řadě, kde není tlačítko "odmíntnout" jsem si myslela, že se obejít nedá, a pokud ten úkol nesplním, že si celou řadu zablokuju, a že se pak nedostanu na ten úkol, za který jsou :diamond:. Nepřišla jsem na to, že se nechtěné úkoly dají odmítnout v další kapitole. A ten fígl s jiným portálem? Na to už potřebuješ vyšší vzdělání.;)
 
Nahoru