• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pouť Kouzelníků

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Deleted User - 500563

Guest
@Jirinazel toto se netýkalo příspěvku, který napsal Lovec Krys, ten byl naprosto v pořádku. Mě se jednalo o jiné. Proto jsem dala upozornění. Předchozí příspěvek byl poupraven, aby byl srozumitelný.;)
 

DeletedUser7807

Guest
Mám dotaz. Když dám do skladiště Moudrého golema, rozebere mi to tu dekoraci na ty jednotlivé upgrady, nebo to zůstane jak to je ?
Jde mi o to, že jsem prvního Moudrého golema získala ještě v "II" fázi a teď už jsem ve třetí a ve skladišti mám "III" Že bych tu dekorku vymněnila za tu lepší a výhodnější.
 

Trumpetka

Znalec fóra
Vzal si někdo z Elven teamu inspiraci z příspěvků forthefirst a Prealieny z 1.8. a snaží se zajistit přehození úkolů?
20 relikvií na neděli působí hodně škodolibě od přípravářů.. Kdybych na ten úkol narazil v sobotu, přičemž v pátek dorazil turnaj na max, tak bych si řekl: Jo, jsem trumpeta! Ale tohle.. Jak komentovala Prealiena - víceméně je to vzkaz "V neděli nehraj!"
 

Jirinazel

Znalec fóra
@Sygauras
Pokud jsi podložku už postavila na plochu, tak ti asi nic nepomůže. Pokud máš ještě všechno ve skladišti, napřed tu podložku zahoď do šrotu a počkej, až ti v ŘV přijde nová - může to trvat dost dlouho - vykrafti a teprve pak zaplň artefakty.
O tomhle problému jsem už kdysi psala, o tom, že rozvinutelnou budovu často získáme na konci kapitoly, a pak jí rozvíjíme na začátku kapitoly nové, tedy vlastně už zastaralou, na rozdíl od sad, kde nejcennější budova přišla až na konci. Myslím, že to neoslovilo vůbec nikoho, ale já to považuju za dost velký průšvih. Přitom nás na počátku hry zlomyslně pobízejí "dostal jsi budovu, tak jí honem rychle postav" a komu to nedocvakne - napoprvé snad nikomu - tak má smůlu :D.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7807

Guest
Co je ŘV ?
Víc jak polovině těch zkratek nerozumím.

Já jsem na začátku "III" kapitoly, takže počítám s tím že všechny ty budovy stejně postupně povyhazuju podle toho jak mi bude nějaká akce nabízat další. Už teď mám v plánu dát minimálně 3 pryč, protože 2 mám z kapitoly "I" a jednu mám z kapitoly "II" a vylepšovat to královskou rekonstrukcí podle mě není výhodné.
 

DeletedUser4336

Guest
Tumpetka >> Mě běžně úkoly s relikvemi, na čas když neběží turnaj, vycházely, a nikdy to nikdo neřešil, teď je to jen víc vidět, když se jedná o zbžděnou řadu.
 

DeletedUser7807

Guest
voyager : pokud budu mít možnost volit mezi dekorkami 2x2 / 1x1 / 3x2 atd které mi ušetří místo, nebudu moc váhat abych se zbavila dekorky 4x4 která mi v součtu dá třeba i méně kultury. Chce to trochu logistiky a přemýšlení jestli se mi to vyplatí, ale nemyslím si že to bude tak že to co mám teď je nejlepší.
Golema asi vyhazovat nebudu (tady mám výhodu v podobě elixírů které nemám jako bonus a i když je to 400 kousků za 24 hodin, pořád je to 400 kousků + bojovníci + nářadí + obyvatelstvo + kultura), ale už vidím pár dekorek které půjdou pryč, protože v Akademii se dají vyrobit zajímavější a rozměrově výhodnější. Přece jen se lépe někam vejde 2x1 a 1x1, než 5x4 a v podstatě kutura je v rozdílu pár bodů (v poměru kultury na jeden čtvereček)
 

Maxa

Znalec fóra
Sygauras vyrabet v akademii male budovy na kulturu v jine kapitole jak v poslední, je plýtvání prostředky. Pokud jsi v nizkych kapitolach, tak golem ti bude uzitecný tak 2 kapitoli max. vylepsování pomocí královských rekonstrukcí by bylo velmi nerozumné. Časem zjistíš, že budova pouze na kulturu a co největší, je 10x výhodnější jak ty malé hybridy, protože tu méme motivace. Další opruz pak prináší prestavba města. velkou budovu schováš do skladu a nebo ji lehce přesuneš, ale budovy 1x1...no, vsak brzy poznáš :)
 
Naposledy upraveno:

Adalbert 1

Kolemjdoucí
pouť kouzelníků asi dojet stihnu,ale získat poslední vylepšení moudrého golema asi nedám.A to si trouvnu říct,že hraji aktivně.O nic nejde,ale měl jsem zato,že tím v pohodě projedu.
 

luterina

Veterán
To asi poslední artefakt na Golema z eventu dá jenom velmi velký šťastlivec, jak budou v DS v odměnách, dá se předpokládat, že je to tak v eventu, na získání v průměru 7 - 8 artefaktů, nastavené záměrně/cíleně.
 

Prealiena

Velmistr písma
Je vidět, že opět počítají s DS, když přidali artefakty jako odměny za mapy. No jo, asi by je tam nepřidávali jen tak.
 

iDavis

Legenda
No ja by som asi mohol byť tentokrát šťastný, pretože 9 artefaktov mám doma a aktuálne ma delí kúsok od druhého golema, ale zase čo z toho, keď aj tak zostane len v inventári..

Väčšinu svitkov som pretočil cez deň s dennou odmenou požehnání na mágov, padlo zhruba asi 15x, čo považujem za výborné prilepšenie. Z ostatných odmien je to taká klasika, ktorá ničím nezaujme, ale oceňujem 100%né požehnání na zásoby v hlavných cenách..
 

Melindra

Učedník
Screenshot_2020-08-15-13-18-01-613_com.innogames.elvenar.jpg
Jsem na tom podobně, ještě teda nějaké bodíky mám ale jestli mi to bude stačit? Hlavně přesně nevím kolik bodů potřebuji na získání posledního artefaktu. Tohle zobrazení lišty mi nevyhovuje, nepoznám to z toho.
 
Naposledy upraveno:

BiggJOEcz

Mistr slova
Zobrazení lišty je opravdu špatné, také jsem si říkal, jestli to bude stačit. nakonec to vyšlo. 9.artefakt. Bylo ale štěstí 6x na vrácení 250 svitků
 

Přílohy

  • 9.artefakt.JPG
    9.artefakt.JPG
    113,3 KB · Zobrazení: 89

Deleted User - 848899287

Guest
Začal jsem hrát teprve před pár dny a myslím že jsem se v rámci možností dostal dost daleko :)

Tolik svitků, mám proto, že si je šetřím na ty (asi) lepší odměny.
Ty dvě dekorace - Fousatý lesní duch - jsem získal až na 5 a 6 pokus, takže nechci momentálně svitky vyplýtvat na současnou denní odměnu (prastarý div 10 bodů) a počkám si na další dekoraci.



Chtěl bych dosáhnout ještě alespoň na 2 rozšíření Moudrého golema, protože ty bonusy jsou pro mě jako nováčka hodně zajímavé.
 

Jirinazel

Znalec fóra
@Melindra,
To mi mluvíš z duše, taky jsem chtěla upozornit na tu lištu. Nenudilo mě ani odklikávání stromečku, hlavně, že jsem věděla, kde jsem. Ale tahle mini-lišta - připomíná mi teploměr a vskutku, jako bych se chtěla měřit teploměrem bez čárek. Nevím z toho nic. Teď už je mi jasné, že Golema nedám. Nevadí, stejně se mi nelíbí.

A nevíte náhodou někdo, co bych měla udělat, abych se nemusela pokaždé znovu přihlašovat do fóra. Měla jsem to tak nastavené, ale měla jsem nějaký problém a teď to po mě chce pokaždé přihlášení. Docela mě to otravuje. Děkuji za případnou radu.
 
Nahoru