• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pouť Kouzelníků

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

DeletedUser7807

Guest
@Sygauras Ještě se dá číhat v Akademii na recepty co dávají po 5 relikviích.
Nejsem zrovna v postavení, kdy mám ty kouzelné ingredience. něco málo mám z "rozčarování" ale není toho moc.

A taky ze sousedské "zlaté packy" výpomoci občas vypadne relikvie, když je klika...
Obvykle mi padnou tak 2, takže i tohle je na dlouho

mě vlastně ani nevadí že nesplním akci, spíše to hraju jen tak na relax. Když nebudu mít ty "lepší" věci, tak si poradím i bez nich.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Teď mi teprve dochází, že těch svitků je zase nějak málo. Moc jsem jich nevyházela, ale s tím co mám + co bylo na liště nedám asi víc než 7 artefaktů. Taky mi nevyhovuje lišta na tabulce úkolů, protože na ní přes zamknutý zámeček větší část hry nevidím, takže nemám zpětnou kontrolu a teď nevím, o který že artefakt vlastně hraju. Jenom mě těší, že jsem goléma od začátku stavět nechtěla, takže mě nebude zlobit až s úspěchem dohraju bez odměny. ;)
 

DeletedUser4336

Guest
Mě se produkují svitky kolem města jen když se přihlásím do hry, to je tak normálně a nebo je to chyba? Když mám hru spuštěnou dva dny bez přihlášení, tak se mi objeví až když se potom přihlásím.
 

DeletedUser6399

Guest
@Sygauras Ahojky mám ještě jedno malé město v jiném světě a tam i když začínám, tak všechno tak nějak plním.. Není to samozřejmě takovou rychlostí jako v tom větším, ale jde to.. Zkus ze mrknout na ten odkaz, co tu někdo dával, kde je seznam úkolů, to při malých městech opravdu pomáhá..
 

DeletedUser7292

Guest
Ahoj, například u mě svitky padaj i v případě mojí nepřítomnosti, např. v noci, takže ráno vyzobávám úrodu .
Jo, hraju jenom na mobilu...
 

Maxa

Znalec fóra
@Sygauras V prvních kapitolach je plnění ukolu v eventu jen spestřením a pokud neco ziskaš, tak příjemným bonusem. Ovšem honba za něčím je plýtvání energií. První kapitoly se procházejí tak rychle, ze každá budova je v řádu dnů nevýhodná a zastaralá. Daleko větším přínosem jsou podpůrné veci jako urychlovače, kouzla, relikvie a pod. Zaměř se spiše na plnění běžných úkolů (tech odmítacích) , které ti dají potřebné suroviny. Co se nehodí, v klidu odmítej. stále dokola se opakují. Pak se soustřed na turnaj a tvé bonusové relikvie. Najdi si nějaký dobrý spolek a od třetí kapitoly běž do věže a dělej aspon první patro. Události do trpaslíků vubec neřeš a mozná ani potom. Leda by se objevily artefakty na medvěda, či ohniváka.
 
přesně. Základem je vybudovat fungující infrastrukturu. Vyváženou kombinaci obytných budov, dílen, manufaktur a armádních domečků. Produkce nesmí brzdit vývoj, ale zároveň umožnit aktivní účast v turnajích a ve věži (neříkám nějaké šílené cíle, ale alespoň tak, abys byl zajímavý pro společenství, která získávají odměny, které ti pomůžou v dalším rozvoji). I menší hráči mají šanci se uchytit v úspěšných spolcích, pokud jsou schopní každý týden uhrát v turnaji přes tisíc bodů a ve věži dát jedno až dvě patra - zkrátka jsou aktivní :))
 

iDavis

Legenda
@forthefirst to bude zrejme plánovanou zmenou v turnajoch. Tým že tam dôjde k redukcii stretov (4-násobne), prispôsobili sa tomu aj úlohy (a keďže ešte asi nie je známe, kedy turnajová zmena príde, preventívne upravili úlohy už na začiatku udalosti, aby nemuseli riešiť s tým spojené komplikácie za behu).
 

DeletedUser4336

Guest
svedagon >> To mě též, ale nikdy jsem se nedozvěděl, zda když se pole např. za dva dny, co mi nepadne nic a nemůžu nic vysbírat, zaplní (počtem 3), zda nepřijdu o možné svitky, které bych jinak mohl sebrat, kdyby mi to napadávalo postupně jako dřív.
 

DeletedUser7292

Guest
Pauleo, nevím jestli je to technicky možný, ale co když tam jsou, jen nejsou vidět .
Prostě jak cvok proťukat prázdný pole...
Snad někdo nějakou radu vyštrachá .
 

luterina

Veterán
lásky moje a papáte denně sušenky (soubory cache a cookies)? :) ..jak je během eventu ve městě víc těch grafických cingrlátek, tak to celkem slušně pomáhá :)
 
Naposledy upraveno:

Semtexx72

Znalec fóra
Sygauras - pokud hraješ na Arendyllu, tak jsem ti tam napsal zprávu. Chápu, že osamocený hráč, úplně na začátku hry a bez podpory společenství, to nemá s úkoly v eventu zrovna snadné (např. zisk 12 relikvií, pokud nemáš zdroje na výkupy provincií).
Netřeba však věšet hlavu, či snad dokonce nepokračovat v započaté hře.
Perfektně ti vše popsal Maxa o pár postů výše, naprostý souhlas, lépe bych to sám nenapsal.
 

Lovec Krys

Legenda
Dobrodružství po eventu bude - už je oznámeno na betě. Takže po skončení eventu bude i tady (zhruba 1-2 týdny po eventu dle toho, jak se naplánuje).
 

Deleted User - 500563

Guest
Držte se daného tématu. Tohle sem nepatří!! Část příspěvků byla mimo téma a z tohoto důvodu byla i následně odstraněna. Děkuji za pochopení.
 

Jirinazel

Znalec fóra
@Jumala
Drzte se daného tématu. Tohle sem nepatří!!
Dobrý den,
předem se velmi omlouvám za drzost, ale pokud je nutné poslední dva artefakty z eventu dohrávat v dobrodružství, pak tedy dobrodružství k eventu patří, vlastně je jeho nedílnou součástí. Také si myslím, že by to tak být nemělo, ale v posledních eventech, kdy se hrálo o rozvinutelnou budovu, to tak, myslím, vždycky bylo. Děkuji za shovívavost a přeji hezký den.
 
Nahoru