• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pouť Kouzelníků

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

forthefirst

Učedník
no tak třeba teď je denní cena kulturka 2x2, která je slabší než ta, co se dá získat v akademii :eek:), což si nemyslím, že by bylo dobře. Nechť jsou ceny v eventu těžko dosažitelné ( třeba za jedna za tisíc té eventové měny) ale musí být alespoň o něco lepší, než to, co vyrobím za pár lepidel v normální hře. Jinak úkoly mám za tři dny splněny všechny a jsem rád, protože mě to štvalo, jak mi to narušovalo periodu výběrů surek.
 

Jirinazel

Znalec fóra
@Thuria
No, tak si ty kulturní budovy ze základní nabídky postav, když se ti po nich stýská? :D Kvůli tomu bys přece nekazil radost ostatním. Pokud si vzpomínám, tak v prvních kapitolách na kulturu je to veliká bída, teprve později je tam několik pěkných kousků. Jsem pro pestrost, z každé pěkné nové budovy mám radost a třeba jí vyměním i se stejnými hodnotami jen protože je jiná, a protože nechci mít pětkrát to samé. Tahle hra není jenom o kupeckých počtech.
 

luterina

Veterán
Dovolím si nesouhlasit, že "jestli se turnaj pokazí" - tak vojáci nebudou třeba, myslím, že tím spíše zapotřebí budou jak vojáci, tak i výkup.
 

DeletedUser7807

Guest
Tak pro mne momentálně akce skončila.
Po předešlých ůkolech "vyrob 870 zboží" - který jsem plnila celý den - a "Proveď výzkum jedné technologie + shromářdi 64 000" (zrovna asi tak hodinu před tím než mi tento úkol vyskočil jsem dokončila výzkum ....) u kterého jsem vyplácala skoro celé své vojsko a docela dost potřebného zboží, na mě dnes ráno čeká neuvěřitelný úkol "Vyrob pořádné množství jednoho určitého typu ...... zboží : 1400 + utrať 8 vědomostních bodů"

Nemám šanci vyrobit tolik zboží ani kdybych používala kouzlo "magická výroba"

Tímto tedy pro mě akce končí a nemá smysl se jí dál zabývat.
Netuším jestli si tvůrci akcí uvědomují že to múže hrát i nějaký začátečník, ale očividně ne.
Takže je to přesně jako u všech on-line her co jsem zkoušela. Kdo to hraje déle, má všechno a ještě u toho nudou zívá a kdo začal ten nebude mít nic minimálně půl roku, což je strašně motivující pro další hraní.
Určitě se najde spousta lidí kteří řeknou že budou další akce a že budou lehčí a že mám vydržet atd, protže se to zlepší. Njn, právě tito hráči plní ůkoly s prstem v nose a nudí je, zatím co například pro mne, je odměna v podobě čehokoliv co mi dá v jedné jediné budově jak lidi tak kulturu + mince/zboží/nářadí doslova požehnání.
No nic nebudu vás tady zatěžovat svými problémy.

Ale čekala jsem že vydržím déle :)
 

krix

Znalec fóra
tato akce není povedena mám hotovo 73 ukolu a teď dostávám jeden ukol za den a potřebuji sehnat ještě 4artefakty---za 73 ukolu udělat jenom 6artefaktu je malo za 16 ukolu co mi zbývá asi ty 4artefakty neudělám a tím pádem je tato ukol.řada uplně kničemu
 

Ludi

Veterán
@krix a nezapomněl sis vyzvednout artefakty v liště úkolů? Já mám tolik úkolů jako ty a mám ve skladu 7 artefaktů, čili lv. 8. V menším městě mám Golema na 8 lv. a jsem teprve u 68 úkolu.
 

Sycorax

Učedník
@Sygauras Na úkoly se dá připravit. Tady : je seznam všech úkolů od hráče iDavis. Pokud víš, jaký úkol bude, nestane se, že si vybereš třeba suroviny nebo peníze. Je ještě dost času do konce, určitě něco uhraješ :)
 

krix

Znalec fóra
musím udělat opravu---mám ve skladu 7 artefaksu +1 zakladní což davá rozvinuti na 8 takže potřebuji ještě 2 artefaksy
 

Martelan

Znalec fóra
No jak jinak zas určitě bude DS kde se dají sehnat chybějící arty bo poslední dobou není žádná z hlavních cen tak zajímavá abych kupoval "výhodné" balíčky :cool: , v řemeslný výrobě taky žádná možnost na získání svitků není a doufat že náhodou vypadne z cen nějaký ten svitek navíc .... no zázraky se dějí :p
 

luterina

Veterán
@Sygauras , chtěla jsem se podívat na tvé městečko, v čem je problém, ale našla jsem jen na A se dvěmi obytkami na lvl 1 a 2, a s jednou dílnou na lvl 1, tedy úplného a v podstatě netknutého novorozence, s jakým městečkem hraješ?
 
Naposledy upraveno:

forthefirst

Učedník
jen upozorňuji, že poslední denní úkol č.90 - získej 20 relikvií vychází na pondělí, takže to nebude možno splnit v rámci turnaje, proto je třeba mít otevřeny 3 provincie nebo to vykraftit v akademii - anebo se na to vytento ... Ale jen jde vidět, že tvůrce eventu hodně o úkolech přemýšlel ;)
 

DeletedUser4336

Guest
forthefirst >> Nepřemýšlel zatím nikdy, zatím všechny úkoly z událostí, týkající se relikví, nebyly nikdy vázány na průběh turnaje. Vím to, protože nikdy nemám volné provincie.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Mám vždy volné provincie, protože nehraju turnaje. Moje rada: máte-li rozvinutou hlubinu nekonečna, šetřete si poslední střety - za ty je víc relikvií, takže budou stačit provincie dvě.
 

luterina

Veterán
@forthefirst , podle úkolů ve hře je poslední úkol č. 89
golem posledni ukol.jpg
 

DeletedUser7807

Guest
Tak tato akce už pro mne definitivně končí. Momentálně to po mně chce 12 relikvií.
Vykoupit jednotlivé oblasti / provincie vlastně nemám jak, už jsem u 4 řady, takže to chce už 2 výrobky a dobývat je nemá cenu, když 90% soubojů prohrávám.
12 relikvií mi bude trvat tak týden minimálně a to jen v případě že se mi bude dařit v obchodování.
Tyto akce nejsou moc promyšlené.

Škoda no.
 
Nahoru