• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pouť Kouzelníků

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Sycorax

Učedník
Bude to nenáročná pohodovka i pro mne. Potřebovala bych něco na semínka a to nehrozí. Takže zbývají vojáci a ti se hodí pořád.
 

Patrik 23lk

Pozorovatel
Ahoj, mám dotaz. Protože jsem začal hrát elvenar cca před 2 týdny, tak nevím jestli mám ,,golema,, stavět, vyplatí se? Popřípadě od kolikáté minimální úrovně se vyplatí ?
 

Prealiena

Velmistr písma

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj.
O hlavní ceně je téměř zbytečné psát. Za zmínku stojí jen možný zisk jednotek. Toť vše :-/.
 
postav ho, vylepši, co to půjde a hlavně se neboj ho třeba za měsíc nebo za dva zbourat. Akcí je hodně a v nízkých kapitolách ty budovy hrozně rychle zastarávají :) zkrátka z toho vymáčkni maximum a pápá
 

Jirinazel

Znalec fóra
Tedy ona by to byla pohodovka, kdyby se mi to pořád nezasekávalo. Taky vám to soustavně hází "požadavek nemohl být splněn", nebo je to jenom na mém přijímači?
 

DeletedUser4336

Guest
Jen se mi teď zase párkrát ukázala chyba toku dat. A ještě se mi doteď vůbec neukazovaly svitky kolem města, ani v mobilní aplikaci, takže jsem měl za to, že s událostí ani spojeny nejsou. A teď jsem se přihlásil, a najednou je tam mám.
 

Ludi

Veterán
Skoro si říkám, jestli nám tento event už nepřinese s sebou i nový turnaj, jelikož úkoly už jsou dle toho nastavené. Myslím tím úkol ve smyslu 1 střet na mapě = 1 střet v turnaji. Doposud to bylo 1 střet na mapě = 4 střety v turnaji. Takže čekám, jak bude dnešní turnaj vypadat.
 

Deleted User - 488716

Guest
Dnešní turnaj nejspíš po staru, jinak už by nepochybně byla na fóru informace o novém turnaji. Je ale možné, že během události nový turnaj spustí a než aby pak ty úkoly byly příliš těžké, dali už do události nové úkoly a ten kdo je bude plnit ještě ve starém turnaji je holt bude mít lehčí.
 

Lovec Krys

Legenda
Dle Marindorových přízpěvků na beta foru je na nový "turnaj" ještě čas - ještě se nějakou dobu bude ladit (= čti: budou dělány pravděpodobně víceméně kosmetické změny).
Takže k jeho nasazení během tohoto eventu bych se příliš nebál.

Jo a dneska 10VB denní odměna - další snížení (v minulém eventu to bylo 20). Asi fakt někdo testuje, co všechno nám z odměn může sebrat než se na to vykašleme.
 

Ludi

Veterán
@Lovec Krys - ale co to znamená, že na nový turnaj "je ještě čas" :D, to může být den, týden ... Info, jak vypadá nový turnaj máme, takže není problém to spustit i tady. No, jsem zvědavá, kdy to přijde. Ale řekla bych, že mramorový už pojedeme po novu ;).
Schválně, vsadím boty do roboty :p
 

voyager-1

Velmistr písma
koukám počet vojáčků taky dost snížen, z 25 oddílů na 10 jestli to dobře chápu. VB jsou předposlední den ale taky už jen po deseti.
 

iDavis

Legenda
@Ludi Marindor sa na bete vyjadril, že behom nasledujúcich týždňov / mesiacov môžeme vidieť ako sa postupne malé zmeny / balancovania zavádzajú do turnajov. Ak tým myslel proces výhradne na bete, tak si na nové turnaje možno ešte počkáme (sťažuje sa niekto?). Teda v takom prípade budú úlohy v tejto udalosti na riešenie stretov výrazne zjednodušené (tým ale nehovorím, že boli ťažké predtým).

@Lovec Krys ja by som to znížením nenazýval (zatiaľ nie). Beriem to skôr ako prosté nastavenie tejto udalosti - k príkladu májová udalosť bola tiež na odmeny chudobnejšia, ale vystriedali ju vzdušní obchodníci, ktorí to posunuli zase hore.
 

Ludi

Veterán
@iDavis díky, tahle informace mi nějak unikla. Jasně, že si nestěžuji, že jedeme turnaj pořád po staru :).
Proti eventu nic nemám, myslím, že je spíš vyladěn pro hráče v nižších kapitolách, takže nic proti tomu. Ale pár VB nám padne, sem tam vojáček atd. Takže celkem dobrý. Jsem ráda, že to není náročné a jedu event v klídku.
 
Nahoru