• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Lesní duch Posvátné Jezero

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6167
  • Vytvořeno

DeletedUser6167

Guest
. Avšak nikdo ten příběh neznal. Nikdo nebil tak starý jako lesní duch, aby ten příběh znal. A mohl ho dopovědět. Děti se dali do pláče. Když v tu najednou udeřil blesk tak silný, že otřásl celým domem. Zář toho blesku oslepila všechny. V tom okamžiku z ničeho nic levitovala křišťálově zářící bytost uprostřed místnosti...... Já vám ten příběh dovyprávím....... Onen mladík vstoupil do posvátného lesa. Kde nejen žijí lesní duchové, víly a samozřejmě zvířata . Ale kde žijí i stvůry. Stvůry tak kruté a zlé, že se jich i vlci boji. Vše živé před nimi prchá pryč. Jsou krutí, a nikoho nenechají na živu. Celá staletí drancovali posvátný les. Až do onoho dne. Kdy vstoupil mladík do lesa. Legenda praví, že jednou přijde mladík s tak ryzím srdcem a čistou duši, že onu kletbu prolomí. A nastolí tak opět mír a harmonii v celém lese. Avšak jak má kletbu zrušit, a jak zbaví posvátný les zlých nestvůr. Nikdo nevěděl. Okamžitě se mezi duchy a víly roznesla zpráva že mladík vstoupil do lesa. Bylo jim víc než jasné, že když už o chlapci ví celí les. Budou o něm vědět i nestvůry. Víly společně s duchy spěchali najít chlapce. Chlapec mezitím měl tu čest, seznámit se s lesní vílou Amelii. Která mu už všechno řekla. Vyprávěla mu také o posvátném jezeře který je ukryté hluboko v lese. Kam chodí čerpat všichni tvorové lesa sílu. Mladík chtěl dovést k onomu jezeru. Během té chvíle s ním šla už doslova armáda duchů a víl. Připraveni i položit život za to, aby chlapce ochránili. Nastalo podivné a nepřirozené ticho. všichni se zastavili. Když v tom z poza stromů se na ně vrhli nestvůry ze všech stran. Vypukla bitva kde se duchové snažili ze všech sil chlapce ubránit. Víly se rozprchli až na Amelii. Ta pospíchala lesem s chlapcem k onomu jezeru. Když už bili téměř u jezera, s křížila jim cestu nestvůra. Chlapec i Amelie ztuhly. Stáli vedle sebe nehnutě zírajíc na nestvůru. Nestvůra napřáhla svůj pařát a máchla po Amelii. V tom okamžiku chlapec vtiskl Amelii do své náruče a otočil se sní. Pařáty tak té nestvůry skončili v jeho zádech. Pomalu povoloval svoji sevřenou náruč ve které držel Amelii, naposledy videch a padl k zemi. Amelie stihla prchnout. Když pak lesní duchové přišli k chlapci, byl již mrtví. Nejstarší duch uchopil chlapce do náruče a vložil ho do posvátného jezera. Po chvíli začalo jezero zářit ostrým světlem. Z jezera se vyzdvihlo tělo chlapce. Voda se kolem něho motala jako by to byl had. Křišťálově zářila, ta zář prosvítila snad celý les. Poté navždy zmizel. A s ním i nestvůry. Legenda však praví že chlapec v lese pořád je.......... V tom vykřikne malá holčička. Ale to jsi přece ty..... Zářící postava se na ní jen tak podívá, usměje se, zazní ohromný hrom a v záblesku blesku opět zmizí........................... KDYBYCH VĚDĚL ŽE SE TAK ROZVÁŠNÍM TAK NEPOČÍTÁM TY SLOVA. :D..... NAKONEC JSEM SE ROZHODL ŽE UDĚLÁM RADĚJI HEZKÝ A DELŠÍ PŘÍBĚH. NEŽ ABYCH SOUTĚŽIL. SNAD SE VÁM BUDE MŮJ PŘÍBĚH LÍBIT......
 

Green Jane

Šéfkuchař
Máš sice problémy s gramatikou , ale je vidět , že nápadů máš na 10.příběhů . Tak jen se snaž .
 

DeletedUser6167

Guest
Já vím, mám s tím velký problémy. Ale jednou bych chtěl napsat knihu :). Až si zopáknu základku :D
 

Zharthuru

Mistr slova
Přijde mi to trochu alegorické . Začátky bývají těžké ale vydrž . S tou gramatikou souhlasím , chtělo by to trošku učesat .
 
Nahoru