• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Postup na další level

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 584607
  • Vytvořeno

Deleted User - 584607

Guest
Ahoj, končím první kapitolu, ještě mi zbývá dovyzkoumat akademie kouzel. Na začátku druhé kapitoly je truhla, která vypadá, že by už mohla jít otevřít. Ty požadavky u ní napsané plním, jenom se bojím na ni kliknout abych ji neotevřel předčasně. Ještě můžu v první kapitole vylepšovat budovy, nejsem na limitu. Zase tam píšou, že bude například levnější a lehčí průzkum, což by mi docela bodlo. Tak nevím, mám čekat než si vklidu doexpím budovy, dostavím vojáčky apod. nebo to můžu dělat v druhé kapitole za výhodnějších podmínek?
 

Deleted User - 584607

Guest
tu jsem právě dokončil, tak jsem na ni klikl a dostal jsem kouzlo 5x síla zásob, tak jsem jedno vyzkoušel, ale dílny dělají stejně.
 

Saux

Znalec fóra
@Thuria Kouzlo použiješ tak, že na něj v inventáři klikneš (objeví se ti jakási osvícená packa), a pak tou packou klikneš na tu dílnu, kde ho chceš použít :) Hned bych tě vzal k nám do týmu, ale bohužel máme aktuálně plný stav - tam by ses všechno rychle naučil...
 
Nahoru