• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát posouvání budov

DeletedUser160

Guest
nevím, jestli mi to nejde, ale když potřebuju přesunout třeba dílnu a obytnou budovu a nemám dost místa, musím jedno nebo druhé smazat, přesunout a koupit zase zpět. Nebylo by možné, danou budovu na chvíli odložit ( třeba mimo mapu, na nějaký daný čas), posunout na uvolněné místo budovu, kterou potřebuji a vrátit zase zpět?
 

DeletedUser6

Guest
Ahoj, i tento nápad by uvítalo určitě mnoho hráčů. Ale opět si myslím, že by to zjednodušilo hru, což pravděpodobně tvůrci nechtějí. Avšak se vše může změnit. Záleží hlavně na reakcích ostatních hráčů. Při velkém zájmu, diskuzi je možné, že bude nápad předán vývojářům.

Koukám, že ses včera zaregistroval na fórum. Nechceš se nám představit? Máš nějaký dotaz ohledně hry, nebo si z něčím nevíš rady? Zeptej se v otázkách a odpovědích! Také na fóru probíhá soutěž o diamanty. Nechceš zkusit něco vymyslet? ;)
 

DeletedUser275

Guest
Ahoj, ráda bych se připojila. Kdysi jsem hrála hru přes android, kde se dal vymazat celý plánek města, budovy se naskládaly do jakéhosi inventáže a mohlo se tak lépe přeskládat celé město, což pak mělo vliv na obranu... ano tady se neválčí, ale neustálým rozšiřováním budov neustále trpím nedostatkem prostoru, rozšíření města z výzkumu jsou mélo častá a ikdyž dobývám provincie jednu za druhou, stejně nemůžu pak přerovnat město tak abych prostor který mám k dospozici využila co nejlépe.
 
Nahoru