• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Poslední turnaj

SilviSaleva

Pozorovatel
AHoj, mám dotaz, ohledně výsledku posledního turnaje.

POtřeboval bych zjistit, kolik bodů a kolik turnajů na kolik hvězdiček jsem dal v posledním turnaji, který byl a sice na drahokamy. Ano je možné to zjistit v SPolečenství, ale pouze před započetím turnaje nového, což už začal.

Abych předešel případným otázkám, proč to potřebuji vědět, jednoduše řečeno, vedu si takovou osobní turnajovou statistiku, a nějako sem byl poslední dobou vyřízenej a úplně jsem nestíhal, a vzpomněl jsem si na to až zpětně co začal nový turnaj.

Je to tedy možné někde zjistit? Děkuji.
 

SilviSaleva

Pozorovatel
jj super díkes Lovec Krys, to je super link toto, ten se bude hodit. Zařadil jsem si jej již do složky Elvener na liště záložek.

Nicméně ano, je to velmi hezké a přehled, super, nicméméně vidím barevný graf podle zboží, ale nesplňuje to stále můj dotaz. Detaily toho turnaje... Jde to tam nějako rozkliknout? KDyž klikám na sloupeček v grafu, tak to jenom zobrazí body a cosi, ale nikoliv detaily, že jsem dal např.: 7 táborů na 7 hvězd, 3 na 6 hvězd, 2 na 1 hvězdu... Možná jsem to nenapsal dostatečně srozumitelně na počátku, nicméně toto celou dobu myslím, esli jde někde vyčíst?
 

SilviSaleva

Pozorovatel
OK nicméně lze to ale spočítat určitě nějak ne? Protože jednotlivá kola turnajů dávají pořád stejně...esli se nepletu? :p
 

SilviSaleva

Pozorovatel
Jo to je přesně ono. Sem si říkal, že jsem viděl někde nějakou kalkulačku. Díky moc;) Elvegems link celkově už mám;)
 
Nahoru