• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

portálové bonusy - prodej

Danber7777

Pokročilý žák
@Ludi ten nápad je opravdu dobrej Kladívka utrácím už takhle dost u obchodnka,ale ty mince je dobrá věc a použití portálovek jako platidla v akademce ještě lepší
@voyager-1 no když vezmu cenu pozemku tak joo nebylo by špatné si tímhle stylem v nějakém i třeba židovském přividělat:))
 

Ludi

Veterán
20. kapitola hodně mění, PB je teď potřeba spoustu. Ale i tak na svém zdejším návrhu trvám, protože pro hráče v nižších kapitolách, kde PB tolik potřeba není, by bylo přínosné, kdyby se PB daly za něco dobrého vyměnit, nejen za zlomky.
 
Naposledy upraveno:

Hexik

Znalec fóra
ano portalovky uz asi nejsou co byvaly, myslim ze zpusob jakym zahlazuji tvurci hry sve chyby casto neni moc idealni
kazdopadne me i staci ze se daji rozkladat na ulomky a je to takova rezerva ulomku nakonec ja jsem schopna utratit zasoby az na 0 tedy spis se snazim setrit na druhe strane pozehnani na mince a nastroje vzdy nejake mam rezerva je proste fajn vec at uz si naklikas za to surky knizky a nebo ti to pomuze vic udelat v ds

proti puvodnimu navrhu nejsem, ale me by osobne nic neprinesl
rozpad mi prijde uz zbytecny, prave to by byl velky zasah vubec do herni strategie elvenaru kde vis ze kdyz tu mesic nebudes nic se nestane a muzes klidne pokracovat kde jsi skoncil to je jedna vec ktera se mi tady libi
 

Lovec Krys

Legenda
@Hexik Počkej si na kap. 20, tam mizí PPčka jak pára nad hrncem. My, co máme mezi každou kapitolou pár měsíců na schromáždění PPček, to nejspíše dáme (ale asi ne všichni v závislosti na našich zásobách), ale hráči, co pojedou kap. 20 bezprostředně po dokončení předchozí to budou mít o dost těžší.
 

Boobika

Pokročilý žák
rozpadat PP na ulomky... to uz bych ocenil vetsi frekvenci cehokoliv na vyrobu co mi ty ulomky vubec pozere :)
 

Hexik

Znalec fóra
@Lovec Krys no je pravda ze uz jsem o tom taky cetla i tak jste na to mam cas nez si projdu lode atd no pocitam 1,5 - 2 roky takze uplne v klidu zadny spech nic mi neutece, jsou blazni co leti kapitolou no kdyz to slo za portalovky musim rict z to bylo fajn
co se tyka vyroby kdyz chci vyrabim spoustu veci a pak mizi zasoby ulomku i cnidel pak zase musim setrit a tak se proste hodi ze kdyby nahodou muzu naky ty portalovky rozklikat
 

Jasnost

Učedník
Taky mám bonusů mraky. Snažím se je využívat jak se dá, ale pořád se jen kupí. Nejvíc jsem zklamáná z těch odměn ve Věži. Když mi po všem tom úsilí dá finální bos 10% portálový bonus :(((
 

Lovec Krys

Legenda
Počkej si do kap. 20, tam se ti dost výrazně zredukují. A jestli Inno bude pokračovat stejně i v kap. 21, tak nejspíše nezůstane moc hráčů, kterým v průběhu kapitoly nedojdou.
 
Nahoru