• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pomsta vyhnanců

Marian24

Znalec fóra
Muj hruby odhad je, že s portalovkama by si mnel vyjit.Špatne se mi to odhaduje ,protože mne došli a vyrabel sem pisne v portale(co se nahrazuje portalovkama) a ješte sem si pomohl ,že sem postavil 4 obchodni stanice ze kterych sem pravidelne sbiral co 2 dny portalovky ,ktere vyprodukovali + sber portalovek z ohnivaka a polarky .
Po 60 dnech učinek obchodnich stanic vypršela tak sem postavil dalši 2 obchodni stanice , ktere mi v meste zustali doteď, kvuli mistu se mi nedalo je postavit naraz 6 .
Co se tyče časovaču, tak mi na to prišla naročnejši kapitola pomsta vyhnancu hlavne jeji konec ,ktery byl umornej a pomahal sem si ke konci hodne časovačema, , než aktualne posledni 20 kapitola , muj nazor a hruby odhad k Tvym portalovkam.
P.S. pozor na semena budeš jich potrebovat hafu opravdu mooc hodne , jeden sbor te bude stat kolem 100 000 semen jestli si dobre pamatuju a mana ti bude take padat v statisicich až milionech, když budeš vylepšovat manifaktury počitej s tim .
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Ano, jsem na konci výzkumu a už nějako udobu mám, tím pádem, možnost se na každou kapitolu připravit.
Na druhou stranu i když mám čas, mám vír postavený už dávno a ne jen na lvl abych prošel kapitolou.
Taky postavím portál až nahoru, dost to šetří instanty a to že mi nedojdou znamená že místo jiných nesmyslů můžu vyrábět to co potřebuju na výzkum.
Jedna otázka je plnění úkolů, to ať každý dělá podle sebe.
Ale postavit portál až nahoru kapitolu o týdny neprodlouží a podle situace ve městě se může i přes náročné podmínky vypaltit.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
To postupné a potupné málo ovlivnitelné odepisování produkce líhní od konce je ubíjející a demotivující.
Jestli to bylo úmyslem zbavit se hráčů (po předchozích obdobných akcích), tak to nějaký výsledek asi bude mít.
U mne ale ne, ne a ne!
Vánoce to jistí a šmytec!
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
Ale stejně.
Měsíc ubíjejícího čekání.
Kdo to vymyslel?
Chtěl bych ho poznat.
U nás v hospodě.
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
Ten šestihodinový cyklus výroby v líhních je naprosto strašlivá věc. 5 hodin by bylo lepších, 7 hodin by bylo lepších, ale těch šest, to je prostě děs-běs.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Zatím končím k 28. 12. s občasným užitím urychlovačů (k ruce cca 6,5 tis. hod.) dělám v 17 líhních 4 výroby denně.
Úkoly jsem stejně jako @Lovec Krys zapíchnul (já na 4 výrobách černé hmoty). Nic moc neurychlují, jenom brzdí, tak co.
 

Danber7777

Pokročilý žák
@ Schoenfeld teda letíš přímo rychlostí blesku Když si vzpomenu kde jsem byl když jsi se ptal z čeho vyrábí minulí osadníci a kde jsem dnes Sakra na tebe ztrácím :)
 

abraham

Znalec fóra
zdravím, chci se zeptat - kde vezmu tu vrcholnou hmotu na poslední výzkum? Portál mám zatím na 3 lvl, musím ho dovylepšit na 4 a pak prodat a tím získám tu vrcholnou hmotu na odemknutí posledního výzkumu?... díky za odpověď ⛄❄️☀️
 

abraham

Znalec fóra
moc děkuji za odpoveď, takže další čekání na výrobu vrcholných tvorů , tahle kapitole je nekonečná ⏰

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Schoenfeld

Znalec fóra
V pondělí to zapíchnu.
Co to je, sakra, za 89. úkol: Vyrobte zapečetěnou mírovou smlouvu? O manty a králováky v úkolech nechci přijít. Ostatní je mi v podstatě fuk.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Čekaje v klídku na knížky pro poslední výzkum, spustil jsem pro zajímavost úkol 53 - 4x černá hmota, páč jsem si nebyl jistý, co to @iDavis mínil těmi "ultimátními stvořeními" v 55. úkolu.
Je to prostě 500 vrcholových tvorů, které stejně nemůžu vyrobit, páč jsem již centrálu překlopil do 4. úrovně.
Alespoň byla nějaká sranda, že?
 
Nahoru