• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pomsta vyhnanců

Banderoi

Znalec fóra
Ten kupec je otravný a úmorný.A to už mě donutili abych si 2 přikoupil za DIA.Zboží je zase nevyvážené.
Je to přeci hra a tak by měla bavit.
A ta moda,že se všechno rozpadne,to je taky HIT!Doufám že se tvůrci do Vánoc rozpadnou všechny dárky ve skříni.
Kdo vymýšlí takové věci ,aby hráče naštval a znepříjemnil jim život??
Mám tu hru rád,ale možná je čas skončit....
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Tohle je velmi komplexní problém.
Zažil jsem start živoucího, když bylo jen pár lidí kteří ho vyráběli.
Stálo to za pendrek a i když je trh přes celý server nebylo jednoduché získat co bylo třeba.
Lidi směnovali nerovně u obchodníka, utráceli nesmyslná množství semene na nebonusových manufakturách, čiré zoufalství.
V produkci je nerovnost a jsou suroviny které jsou obchodovatelé lépe než jiné, ale pokud vyrábím na sklad a snažím se udržovat rovnoměrné zásoby od všech surovin, tak to nějak funguje.
Tedy ted, kdy už je produkce rozšířená, podporovaná divy a omezený rozpad.
Ozářené zboží vyrábí zase jen hrstka měst a celý systém je nastavený tak, že bez ohledu na to kolik toho vyrobíš je ti to k ničemu, protože potřebuješ to na co nemáš bonus.
Kupec je určitá alternativa k obchodníkovi, i kdyby dané zboží nevyráběl nikdo, máme možnost každý den nějaké množství získat.
Problémů které je potřeba vyřešit je ted víc než dost, výrobu omezuje urina, následně nutnost obchodu, k tomu každodenní úbytek rozpadem.
Proč toho vrší tolik nevím, ani jeslti je to nutné, ale je to tak a dá se předpokládat, že další rasa bude zase o něco komlikovanější.
 

voyager-1

Velmistr písma
proč vlastně má portál různou kapacitu na bílou a černou magii když výroba ve věžích je stejná ?
 

GorGlin

Veterán
Úkol sebrat 100m mincí a použít 3 shromaždiště
Shromaždiště je produkční budova v orcich
Není to trochu nešťastná volba slov?
Nebo jsem jen prospal že je to nový termín.
Myslel jsem že v tomhle úkolů musím použít přivolání na jednotky
 

Dariunis

Pokročilý žák
Přiznám se, že tento úkol mě hodně zmátnul, nejprve jsem vyzkoušela všechno možné, než mi "docvaklo" o co jde :).
 

GorGlin

Veterán
Děkuji náčelníku, že ses mě zastal.

Já jsem si najivně myslel že jsou to tři instanty na vojáky, ale to se nezapočítalo.
Našel jsme tedy škatuli, která se jmenuje shromaždiště
vyndat tři baráky z inventáře?
Jako fakt?
 
Naposledy upraveno:

ElfNostradamus

Veterán
Nemusíš je rovnou stavět, ale něco staršího nebo duplicitního stačí i rozčarovat....povětšinou se to tam jen válí ve skladu a s přibývajícími kapitolami stárne a stává se nepoužitelné.
 

Boobika

Pokročilý žák
tak bez tehle diskuze bych to snad ani nenasel :D nastesti bordelu z akademie k postaveni mam vic nez dost
 

voyager-1

Velmistr písma
tak jsem tam taky a na to bych asi taky nepřišel, protože když u úkolu najedu na íčko tak tam pro změnu píšou o inventáři kouzel
 

Boobika

Pokročilý žák
tyjo je vubec k necemu etericky aerosol? (nehraju na bete tak netusim) jako takovyhle start kdy jen 6h cekam nez muze pouzit kupce je uplne neuveritelny opruz a uplne déjà vu se startem predchozi kapitoly...
 

GorGlin

Veterán
Požadavky, stejně jako produkce, je všude stejná.
Bohužel situaci na trhu ovlivňuje kolik hráčů s tím ci oním bonusem právě staví.
No a zdá se že u těch plasanu na konci výzkumu je pretlak aerosolu.
Město s prachem má co chce a kdy chce.
 

voyager-1

Velmistr písma
taky vyrábím aerosol ale dá se, člověk musí být na trhu trochu aktivní, chytil jsem dost nabídek vosku za aerosol a dneska budu mít 10 líhní na lvl 2
 
Nahoru