• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pomsta vyhnanců

Lovec Krys

Legenda
@Boobika Nezapomeň, že hráči mají různou úroveň měst. Co je pro někoho brnkačka, to může být pro jiného peklo.
Např. někdo může mít divy na unurium i semena na vysoké úrovni s tržištěm trvale přepnutým na semena a má obojího dostatek,
zatímco někdo jiný střídavě vyrábí oboje, má ve vesnici spoustu budov na semena a stejně mu produkce nestíhá na požadavky.
Co se mne a úkolů týče, ani kdybych měl kapitolu hotovou za týden, tak by mne ani nenapadlo se další měsíc otravovat s úkoly.
 

voyager-1

Velmistr písma
Což celkem ničemu nepomůže, jelikož nejrychlejší cesta průchodu kapitolou je mít místo na 1 věž a do města nacpat tolik líhní, kolik se jich tam jen vleze a uživí, takže na nějaké další věže už stejně není místo.
Ale když si za každou cenu chcete nechat průchod kapitolou sabotovat úkoly, tak si to místo nějak najděte:)
přeci není problém udělat si místo na 10 věží, splnit úkol a zase je vyházet a vrátit vyhozený budovy.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
pokud si dobře pamatuju, ty věže se ale můžou libovolně povalovat po městě. Nemusí se ničeho dotýkat, nemusí být funkční.
Dík. Všechna řešení jsou v podstatě jednoduchá.
Ale teď mne zajímá, zda můžu na jednom místě postupně vyrobit - odbouchnout 10 věží? A zda můžu odbouchout i věž ve výstavbě?
 
Naposledy upraveno:

Boobika

Pokročilý žák
tak to poznas pri prvnim zboreni :D ale tusim ze to bylo mit postaveno vsech 10 soucasne a po splneni ukolu s nima zatopit.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Vyzkoušeno, vymyšleno, domyšleno.
Věž bez těsného spojení s pevností nejde postavit.
Při zničení věže se ta nezapočítává.
Věž jde postavit a potom umístit někam na plochu - počítá se.
Věž nejde teleportovat do skladu.
Plán:
1. Postupně postavit s urychlovači 10 věží a ty umístit na ploše.
2. Do skladu teleportovat pár velkých budov (viz Unur). Nejlépe paneláky. Lidi v mínusu na jeden den vydržím.
3. Na místo paneláků nacpat co nejvíce věží.
4. Líhně jedou nerušeně dál.
5. Po splnění úkolu odstřelit věže a všechno uvést do původního stavu.
Takže jdu zobchodovat 80K cihel na stavbu ještě 9 líhní a pak spustím grando frčendo.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Jenom jedné - světlé.
Líhně teleportovat jdou.
Má to logiku. Věže jsou časově omezené. Jejich teleportace nedává žádný smysl.
Už mám 4. Ráno domrsknu zbytek a je to.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Hotovo dvacet.
Kdyby bylo na začátku dost osvícených cihel (89 000), tak bylo hotovo za 5,5 hodiny.
Po ránu jsem si málem spletl kulturní ulici s vyhnaneckou cestou a zbytečně si zvedl adrenalin.
Takže uvidíme, kde se dále zadrhneme.
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
Na 53. úkolu končím. Nejsem tu pro srandu králíkům.
Abych dělal nejdříve 8 světlých a posléze z nich 4 temné věže, zboural je a splnil úkol k ničemu, tak z toho už jsem vyrostl.
Navíc to chce hned v 56. úkolu dalších 5 věží.
O honění manufaktur, co nepotřebuju, na 33. úroveň ani nemluvě.
Jdu vylepšovat líhně a co nepohodověji dojet kapitolu. Na konci sklidím hotovky a šmytec.

Hrubý odhad - 13. prosince ± týden šmytec.
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
Raději nechám hrubý odhad stranou.
Desátou líheň 4 tedy mám, to jo. Ale ještě tak 9-13 dní na komplet 17. Pokud se mi nepovede bingo v Události a pětka mi nepřepne na 270/408 K many.
Naposledy jsem to urval na 4 G many a bylo to sakra příjemné.
Z mého hlediska dobře načasovaná Událost.
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
Takže komplet 17 líhní mi bude fachčit se zhruba 3,5x denní obrátkou 41-43 dní (Ať žijí Vánoce!), aby namrskaly dostatečný počet bílých a černých ksichtů, páč ti tvorové jsou naprosto zásadní učující entitou pro časový průběh zbytku kola.
Kdybych něměl obchodní cech 31, tak bych čekal asi až do Hromnic.
A mezitím se budu dloubat v nose nebo vylepšovat město.
Zdrávi došli.
 

Marian24

Znalec fóra
Sem hned na začatku kapitoly stavel a boural svetle a tmave veže , aby mi to vyšlo s temnou (už nevím jak se to presne volalo ,co se dostavalo za zbourani tmave veže) .
Pak som až začal stavet lihne a mal klid od nezmyslu staveni a bourani svetlych a temnych veži.
Jel sem jenom pak lihne v klide a na konci kapitoly ukoly odklikal .
Nejradši mam nejednoduchší cestu .Možna i proto teď už končim posledni kapitolu a neplacam se v tom.
Je jine začit hrat Elvenar a skutečne jet tema kapitolama když hra už neaky ten rok frči, narozdil od toho jako tady už vetšina hraču (co to hraje skoro od začatku, kdy hra vyšla) se pul roka zasobovat surkamy , semenamy , manou než přide nova kapitola a z nudy pak plnit každej ukol.
Naštesti sem se už do tehle situace dopracoval (končim posledni kapitolu) i ja po 3 letech (začal sem hrat pozdeji) a mužu řict ,že by mne plneni kapitolovych ukolu jenom v te ceste za posledni kapitolou a jeji ukončenim jenom zdržovalo.

Takže až bude 21 kapitola asi začnu ukoly plnit , proč ne ? budu zasobenej a budu mit na to pul roku čas, no ne ?
Tim neřikam , že se v tom placaš Schonfeld , vim že si extremne rychly pruchodem kapitolama bylo to jen takove zamyšleni se nad kapitalovymy ukolmy a vzkaz hračum ktery s Elvenarem začnou nebo začinaj ,jakovej zmysel maj pro nove hrače ukoly a jak hodne v uvozovkach ulehčuju hračovy hru , aby kapitoly rychleji prošli. :D:D:D
 
Naposledy upraveno:

Marian24

Znalec fóra
Schoenfeld - v 20 kapitole buď budeš mit vir na 14 level a pojedeš portal jenom na urovni 3 co je uplne postačujici pro dokončeni 20 kapitoly nebo si kapitolu prodloužiš o nekolik tydnu, protože je to v ukolech a vylepšiš si portal na level 4 .Pred tim ,ale vyplacaš v meste hodne mista protože portal level 4 bude vyžadovat hromadu sboru a tim padem surek a volneho mista .U nas to hrače stalo 2 tydny navic.
A kvuli čemu ? že se splnil ukol ? :D:D:D co ta hromada volneho mista zabrata a naklady surek na sbory ?
Pri tem splnen jenom jeden kapitalovy ukol .Smešneeeee .
A jako odmenu za to dostaneš 6x 1H urychlovač, no neber to :D:D:D:D
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
Jo. Tak nějak si to představuju. Proto už jsem psal o klídku po hudbě tak v únoru - březnu.
Počítám, že si stejně moc neodechnu a brzy nato začne 21. kapitola. Tak květen - červen nejpozději.
Na další kapitolku budu mít minimálně vír 16. Takže stačák.
Po posledních zkušenostech na úkoly kašlu.
 

GorGlin

Veterán
Pokud hraješ cíleně na portál lvl 4, zkrátis si tím produkci písní, protože evarovo blues děláš jen tři hodiny.
U mě k žádnému několikatýdenní prodloužení nedošlo.
 

Marian24

Znalec fóra
Predpokladam , že si mnel zasobu hafu portalovek z drivejška a surek , semen, many , unuria našetrenej na posledni kapitolu a nedošli ti počas hrani 20 kapitoly portalovky , co se starim hraču nestane , ale ti novši hrači s nima jednoducho nevyjdou ,nemaji jich tolik nasbirano.Ja s nima take nevyšel a myslel sem si ,že jich mam dost.
Samotna vystavba zboru pro portal level 4 + zvednuti portalu na lev 4 . hraču, ktery zasoby nemneli a portalovky jim došli , trvalo dva tydny než postavili sbory a portal vytunili na 4 level.
Take predpokladam, že si nevyrabel osnovy z many a unuria v portali jelikož si klikal portalovky.
To skraceni je jenom o jednu hodinu z 4 hodin na 3 hodiny a v globale když si tohle skraceni sečteš lehko nahradiš časovačmy z veže ktere nahraješ.
Bohužel tam nenahraješ tolik portalovek a tak timhle novšim hračum neostane nic jinyho než osnovy vyrabet v portale ze statisicich many a unuria .A kdyby mneli stavet ješte tolik sboru v tehle situaci ,aby vylepšili portal na level 4 , tak je to..... no ani nevim jak to nazvat když se da tohle vše obejit virem o levlu 14.
Proto jestli nekdo nechce si timhle projit postavte si vir , nekdo ho nema , nemnel a pak mu prišlo na dlouho ho rychle tunit z 0 na 14 level a musel si projit timhle o čem pišu.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
130M T1-3, průběžně 1,3-2,2M T4-6 a zásoby T7-8 nemá cenu řešit (výrobní kapacity jsou OK).
Portálovky - stav 6300%.
Urychlovače 15 min-5 hod - 4427 hod, 8-20 hod - 1674 hod.
Dá se s tím něčeho docílit?
 
Nahoru