• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Pomoc s infrastrukturou od zkušenějších

Boobika

Pokročilý žák
Takto muzes rict i o soumracne vezi se seminkama. Proste v case klidu si mzues nasyslit vetsi zasobu many na start dalsi kapitoly, kdyz se "nerozpada" :) a jestli ti skladem bude lezet 6M nebo 30M many uz muze byt prijemny bonus :)
(btw nemam bludiste a posledni kapitolou jsem se prokouzlil)
 

voyager-1

Velmistr písma
A jak pomůže bludiště? Dá many málo a rozpad mě netrápí, když tu manu stejně nemám :p:D

To je právě to co jsem celou dobu taky propagoval. Do nový kapitoly jdeš s větším balíkem ale když ho utratíš, zas jen čekáš. Ale zas když čekáš na 2-3 mega tak se ten rozklad trochu projeví. No nakonec jsem před měsícem klesl a taky ho postavil :)
 

Ludi

Veterán
Soumračné věže jsem postavila už dávno, na semínka velká pomoc. EOC sice taky semínka produkuje, ale je to jen málo, jeho hlavní účinek je to, co dělá s kouzlem Magická výroba. Na manu jsem celou hru vystačila s Opatstvím, ale v poslední kapitole jsem postavila i Bludiště, protože jakmile musím naspořit manu v řádu více milionů, pak to, co vyrábím na na úhradu rozpadu, už je velká částka. Doposud jsem Bludiště nepotřebovala, ale teď jsem ho postavila a je to znát. Na urinu mám zatím Chrám a při dosavadní spotřebě to zatím stačí.
@Emhyr var Emreis II - div na zmenšení rozpadu uriny jsi ani nemohl postavit, ještě nemáš poslední kapitolu hotovou.
 

Zharthuru

Mistr slova
Zkušenost prostředního hráče říká základní suroviny se vždy vyplatí . U mne to jsou prkna , na obchod si nemůžu stěžovat .
 

Ashen

Kolemjdoucí
Ještě jeden dotaz - zbyly mi na účtě nějaké diamanty, a ted koukám, že je akce na obytné budovy/dílny. Rozšíření se mi už moc kupovat nechce, aktuálně mně stojí cca 5000. Přijde mi lepší koupit si 3-4 kouzelné obytné budovy (a nahradit je tak klasickými = úspora místa), než jedno rozšíření...
Chápu, že případný problém by mohly být plánky, ale mám jich cca 50, jsem u konstruktů, a turnaj dělám, takže by to neměl být až takový problém.
Váš názor, zkušenější? :D Za co utrácíte dia vy?
 

voyager-1

Velmistr písma
já preferuju spíš rozšíření. časem ti kouzelný obytky budou ležet ve skladu :)
Ale jestli jich máš jen pár tak se samozřejmě vyplatí.
 

Lovec Krys

Legenda
Z krátkodobého až střednědobého hlediska se vyplatí, z dlouhodobého se vyplatí spíše investovat do drahých rozšíření, obytky postupně padají z věže při pravidelném hraní věže.
 

Ashen

Kolemjdoucí
Momentálně jich mám 5... Z věže jsem teda ještě nedostal obytku :D padají nějaké upgrady na čarodějnou chatrč, kterou taky nemám :D
 
Nahoru