• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Uživatelské rozhraní Pomoc s divy [předáno]

Využili by jste podobný seznam


  • Celkový počet hlasujících
    20

DeletedUser312

Guest
Ahoj

tak i já se už delší dobu snažím nasbírat relikvie a až se mě to povede tak budu potřebovat zas pro změnu kvanta výzkumáků .... pár lidem se už sám přispěl i se mě za příspěvky dostalo odměny.... ale je tu jedna věc která mě v tom pomáhání chybí..... nemám absolutně žádnej přehled o tom komu jsem pomáhal a kdo z nich už svůj level postavil a potřebuje tak znova mých pár bodíků ..... docela by se mě líbila v každým divu záložka se jmény těch komu jsem na ten konkrétní div přispěl a u ní stav výzkumáků na level..... a ti kterým už sem přispěl by tak získali šanci na to že když už level dodělali tak se k nim zase v dalším kole stavím s pomocí do dalšího levelu....
 

DeletedUser34

Guest
no super po nasmerovani od angela a tento odkaz mimochdom vdaka
musim len suhlasit ze nejaky prehlad bysa tuzisiel ked uz prispievame viacerim ludom a bez papiera a tužky sa to tasko drzina hlave uvital by som aj ja nieco ako zoznam kam som prispel aki je tam terajši stav popripade este na kolkom mieste v prispievani som
myslim ze Inno to uzma odskušane z inej hry kde to funguje prfektne stacilo by to implementovat do tejto som plne za vitvorenie tekejto pomôcky pre hráčov
 

DeletedUser312

Guest
myslím že nevím jaká tam je tabulka :-D máš fotku ?
 

jacinda

Guest
gb.jpg
 

DeletedUser312

Guest
to je přesně to co sem skoro myslel já :) tohle je sólo tabulka pro všechny... já navrhoval další záložku v každým divu protože odměnu dostáváš zase do toho divu ve kterým pomáháš .... přijde mě to teda logičtější sledovat to v tom kterým divu....
ale i kdyby to mělo být pro všechny divy společný ... hlavně aby to bylo :D
každopádně když už to umí neměl by to být problém ;-)
Screenshot_53.png
 

DeletedUser34

Guest
presne ako ukazala jacinda takto by to bolo skvele prehladne a je to skvele staci to len implementovat do elcenaru
 

DeletedUser467

Guest
Přimlouvám se za předání návrhu vývojářům. Seznam, kde bych viděla komu aktuálně pomáhám s dokončením úrovně u divů, by se mi taky líbil :)
 

DeletedUser501

Guest
Jo, tež sem si vzpomenul na FoE, dyž sem zistil, že mom zavřety prvy level divu a nevidim gdo mi kolik do teho dal... ni to abych kajsik moh dohledat kolik joch sem kaj plesknul... tez to chcu :-D ;)
 

DeletedUser34

Guest
no ale vážne už by sa stym malo niečo robiť
taký zoznam by bola super vec hlavne keď davate body viacerím ludom a do viacerích budov takto je to o nervi si to pametat
konečne by to bola po dlhom čase aspon nejaká dobrá vec :)
čo vi na to ?
 

DeletedUser1210

Guest
Nevím jak je to dlouho co se to předalo ale podle data posledního příspěvku se s tím 100% nic neděje. NENÍ to škoda? Hlavně že nám zmršili bojový systém a stále se v něm hrabou ale pomoc nám asi moc nechtějí :(
 

Eragon92

Znalec fóra
Ono by nebylo ani od věci kdyby byl někde seznam kdo má jaký div. Nebaví mě prolézat žebříček hráčů a hledat div který zrovna potřebuju/chci pomoct vystavět

A jinak klasika - mrví co se dá a dobré nápady leží ladem, hlavně že zase budou rýpat do provincií, turnajů atd...
 

DeletedUser1148

Guest
tabulka výše...screan z FoE .... je opravdu přehledná.takovouto tabulku má každý hráč ,který přispívá do budov ,kde je napsáno i umístění ,na jaké úrovni velkolepka je a kolik bodů v ní je.Bylo by super ,něco podobného mít i zde.Hodně by se usnadnilo přispívání do divů a zpřehlednilo.Předáno to už koukám bylo ,ale nic se neděje.tak asi zůstaneme u toho předávání že ;)
 

DeletedUser2739

Guest
Nevěděl by nějakej hodnej moderátor v jakém stavu je to předání? Nebo jestli by to nešlo připomenout, prosím, prosím :)
 

LuciskaCh

Mistr slova
Takový dobrý nápad a leží tu jako předaný už víc jak dva roky a pořád nic. Pokud se ti tedy neřeší zase jinde.
Tohle by určitě ocenili všichni, kteří si nesyslí body sami pro sebe. Já bych to rozhodně ocenila.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Lituji, ale pro návrh jsme udělali maximum, co jsme mohli. Návrh byl námi podpořen a předán tvůrcům hry, nyní je pouze na nich, zda se jim zalíbí natolik, aby jej zavedli do hry.
 

LuciskaCh

Mistr slova
Já vím, že vy za to nemůžete. Vy to předáte a pak už to závisí jen na vývojářích. Ale rozhodně je to škoda
 
Nahoru