• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno pomale nacitani trziste v appce

Ardina

Pokročilý žák
A Verze aplikace: 1.793-1fa2ab1-256 (cz 1.79)
B Operační systém: android
C Herní svět: Winyandor / Arendyll
D Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5
E Detailní popis chyby: po kliknuti na trziste naskoci hodiny a chvili trva nez trziste otevre. pak se zacne sekat appka
F Kroky, které vedou k chybě:
1.
2.
3.
 

Přílohy

  • trziste.jpeg
    trziste.jpeg
    109,4 KB · Zobrazení: 85
  • trziste 2.jpeg
    trziste 2.jpeg
    184,1 KB · Zobrazení: 90

DeletedUser5729

Guest
Stejny problem i na jabkach!!!!!Nekdy nelze otevrit trziste jinak,nez oklikou pres obchodnika.Hlavne at NIKDO netvrdi,ze to je telefonem jako v minulosti(viz.diskuze k apce).Donedavna vse naprosto ok.Aktualne Xko.....
 

chirazka

Znalec fóra
Stejný problém...., dál pokud se mi tržiště načte tak při kliknutí na nabídku vše zamzne - zelená šipka se jakoby zmenší a čekám nekonečně dlouho na přijetí nabídky. Někdy se mi stane, že tržiště vůbec nereaguje.....tento problém mi začal už při aktualizaci 1.78.
 

DeletedUser3281

Guest
Potvrzuji, u mě sice není problém že by to spadlo nebo zamrzlo na dlouho, ale je tam asi 2-3s prodleva načtení, Iphone 6S poslední dvě verze hry.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme za vaše příspěvky. A zároveň se omlouváme za způsobené nepříjemnosti!

Nicméně abychom mohli tento problém definitivně opravit, potřebujeme vaši spolupráci. Mohli byste nám tedy prosím zodpovědět následující otázky?
  1. Na jakém zařízení hru hrajete?
  2. Co přesně způsobí zaseknutí tržiště? Přijmutí nabídky? Otevření samotného tržiště?
  3. Na jak dlouho tržiště zamrzne?
  4. Bylo by prosím možné daný proces natočit? Spousta zařízení obsahuje již předinstalovanou aplikaci, s jejíž pomocí lze hru natáčet.
 

DeletedUser2988

Guest
sice špatná kvalita, protoze to youtube spatne prechroupal, ale jde videt, kam klikam a jake jsou odezvy


verze hry aktualni, dela to vsak uz druhou aktualizaci

telefon huawei p20
 

DeletedUser4336

Guest
No je fakt, že když jsem tak měsíc zpět ve vlaku zkoušel načítat tržistě, tak mi to párkrát na mobu taky fakt festově vázlo. I odebírané nabídky reagovaly s několikasekundovým zpožděním, když jsem pak bral a bral, tak se snadno stalo, že se vzala zcela jiná nabídka, která byla dál v pořadí jako zpětná reakce, i odezva načtění byla podobná jako na ukázkovém videu (přitom zbytek hry byl bezproblémově rychlý). Na druhou stranu mám teď na PC nainstalovaný Elvenar v emulátoru Andy OS, kde teda běží mobílní verze, a celá aplikace je tak rychlá, že i to tržiště nemá žádný problém. Zpoždění načtení asi tak 1s, jakákoliv jiná reakce max. do půl sekundy, vetšinou rychlejší. Mám dojem, že když zapnu mobil (poslední dobou jsem párkrát neměl chvíli co dělat v práci), že mi to taky nějak nevázne, sic rozdíl od emulátoru už trochu znát je např. při přijímání nabídek, tam bych se asi shodl s Explorerem, jen to načtení je kratší. Telefon mám čtyři roky staré LG G5 s androidem. Celkově vzato, určitě by to nějkaou optimalizaci chtělo, protože dřív to nejspíš vážně běželo plynuleji a nebyly s tím problémy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Mohu vás ještě jednou prosím požádat o zpětnou vazbu? Tentokrát nám už jen postačí jméno zařízení, na kterém se s chybou setkáváte. Nejedná se totiž o globální problém, potřebujeme tedy vědět, kterých zařízení se tento problém přesně dotýká.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme všem za spolupráci. O problému víme, usilovně pracujeme na jeho odstranění. Bohužel jde o velmi komplikovanou chybu, prosíme vás tedy o trpělivost!
 

DeletedUser5601

Guest
jestli je to ještě stále aktuální, tak já mam Elephone P8000, chyba se vyskytuje občasně, někdy naskočí hned po kliknutí
 
Nahoru