• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Pohodoví lidé

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6399
  • Vytvořeno

DeletedUser6399

Guest
Ahojky všem, hledáme aktivní hráče, které hra baví. Jsme společenství, kde se hodně komunikuje a obchoduje. Vedení společenství je rozděleno na velitelku a dvě zástupkyně (nebojte, máme tam i chlapy ;)). Máme pouze 2 pravidla. Hrát turnaj každý sudý týden, alespoň na 300 bodů a nejméně 2x týdně dát sousedskou výpomoc. Jinak hrajeme na "pohodu". Pokud někdo nesplní naše podmínky, bude upozorněn zprávou. Pokáud někdo nahlásí dovolenou nebo jiné volno, omluvenky a dovolenky samozřejmě bereme na vědomí. Na body v žebříčku nebo velikost města nekoukáme. Rádi pomůžeme někomu v začátcích radou, nebo surovinovou podporou. I z malého hráče, se může stát velký hráč a každý musí někde začít. Budeme rádi, když začnete u nás a pomůžeme si navzájem v růstu. Pokud má někdo zájem a naše podmínky mu vyhovují, rádi ho přijmeme. Napište mi zde do zprávy pa Angie
 

DeletedUser6399

Guest
Ahojky naše nabídka volných míst ve společenství stále trvá :)
 

DeletedUser6399

Guest
Napiš mi tvou přezdívku a já ti zašlu pozvánku :)
 

DeletedUser6399

Guest
Ahojky všem,

ve společenství máme stále volná místa. Takže pokud někdo hledá společenství ve winyandoru, kde se bude moci rozvíjet, ať nás nevává kontaktovat :) Pa Angie :)
 
Nahoru