• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Pohoda s plánkem v turnaji

JFKovar

Kolemjdoucí
Najít spolek, který bude mít podobnou intenzitu hraní, ambice a kulturu jako konkrétní hráč, je podle mé zkušenosti většinou obtížné a zdlouhavé. Co se týká mne, vyhovuje mi uhrát v turnaji 10 truhel ( získat plánek a další přínosy z turnaje), ale účast ve Věži a v Dobrodružství společenství ponechat bez pravidel. Vyzkoušel jsem si, že takový postup mi zaručuje pohodové (=časově nenáročné) hraní a město při tom nestagnuje.
Hráčů s podobným cílem je určitě více, proto se pokusím založit společenství s výše uvedeným zaměřením.
Pokud má někdo ze zkušených nekonfliktních hráčů zájem o hru v takové spolku, pošlete mi zprávu. Pokud by se mi ozvalo v průběhu tří až čtyř týdnů (od dnešního dne) kolem dvaceti zájemců, spolek založím. O počtu zájemců budu ostatní informovat (pokusím se jednou za týden :). Díky za přečtení a případnou reakci včetně návrhu na název společentví.
 
Nahoru