• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pohřbené město

Vicky1177

Mistr slova
Po chvíli pokusů pozoruju odlišnost od mlžného lesa. Ty "ukryté poklady" po chvíli šimrání lopatkou (nebo něčím jiným) už nejsou zdaleka tak ukryté a zatím jsem nenarazila na "velkou prázdnou skvrnu", jako bylo pravidlo u lesa...
 

Laci654

Pozorovatel
Ono by bylo také dobré vysvetlit tuhle mlžnou taktiku pořádně protože dodnes to nikdo neví,jak to odkrývat. Nějak se to plácá beze smyslu. Video k tomu bylo v angličtině, když zapnete titulky tak to nestíháte čist a sledovat zároveň co se děje nebo to titulky překrývají. Někdy jde odkrytý předmet sebrat, někdy ne, teď nevíte proč. Návod pořádný nikde, tohle hráče nebaví. Dobrá polovina spolku anglicky neumí, takže pri poslednim eventu byly dohady u posledniho úkolu co to vlastně má být. Tohle se mi v ostré české verzi nelíbí. Žádné zdroje informací v češtině,co by jasně řekl záměr. Má se otevrít všechna pole nebo jit jen dopředu... Nejhnusnější vec v Elvenaru, chápu,kdo ty zdroje má a ví,jak to hrát, že se mu to může líbit, ale ono je to stejně podpoře jedno. K popisu hry bych dopsala že angličtina vyhodou.


Q. Naprostý souhlas.


Doslova a do písmene napsaná pravda s kterou MUSÍM souhlasit...

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
Já sice anglicky umím, ale nikdy jsem žádné video neviděl:)
Tak nějak jsem si vyzkoušel, jak to vlastně funguje (při první události tohoto typu na betě) a pak už jen upravoval strategii pro efektivnější odkrývání plochy (anebo pro využití zbývajících nástrojů).
 

Prealiena

Velmistr písma
Všimli jste si, že animace hlavní budovy se mění už jen ob úroveň? To mě hodně zklamalo, už to není taková zábava, jako dřív, cpát do toho artefakty a sledovat postupný vývoj budovy.
 

Mescal

Znalec fóra
Snad jen pár postřehů mého způsobu prohledávání resp. taktiky prohledávání Pohřbeného města. Je to asi nejlépe vidět na přiloženém screeshotu.
Cestu se snažím se odkrývat tak, aby mezi vyčištěnými políčky zůstalo z obou stran co nejvíc světlé neprozkoumané plochy, z kterou ale jsou vidět zasypané věci, které mohu dle svého zvážení samostatně vyzvednout a nebo ne - viz v pravém spodním koutě je slabě vidět lopatka. To bude můj další krok, vyzvednu lopatku a budu doufat, že není moje další plánovaná cesta uzavřena skálou.
Když bude musím jít jinudy.
navod.png
Nevím, jestli někomu tento návod nějak pomohl, ale lépe to podat neumím. :) Když tak se ještě ptejte. :)
 

Prealiena

Velmistr písma
Záleží, jestli se někdo chce zaměřit více na vybírání objektů pro denní odměny, nebo sbírání znalostí pro hlavní cenu. V obou případech mi funguje nejlépe soustředit se na postup dopředu, než se zdržovat na dané mapě odkrýváním příliš políček, co nevedou dál.
 

Mescal

Znalec fóra
@Prealiena , ano, každy se musí rozhodnout, co je přednější, jestli sběr artefaktů pro hlavní eventovou budovu a nebo sběr artefaktů pro denní odměny. Sběř obou druhů artefaktů vede jednoznačně k průměrnosti výsledků.
Dle mých zkušeností nelze mít 100% posbírané oboje.
 

Hexik

Znalec fóra
tak kdyz se to vezme do uplneho vysledku tak bude ds a tam moznost ziskat 2 artefakty na tenhle nebo boblina a moznost vyberu ktery artefakt chcete takze i to muze ovlivnit styl hry v tomto eventu

jinak i na podzim jsem se spis orientovala na kocky nez na bedny no na bete jsem mela na 10 jeste jeden art za stribrnou ted a jeden se me jeste bude valet v invu za ds a boblina uz jsem taky dojela takze kdo vi ze je na tom podobne si rekne ze nemusi tolik po odmenach za kameny ale jit na truhly od urcite faze
 
Nahoru