• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Podzimní zvířetník

Krasim

Kolemjdoucí
Pekné ráno všetkým, prosím vedel by mi niekto poradiť kde nájdem zoznam úloh? Vopred ďakujem za odpoveď :)
 

Krasim

Kolemjdoucí
Velmi pekne ďakujem :) Ale ja som chcela na podzimní zvířetník a ten tam nie je.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Krasim Který podzimní zvířetník myslíš?
Jestli ten současný, tak na ten AdVenův odkaz přímo odkazuje (na jeho úkoly, kde ještě chybí poslední denní, který bude na betě zítra).
 

Krasim

Kolemjdoucí
Dobrý deň všetkým, môžem ešte poprosiť o radu? Je nejaká možnosť urýchliť výrobu na cvičišti?
Vopred ďakujem.
 

Krasim

Kolemjdoucí
Moc pekne ďakujem :)
A prosím ťa kalendár odmien nevieš kde by som našla? Viem som otravná, ale pomohlo by mi to.
 

Green Jane

Šéfkuchař
Mám problém : Nemůžu splnit zadaný úkol, protože nemám ještě v Arendylu Orky, a ve Winyandoru jen pár. Takže musím Zvířetník ukončit. Škoda . :(
 

Hexik

Znalec fóra
ano byl tam ukol na strety bud vyjednavani nebo boj, ale problem to neni staci postoupit v kapitole ...
jsem ted koukala no 17. ukol to je no to by me teda docela stvalo aspon ti o maji vse vyresene maji duvod jit dal
 

Green Jane

Šéfkuchař
To je sice fakt, ale než se mi podaří přejít do další kapitoly a nashromáždit dost Orků, tak bude dávno po hře . Hraju už pátým rokem, ale tohle se mi ještě nestalo.
:cool:
 

AdVen

Učedník
O jaký úkol se jedná? Do úkolu 63 na mě Orkové nevykoukli, ani na Betě a to tam mám pidi městečko v úplném začátku.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Green Jane Jako nic proti, ale teď to řeknu prostě natvrdo: Je jen tvá volba, že jsi po tak dlouhé době stále v kapitole 7(nebo na druhém serveru čerstvě 8). Každý samozřejmě může hrát tak, jak mu vyhovuje, nicméně, pokud někdo zvolí extrémně pomalé nebo rychlé tempo, tak musí počítat s následky takového rozhodnutí, a tohle je jeden z nich.
 

Mescal

Znalec fóra
@Green Jane osobně by mě zajímalo, který úkol má povinně orky? Můžeš mi, prosím, napsat sem do diskuze číslo toho Tvého úkolu, na kterém jsi se zasekla?
 

Prealiena

Velmistr písma
@Mescal Myslím, že je to ten úkol 17: Vyřeš 3 střety na mapě bojem nebo vyřeš 3 střety na mapě vyjednáváním.
Provincie chtějí na vyjednávání orky a pak už jen záleží, jestli to bude schopná vybojovat.
Osobně bych nezkoumala výš, než střední obtížnost.
 

Green Jane

Šéfkuchař
@Lovec Krys Milý spoluhráči, mám tak zoufale málo času na hraní, že postupuji daleko pomaleji, než bych chtěla . Ale i tak mně hra baví.
Poslední dobou jsme měli v rodině několik úmrtí. Takže jistě chápeš, že na hraní jaksi nebyla nálada. Přeju ti hodně zdaru .

:cool:
 
samozřejmě, že si každý může tu hru hrát, jak se mu zlíbí, nebo jak mu podmínky dovolí. Na druhou stranu musí pak počítat s tím, že nebude schopný využít celý herní potenciál. Tak to prostě je a nejen v elvenaru.
Tahle hra je zkrátka nastavená, že hráči plynule procházejí průzkumem a spolu s tím se jim zvyšuje obtížnost a odemykají nové možnosti. Pokud někdo postupuje "netradičním" tempem, pak mu jednotlivé kompnenty hry mohou přijít neobyčejně složité a nebo klidně naopak jednoduché.

Pro příklad, měl jsem testovací druhý účet, na kterém jsem zůstal ve třetí kapitole, nikdy nevyzkoumal T3 suroviny a moc krásně se mi každý týden hrála věž věčnosti až na vrchol. Byl jsem schopný své město optimalizovat pouze na věž a celou ji v pohodě pomocí dostatečných surovin na vyjednávání udělat. Později mě to přestalo bavit, ale umím si představit, že bych se taky brzy dostal do fáze, že bych nemohl dělat eventy prostě proto, že úkoly na provincie by už vyžadovaly orky. Je to jakási herní pojistka, se kterou se zkrátka musíme smířit a o něco v tom výzkumu pokročit.

Když se podívám zpětně a na možnosti, které dnešní začínající hráči mají (samozřejmě oni nemají ten nadhled a nedokáží je vždy všechny využít), tak je ten začátek hry mnohem jednodušší a přináší více možností k rychlému postupu. (což na druhou stranu nemusí být výhoda - pamatuju si, jak jsem se před trpaslíky taky na chvíli zastavil, dohnal vylepšování, chvíli tunil divy a jel hlavně turnaje... a zpětně toho vůbec nelituju)
 
Nahoru