• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

OldMaGorr

Mistr slova
Protože žádné budovy z události nepotřebuju, tak jsem dneska všechno bouchnul do žabáků. Padli mi celkem 15 krát a zhruba 150 VB. Mám už 7 artefaktů (plus jistota dalších dvou z DS), takže zbytek času jaksi navíc a možná bude i stříbrná liga. Manželka a dva z vnuků jsou na tom podobně a protože tři z nás už skončili nebo před DS skončí s výzkumem, tak koketujeme s myšlenkou zase po dlouhé době si zahrát DS "naplno", abychom ty červené pandy otestovali ,,,
 
Naposledy upraveno:

Legolas-CZ

Kolemjdoucí
Zdraví Vás Legolas :cool:bohužel nikde sem nenašel že by úkoly byli zamčený od 65 úkolů již 3 úkol který má cooldown buď sem moc rychlý nebo proč ten cooldown:( dokončit úkoly dřív známena že už po splnění všech žádné nebudou ... čekačka na další úkol je docela mrzuté klíče jsou potřeba .. :) snad mě nebude za to lynčovat :D
 

Přílohy

  • Screenshot_2021-09-21-13-24-08-099_com.innogames.elvenar.jpg
    Screenshot_2021-09-21-13-24-08-099_com.innogames.elvenar.jpg
    812,1 KB · Zobrazení: 89

GorGlin

Veterán
Poslední v řadě úkolů jsou úkoly přidělené vždy jeden na den.
Ano, bez ohledu na to jestli o to stojíš, poslední den budeš mít body na zatočení.

Na elvengems je to vidět, máš tam 53 úkolů, které můžeš splnit první den když to stihneš
a pak 22 které se otvírají postupně
 
Naposledy upraveno:

Jirinazel

Znalec fóra
Už mohu v ŘV podruhé dát 2 nové medvědy a vzít si starého. Mě by se líbila naopak ta možnost, co bývala kdysi.
 

voyager-1

Velmistr písma
Myslím že 9 artefaktů dá každej kdo trochu hraje, včetně DS. Po starých medvědech je stále poptávka a hnědý a polární medvěd přináší daleko víc užitku než nová panda
 

OldMaGorr

Mistr slova
Souhlasím s @voyager-1. Úkoly v událostech jsou nyní nastaveny tak, že pokud to někdo nefláká a ještě navíc nemá opravdu velkou smůlu tak na 7 artefaktů dosáhne a 2 dá z DS a je v pohodě. Zpravidla to vychází na 8 artefaktů a při troše štěstí i na 9. Jednomu z vnoučat teď padlo třikrát za sebou 250 klíčů a pak ještě 150 ! A najednou má i druhou základnu a a je ve zlaté lize - takže bude mít po DS celkem 4 nové medvědí artefakty navíc. A protože stavět druhého červeného padnu je nesmysl, na desátý stupeň není reálné ho dostat, tak zkusí využít právě přeměnu na staré medvědy.
 

pavelb

Učedník
No já si myslím, že by na 9 artefaktů měl automaticky dosáhnout každý, kdo splní všechny úkoly a posbírá i nějaká ta padavčata. A ne být poté odkázán na DS !!!
 

12alfa

Pokročilý žák
Řekla bych, že to tak je, že během eventu, když se sbírá a plní úkoly, tak se posbírají artefakty na úplné rozvinutí. Mně se to za celou dobu nepovedlo jen u mlžného lesa, jinak vždycky.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Nevím, spočítané to nemám, na to jsem moc líný. Ale pokud se vybírají ta "nejvýhodnější" (39/23/...) tak asi ano, ale zase není šance na extra klíče, které mohou dát víc - ale taky nemusí a pak to chybí. Osobně to neřeším, protože DS stejně hrajeme minimálně pro odměny, Občas i jako cvičení spolupráce ... prostě proto, že to je spestření.
 

voyager-1

Velmistr písma
hodně hráčů devátej artefakt nedají, přestože jsou aktivní. Já dám většinou 9 v malým městě na A a v hlavním městě na W. mívám problémy přesto že tam jsem aktivnější a mám tam i toho bídnýho Fenixe. Jako by mi ve velkým městě nechtěly ty klíče padat. A předposledně jsem si výjimečně koupil i tu budovu a stejně jsem byl jen bronzovej.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@OldMaGorr Nejvýhodnější (podle mne) jsou 39,23,54/84,zbytek dle kombinace a šance na klíče. Podle těchto jsem jel já. Dostal jsem (hlavně z 54/84 beden dohromady asi 1000 klíčů a mám pandu na 10 (stříbrná liga).
Samozřejmě, kdybych na pandu kašlal a jel jen pro denní odměny, bez DS bych ji na 10 pravděpodobně nedostal.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Tak jsem se podíval jak jsme na tom u nás v rodině a ačkoliv hrajeme "skoro" stejně tak dnešnímu k dni (4 dny do konce) máme z deseti měst červenou pandu na 1x6 stupni (tam je ale problém s tím, že nejdou otvírat "orčí" provincie zatím bez orků a bez diamantů), 1x7, 1x8, 4x9 a 3x10 stupeň. Ten 7. a 8. stupeň se do konce snad zlepší. Takže devátý artefakt zatím jen třikrát.
Ovšem bude DS a navíc zatím třikrát stříbrná liga a jednou zlatá liga, ale to se nemusí udržet. Vše samozřejmě bez dotace diamanty, jen podle náhod jak padaly klíče.
 
Naposledy upraveno:

Hexik

Znalec fóra
tak na cz jsem aktualne s obema mesty na 9 tedy 8 artefaktu ale ten posledni nemam z ceho stihnout sice jeste neco bude ale na artefakt je to miziva sance
 

Ladonka

Učedník
Za celou dobu co hraju, tohle bude první event, kdy pravdepodobne nedosáhnu na 9 artefaktů bez DS. Úkoly styl relikvie x střety x suroviny nic moc. Grafika pěkná.
 

Mescal

Znalec fóra
Pandu mám už několik dnů na vytaženou na 10. úroveň, ale výběr odměn ze sfér jsem striktně podřídil co nejlepšímu poměru počtů klíčů / počet hvězd (15% deště mincí mám tolik, že bych s tím mohl tapetovat), dále mám nakrmeného Popeláka a hlavně jsem použil Balíkovou základnu. Co se týká klíčů, ty mi nepadaly, nepočítal jsem to, ale jestli mi padlo 200 - 300 klíčů, myslím si, že nebudu daleko od pravdy.
 

12alfa

Pokročilý žák
Tenhle event se mi líbil. Grafika je parádní. Poprvé jsem ocenila i opakování denních odměn, kdy se mi po přejití do nové kapitoly podařily některé vyměnit za ty aktuální. :) Moc hezký to bylo, mám všechno, co jsem chtěla. Díky!
 

Hexik

Znalec fóra
no musim rict ze nakonec mi klice celkem napadali a ja mam v obou mestech na 10 vylepsino co se tyka kulturek vice se tesim na pristi event doufam ze tam budou nejake fajnovejsi kulturky ikdyz bambusovych fontanek par mam
 

Vicky1177

Mistr slova
Event se mi taktéž líbil, mám hotovo. Jen bych si dovolila zmínit dvě věci, které bych zase až tak nemusela:
Ty "královské odměny" za 1500 :diamond:, kdy hodnota odměny s postupem klesá (4x 15min urychlovač, opakovaně, to v balíku odměn za 1500 dia opravdu chceš...) místo aby stoupala. Tedy, otevřela jsem osm stránek, nevím jestli dál to je lepší... Když bych do něčeho vrazila 1500 dia, očekávám odpovídající protihodnotu (tímhle se totiž hodnota :diamond: trochu devalvuje).
Za druhé ten poněkud značně nepovedený vtip s "mystickým překvapením" v podobě tří úlomků run :rolleyes:...
Když pomineme, že jde o třikrát recyklovaný event, tak jinak pohoda, klídek. :cool:
 
Nahoru