• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

WinterPhoenix

Znalec fóra
@OldMaGorr jsem na tom stejně. Dokončení průzkumu vychází sice někdy na třetí ráno, ale jelikož jdu na ranní nechám to na turnaj, než zbytečně utrácet drahocenné střety v provincii
 

Mescal

Znalec fóra
Tak jsem si dnes udělal výpočet přínosnosti Popeláka rozvinutého na 10 úroveň za celý event.
úkol č. 1 = 35 klíčů

úkol č. 41 = 50 klíčů
přínos od Popeláka 1 klíč/úkol navíc --> celkem 41 úkolů = 41 klíčů,
a dále pak,
úkol č. 42 = 51 klíčů

úkol č. 75 = 63 klíčů
přínos od Popeláka 2 klíče/úkol navíc --> celkem 34 úkolů = 68 klíčů.
Tedy celkem přínos Popeláka za celý event (75 úkolů) je: 41 + 68 = 109 klíčů.
----
Pět nejmenších hodnot pro získání sféry:
39/2 = 19.5
81/3 = 27
55/2 = 27.5 <-- medián
56/2 = 28
84/3= 28

Když vezmu medián z 5 nejmenších hodnot klíčů, za jaké je možné získat sféru, což je hodnota 27.5 klíčů / sféra, dostanu za 109 klíčů od Popeláka 3.96 sféry. Tedy necelé 4 poskočení na jednom souhvězdí.
Každý může posoudit, jak moc nebo málo je Popelák přínosný.

Podklady z kterých jsem vycházel najdete po kliknutí na odkaz, kde je ještě nutné prokliknout se na obrázek s popiskem Quests. :)
 
Naposledy upraveno:

ElfNostradamus

Veterán
Popelák = 1 krmení na celý event nebo případně + ještě jeden teleport, když sedí ve skladě a po eventu se vrací zpět, ale tím ještě dostáváš tu jeho produkci za 24hod = 2VB, trochu T5 a manu.... takže vlastně to mnoho nestojí ho vyndat ze skladu případně jen nakrmit :) ...dokážu si přestavit, že za ty ,,jenom 4,, poskočení v souhvězdí , tak někdo vylosoval něco slušného z truhly případně i některému hráči to pomohlo býti v lize i o stupínek výše :)
 

Mescal

Znalec fóra
@Jirinazel jak jsem již psal dříve (někdy v průběhu minulého eventu), Popelák je jen jakási "pomyslná trocha štěstí", že hráč neskončí v eventu na 19 z 20 sfér, případně jej postrčí přes hranici do lepší ligy. :)

@ElfNostradamus ano, to je jistě pravda, Popeláka jsem vůbec nehodnotil z hlediska jeho denní produkce, ale pouze z hlediska jeho nakrmení.
Proč to sem vlastně píšu je to, že denní produkce je všude jasně popsaná a dohledatelná, ale jak fungují výnosy z jeho nakrmení, tak to jsem nikde pořádně nenašel popsané.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Popeláka mám postaveného i nakrmeného a tiše doufám, že alespoň kousek pomůže. Tentokrát bych chtěl mít toho červeného medvídka na desátém stupni ...
 

voyager-1

Velmistr písma
to dáš i bez popeláka, nebo se Ti už stalo že nemáš možnost zvednout nějakou budovu z eventu na lvl.10?
 

OldMaGorr

Mistr slova
Nemám moc času vybírat po okolí města, ale i tak to zpravidla dám a DS to obvykle jistí, ale tentokrát - ani nevím proč, protože DS už stejně hrajeme jen oddechově a tak ho ani snad nakonec nevyužiju - ho nějak chci a chci a chci :D
 

voyager-1

Velmistr písma
já ho ani nějak nechci ale je pravda, že při Eventech nebo DS které stejně hrajete jen oddechově trochu pomůže. :)
 

flego

Mistr slova
Ahoj, může mi někdo odpovědět?, ty královské odměny za 1500 dia, můžu si vybrat kteroukoliv, nebo je to losovačka,co mi vypadne?... jen dotaz lidí z mého společenství, díky :)
 

iDavis

Legenda
Asi by som nepovedal, že odmeny so zbožím sa niekedy môžu ukázať ako obzvlášť užitočné.. z dnes pootváraných truhiel (preferovanie za 81, obsahujúce semienka) sa mi ich nazbieralo vyše pol milióna, ktoré padli veľmi vhodne na vylepšovanie zbrojníc..
 

pavelb

Učedník
Tož já ještě netočil, jak vám padají ty bonusové klíče z koulí? Na betě mi na začátku padlo asi 300 a pak až do konce vůbec nic.
 

GorGlin

Veterán
Já to nepočítal, ale se ženou jsme losovali stejně a zatímco ona už má hotovo, já asi devátý artefakt nevytocim
 

Hexik

Znalec fóra
ty jo bonusove klice netusim kolik jsem jich ziskala, ale nejlepsi na klice mi prijdou za 56 a 84 takze se je snazim brat a kdyz nejsou beru 81 a nebo ty levne za 162 mi prijde ze padnnou nejvic knizky nebo deni vyhra ale tak ds bude takze me to az tak netrapi kolik ziskam artefaktu spis si myslim ze min jak 8 kdyz udelam vse ziskat nemuzu

o lize na bete bych ani nemluvila tam si myslim ze jsem vybirala dost spatne a mela zeleznou tak jsem zvedava co ted vcera jsem koukala na ten obrazek za zlatou a je pekne divnej no jako ten pri nacitani
 

12alfa

Pokročilý žák
@Hexik Mně to připadá o náhodě, co padne, lhostejno, zda body šetříš v lacinějších kouličkách, nebo ne.
Nóóó portrét za zlatou... libý fešák... že jo... :-D
 

Hexik

Znalec fóra
jako je to asi tak nejak jedno ale z tech levnych padaji mene hlavni ceny tak jako tak to bude
tak urcite kazdy chce takto pekny obrazek si dat to me pripomelo ten obrazek za truny i ta kralovna vypada mnohem lip
 

pavelb

Učedník
jen drobné upozornění - příští čtvrtek a pátek by měly být úkoly na 10 střetů nebo 10 střetů ve věži. Tak kdo nemá dost otevřených provincií, rozvrhněte si věž ;)
 

Hexik

Znalec fóra
ty jo o tom ani nemluv ted mi dali s tema relikviema jsem to resila dnes protoze se mi nechtelo zase cekat na vyrobu a turnaj neco jsem vyrobila ale 2 ukoly po 20 relikviich a 10 stretu byly fakt super
 
Nahoru