• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

voyager-1

Velmistr písma
např. úkol 24 nevyžaduje opary ale košíky, ale platí to stejně jestli mám úkoly uloženy jako obrázek nebo v textu :)
 

OldMaGorr

Mistr slova
Myslíte, že po tomto eventu bude DS s dalšími artefakty, nebo je nutné se důsledně snažit o dost artefaktů už v průběhu události (tj. sbírat po ploše, dávat co nejvýhodnější lokace ap.)
Červeného pandu bych totiž chtěl mít na 10. stupni, právě pro pomoc v rámci DS. Jinak bych ho měl ve skladu.
 

Hexik

Znalec fóra
tak co se tykatech ukolu zpocatku mi to ulehcilo hodne je vedet dpredu, ale uz delsi cas hraju bez toho ukoly se porad opakuji takze tak nejak se to da hrat i bez toho bez nejakych vetsich problemu a komplikaci

zitra doklikam zbytek na bete ale 10 artefaktu mit nebudu, no doufam ze to ds bude protoze bych toho medveda taky brala rozdil mezi 9 a 10 jako obyvykle znacny takze za tyden budem vedet ..
 

Serza7

Učedník
Mě se libí dvě ruská kola a plánky. Jenže přijde mi , že 1500 dia lip investuji do kouzelných budov.
 

Boobika

Pokročilý žák
planky jsou sice pekne, ale nastesti jich je v aktivnim spolecenstvi dost. a planek pri upgradu budovy je tusim za 200?300? takze ani tak se to kvuli dvou kusum nevyplati ani temco si je za dia dokupuji.
A dia se setri na pozemky nebo jine nouzove aktuni potreby :)
 

ElfNostradamus

Veterán
Královská odměna za 1500 dia se žel nevyplatí....tedy vyplatí pro někoho kdo do toho nasype další dlouhý peníz a dostane se někam velmi dooost daleko....pak to nějaký smysl má....a to budou jen jedinci, fakt nevím kdo Královskou naceńoval :) nic ve zlém
 

athlo

Pozorovatel
Já jsem taky vizuálně z tohoto eventu velmi nadšený. Otevírám okno se souhvězdími jenom tak, pro potěšení.
 

12alfa

Pokročilý žák
Mně se hlavně líbí ty denní odměny, kaligrafie, dojo a dnešní jezírko. To je prostě radost! :) Panda je ňuňácká. :-D
 

Hexik

Znalec fóra
vicky takze ja fakt ne po tom co jsem dosahla na bete ze bych mela jeden planek jedno rusky naky surky a tak jako za polovinu bych trebas jeste uvazovala ale za 1500 je to naproste vyhazovani dia
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
Jen by to chtělo trochu rozmanitější úkoly. Protože opakující se úkoly typu získej relikvie; vyřeš střety nebo turnajové střety, jsou ubíjející. Zvlášť když při cca třídenním průzkumu jsem nestihl od posledka doplnit zásobu odemčených provincií. Když se to sejde ještě navíc třeba v kombinaci s hláškou vylepši dvě budovy na level 5 a více, tak je taky radost, zvlášť když člověk nemá co vylepšovat nebo stojí na některé ze surovin jako třeba na smenu.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Příště v tomhle trochu víc kreativity.

P.S.: já královskou aktivoval na obou světech a začínám toho setsakramentsky litovat.
 

GorGlin

Veterán
Já mám z akce smíšené pocity.
Grafika je super a hlavní cenu postavím.
Návrat 20VB instantu, je velmi příjemné překvapení, ale také bych uvítal nějakou větší čistě kulturní budovu.
Já chápu, že to je problém do elfů, kdy přijdou na řadu kulturky s manou, ale i menší města by si zasoužili pěkný barák, aspon jendou za rok.
Úkoly jsou hodně zaměřené na větší města.
Když máme 75 úkolů na tři týdny, to je nějakých tři a půl úkolu na den.
Město, které si může postavit budovy zajištující výrobu v dílnách a manufakturách na úkoly a zvládne následné požadavky na produkci pokrýt jednou tříhodinovou výrobou zvládne event docela na pohodu.
Ale to je o dost víc, než potřebuje běžná hra a tak ve městě mám z pohledu eventu nezajímavé budovy jako jsou zbrojnice, nebo dodatečná produkce na jednotky.
Mě nevadí vyrábět, ale když jsem na hře 5x za den a stejně to nestačí, tak si říkám, jak si tak Inno představuje hráče pro kterého tu hru tvoří.
Nové funkce, jako je liga a královské odměny nechávám stranou, to mi připadá jako poptávka po hráčích co utrácí mnohem víc nežli já.
 

voyager-1

Velmistr písma
Když se to sejde ještě navíc třeba v kombinaci s hláškou vylepši dvě budovy na level 5 a více, tak je taky radost, zvlášť když člověk nemá co vylepšovat
přeci není problém postavit dvě manuf. na mramor na lvl 5 co zabere asi hodinu času nebo použít 2 KR a navýšit dvě jednopolíčkové budovy.

jinak nechápu co vidíte na tom Doju , asi půl oddílu střelců za den, při velkých střetech mám nasazeno třebá 20 oddílů v jednom střetu

Pro mě je celej event o tom naklikat si pár 20VB požehnání, prostě nuda jak už řada eventů.
A kulturní budovy? K čemu, když v ŘV padají stromy a jiné, který v eventech jen tak žádná budova nepřekoná a mám jich ve skladě z posledních dvou kapitol jen těch otců pralesa 9
 
Naposledy upraveno:

Boobika

Pokročilý žák
Ja jen produkuju suroviny 120-180k a porad dokola sem tam prolozeno sberem relikvii (ale ty resi turnaj)... jedinec co mit to jaks taks zachranuje je univerzitni komplex se svitkama a dalsi predesle eventove budovy, jinak bych mel problem to uzivit. protoze zakladni manufaktury uz v podstate vubec nemam a jen kvuli eventupalit teleporty nebudu.
 

Lovec Krys

Legenda
Ty neustálé střety jsou problém. Nejlepší je kombinace mapa/věž, když věž jedu vždy najednou, takže úkol typu mapa/věž automaticky znamená mapa 6 ze 7 dnů.
Tuhle událost mi nějak klesly provincie, asi budu muset příště striktně jet všechny střety mapa/turnaj jen v turnaji (i kdybych měl 3 dny čekat na splnění úkolu, když přijde v neděli ráno).
 

OldMaGorr

Mistr slova
Taky teď čekám až začne zítra turnaj. Na mapě bude další průzkum dokončen až pozítří a utrácet urychlovače na něco kde je pořád stejně dost času se mi nechce.
 

pavelb

Učedník
Když už jsem na denních úkolech, tak mi hrozně vadí čekat na splnění dalšího 2-3 dny. Tak tedy minu nějaké ty urychlováky, ať už na mně svítí ty přesýpací hodiny ;). Jinak ceny nejsou tak zlé, jak to na první pohled může vypadat. První popkulturka Lekce kaligrafie je jen o málo horší než Gobilní obchod s dárky, Dojo je fajn, i když dává necelý oddíl lovců, tak jsou zcela zdarma, pro ty, kteří mají málo bylo i krmení. Pro vysoké kapitoly bylo Jezírko na semena a bude ještě Zahrada bonsají a Vyhlídka na světlušky a Zvonová fontána a v neděli ještě dobrá budova na manu Magický louskáček. A pro mrňousky jsou OK i ty žaby, ke kterým se jinak jen těžko dostanou.
 
Nahoru