• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

Melindra

Učedník
@GorGlin do zprávy bych to chtěla vložit jako text, abys nemusel odcházet ze hry, je to hlavně pro hráče na mobilu. Koukneš do zprávy, zdadáš si podle toho výrobu a nemusíš někam přeskakovat.
 

Melindra

Učedník
@voyagerz-1 moc děkuji za úkoly :):):). Můžu se zeptat, jak bych se k tomuto zpracování dostala třeba i při dalším eventu?
 

athlo

Pozorovatel
@Melindra je to v odkazu ktery sdílel iDavis:
1630922105649.png
 

Melindra

Učedník
@athlo děkuji za odpověď, samozřejmě vím se tam idavis úkoly má, ale jako obrázek. Nedá se tedy bez výše zmíněného odkazu na převod běžně zkopírovat.
 

third.eye

Pokročilý žák
Ahoj Melindo, kousek víš máš 2 odkazy, jeden tradičně od božského iDavise :) a jeden od Radvanuse, stačí jen číst (kopírovat)
 

voyager-1

Velmistr písma
twl, že já jsem sem nějakej odkaz dával...
@third.eye , můžeš napsat návod jak úkoly v .png obrázcích od božského iDavise zkopíruješ myší a vložíš do texťáku nebo hromadné zprávy ve společenství ?
 

Ludi

Veterán
@voyager-1 seznam úkolů je fajn, textová podoba se hodí.
Úkoly jsou poslední dobou ve všech eventech stejné, což není vůbec špatná věc.
Na betě se už dalo odhadnout, co bude následovat. A jelikož tam zatím nemůžu dělat střety v provinciích (kvůli orkům, které tam zatím nemám vyzkoumané), tak event s dá v klidu zvládnout bez jediného takového střetu. Jen turnaj a věž.
 

Lovec Krys

Legenda
Úkoly jsou poslední dobou ve všech eventech stejné, což není vůbec špatná věc.
Což je i důvod, proč jsem rezignoval na jejich zapisování (dříve jsem si je zapisoval pro vlastní potřebu dle toho, jak jsem je plnil na betě). Nakonec jsem totiž zjistil, že se jimi stejně neřídím a plním je jak přijdou. A příprava na ně je víceméně stejná. Takže proč si je zapisovat, když to pak stejně nebudu číst.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
můžeš napsat návod jak úkoly v .png obrázcích od božského iDavise zkopíruješ myší a vložíš do texťáku nebo hromadné zprávy ve společenství ?
Hoj Voy.
Hele jde to, dělám to takto (ikdyž možná složitě, ale to mi neva):

Otevřu si Davisův seznam úkolů :
1.JPG
, pak kliknu levým na první část textu, která přeblikne jako samostatná část (jako příklad .png s otázkami 1.-35.). Tady to má stále www adresu fora. Je třeba teď kliknout na ikonu pro Tisk:
2.JPG
.
Lehce to problikne a když koukneš teď na www řádek, tak toto už je to, co se dá už rozesílat.
3.JPG
Takže si to lehce zkopíruješ do hromadky ve hře nebo si dáš třeba jako záložku do prohlížeče a v případě potřeby jen přehodíš okno ze hry na návod. EZ
 

voyager-1

Velmistr písma
@BiggJOEcz ale to je zase jen přeposílání odkazu na obrázek. To Melindra zná, ale ona chtěla ten seznam jako text. Už to konečně pochopte.
A žádám adminy fóra o udělení alespoň týdenního banu abych na další příspěvky nemohl reagovat. :)
 

iDavis

Legenda
Zrejme nejeden sa teraz pýta, kvôli čomu sú tie úlohy vlastne v obrázkovej podobe, no má to svoje dôvody. Je v tom naozaj zámer aby hráč, ktorý tieto zoznamy využíva prišiel na fórum, kde si okrem úloh samotných prečítal aj informáciu o tom, že zoznam je neoficiálny (teda v prípade chýb alebo zmien vie, že nemá zmysel kontaktovať podporu ani sa usilovať o inú platformu na hlásenie chýb). Rovnako tak v prípade, že sa vyskytnú nejaké zmeny, úpravou zoznamov v prehľade sa tieto zmeny dostanú ku všetkým hráčom, čo však neplatí pre tých, ku ktorým sa dostala iba kópia (nedokážem zapezpečiť aktualizovanie vzniknutých kópií). Teda ten fakt, že zoznamy "nie sú stvorené na kopírovanie" tu má svoje opodstatnenie a snaha obchádzať to sa stáva nie len prácnou (namiesto zazdieľania jedného linku), ale aj prináša svoje riziká.
 

Prealiena

Velmistr písma
Potvrzuji, že dnes jsem si všimla alespoň dvou změn úkolů oproti seznamu. Občas to udělá menší čáru přes rozpočet. :confused:
 
Nahoru