• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

Nitramek

Pozorovatel
No , jsem zvědav , jaký množství to bude dávat na mé úrovni . Ocenil bych spíše něco ve stylu OHNIVÉHO FÉNIXE ... než jen pořád suroviny . Budova jako taková vypadá opět pěkně .
 

Mescal

Znalec fóra
Půjdu do eventu naplno, Červená Panda, vytažená na 10. level, se po nakrmení minimálně na DS sakra hodí. Jen bych se přimlouval za nějakou dobrou (3x3, 4x3) čistě kulturní budovu. :)
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
Červený panda půjde do sbírky medvědů, to je jasné. Bude jim to spolu slušet ;). Mám ráda budovy, co dávají VB, takže dobrý.
 

Hexik

Znalec fóra
jo jo taky se tesim na obnovu kultury mesto uz po tom vola rychle projiti 3 kapitol po sobe neni uplne nejlepsi, takze u me kulturka bambusova fontana a pak jeste naky ty vb na divy kdyz tam bude tech 20 dojo sice jedno na bete mam ale vzhledem ze je to kombinovana kulturka tak to jeste uvazim mozna tak jednu
no a hlavni budovu taky postavim sice nevim jak casto budu krmit ale myslim ze rada budov je myslena tak ze to nekrmite stale ale prilezitostne jako trebas ostatni medvedy fenixe ...
 

Prealiena

Velmistr písma
Tedy ohledně kultury: Bamboo fountain dává v poslední kapitole 18600, zatímco Třpytivý otec pralesa, který se dá získat z Tajemného objektu při kraftění, na stejné ploše 19100 kultury. A těch mám už osm jen z poslední kapitoly.
 

Mescal

Znalec fóra
@Lovec Krys ad ikona události odstrašující není, ale je ohromná, minimálně na mobilu ikona události zabírá relativně (k ostatnímu prostoru) spoustu místa a co se týká informací, pro ty, co nečtou fórum, už včera nebo předevčírem mi přišlo upozornění na video k události a věřím, že dnes nebo zítra přijde další upozornění na začátek eventu.
 

Melindra

Učedník
Ahojky, jdou někde zkopírovat úkoly v CZ/SK, tak abych je mohla vložit do zprávy pro společenství? Díky
 
Nahoru