• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

karhol

Znalec fóra
Má někdo postaveného měsíčního medvěda na 10?
Když koukám na jeho parametry, tak při správném krmení (jednou za dva dny) by měl dávat 12VB každý den (pokud večer nakrmím rozdám sousedskou a do 24hod rozdám sousedskou podruhé).
Zatím ho stavět nehodlám, ale rád bych věděl, jestli je těch 12VB realita, nebo jsem to špatně pochopil...
 

OldMaGorr

Mistr slova
Měsíční medvěd na 10. stupni dává sám o sobě 3VB denně a k tomu by při dobře načasovaném nakrmení měl dávat ještě 9VB po dva dny za sousedskou výpomoc (3 truhly každá po 3VB).
Pokud by bylo dost žrádla ho krmit obden pořád, tak by to zvedlo produkci VB denně o 12VB.
Pro rozvoj občas asi dobré, do divů bych se spíš zaměřil na VB z turnaje.
BTW: dosáhl jsem zatím jen na 7 artefaktů, další 2 budou z DS. Nakonec jej možná vezmu na milost a postavím.
 

Vicky1177

Mistr slova
Já jsem dosáhla zatím na 6, snad zítra ještě padne sedmý... Mám ještě skoro 1400 klíčů a ještě přijde za denní přihlášení + sběr + za poslední dva úkoly. Kdyby se dalo třeba dejme tomu 500 klíčů směnit za medvědí artefakt, rozhodně bych nebyla proti. Mám všechny budovy z odměn, které jsem chtěla, některé i 2x (a spoustu bižutérie k tomu).
 

aikomi

Mistr slova
Já získala všechny artefakty. Dokonce jdem dosáhla i na dalšího měsíčního medvěda. Mela jsem štěstí na klíče, které mi padaly.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Nakonec i s dneškem mi bude chybět 9 hvězd do devátého artefaktu. Možná, kdybych víc počítala od začátku hry, že by to vyšlo. Chtělo to opačnou směnu v ŘV v poměru 1:2. Prostě mi od všeho chybí jenom kousek. Budovy mám všechny, některé i 2-3x, klíče padaly jenom jeden den, pak už ani ťuk. Budovy jsou slabé, ani nevím, co bych kvůli nim měla vyhodit, takže nic moc.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Měl někdo v Akademii recept na přeměnu 2 starých medvědích artefaktů na 1 artefakt měsíčního medvěda? U fénixů to bylo oběma směry, ale tady jsem nic takovho nezaznamenal.
 

iDavis

Legenda
@ElfMaGorr nie a zrejme sa tu taký recept ani vôbec nenachádzal (nasvedčovalo tomu aj, tuším, včerajšie informačné okno v novinkách, kde bol explicitne zobrazený iba ten jeden smer).
 

Dokky

Učedník
ahoj, za mé velké zklamání, i když hrajeme vše jak se dá, poslední rozšíření prostě nejde normálně
uhrát, ano ... je to jasný vzkaz, chceš ho, kup si klíče za diamanty, jj ...
 

luterina

Veterán
Tak v jednom městě méďa na 9, s DS a získanými dalšími artefakty v pohodě na 10, ve druhém světě/městě méďa na 10 a další základnou, s odměnami jsem celkem spokojená, budovy co jsem chtěla, hlavně i díky tomu, že byly možné získat ještě jednou v dalších dnech, mám. Plnění úkolů bylo pro má města snadné, takže celá událost byla za mě velmi povedená, děkuji. :)
 

amalka45

Znalec fóra
ahojte tak ve finale prisel turnaj a snim relikvie takze jsem nakonec dodelala komplet ale jen 9vylepseni medveda .......takze budu doufat ze v dobrodruzstvi bube jako odmena.
 
poslední artefakt chybí. Ještě jsem vybral 15VB jako předchozí hlavní odměnu, ale chybí mi celé jedno souhvězdí, abych medvěda dodělal. Škoda, z DSka sice získám 2 artefakty a medvěda dodělám, ale už si nevylepším ani o kousek žádného ze starých medvědů. A polárka by to potřebovala... :(
 

Vicky1177

Mistr slova
Já mám teprve podruhé dva nové na jeden starý, viz aktuální okno ŘV:

04.jpg
 

Showstall

Pokročilý žák
Já ke svým 4x200 klíčů přidal ještě jednou 500 a mám 8 artefaktů. Jako na potvoru zbylo 9 (resp.8) mám ještě jeden pokus za jeden bod k tomu, abych to dotáhl do konce. Ale to už nedám, takže musím spoléhat na DS, ale bylo to dost blízko :( . Nicméně, stavět tohoto medvěda stejně nehodlám, původního pandu a polárního jsem si odmazal a postavil znovu, kdyby náhodou do budoucna, abych ušetřil KR-ka. Jinak jsem to tentokrát plnil bez nápovědy (spoileru) a v klidu se to dalo stíhat, i když jako nápověda to sloužilo v minulosti bezvadně. Jediné co jsem tahal z celého eventu bylo vojsko, jinak se i nic nelíbilo. Tak zase u dalšího eventu :cool: ahojky.
 
Nahoru