• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

tput

Kolemjdoucí
U mě je to jasné, už na vylepšení na 10 úroveň nedosáhnu. Zbývají mě dva artefakty a jedna mezihra, při plnění jeden úkol na den, nemohu dosáhnout tolika klíčů. Je to nastavené špatně, proč to není jako to bylo dříve? Úkoly až do konce eventu. Proč musím vkládat klíče 120 a výše, aby se mi vrátily klíče zpět, to tam ty malé výběry vůbec nemusí být. Dělal jsem samé malé výběry, občas velký a tím pádem event nedohraji do plných artefaktů.
 

Vicky1177

Mistr slova
Jo, před pár hodinama jsem se ukázala jako výstavní (rohaté zvíře), když jsem si do úkolu: "Vyrob pořádné množství základního nebo vzácného zboží" sebrala omylem manufakturu s tou nejnižší produkcí. :rolleyes:
No nic, chvilku si postojíme...
 

Laqhren

Znalec fóra
U mě je to jasné, už na vylepšení na 10 úroveň nedosáhnu. Zbývají mě dva artefakty a jedna mezihra, při plnění jeden úkol na den, nemohu dosáhnout tolika klíčů. Je to nastavené špatně, proč to není jako to bylo dříve? Úkoly až do konce eventu. Proč musím vkládat klíče 120 a výše, aby se mi vrátily klíče zpět, to tam ty malé výběry vůbec nemusí být. Dělal jsem samé malé výběry, občas velký a tím pádem event nedohraji do plných artefaktů.

Male vybery jsou tentokrat mene vyhodne ohledne postupu ve hvezdach (jsou nejak za 60, 50, 40, nekdy 33, za 26 je snad jedinny vyhodny ale davaji vsechny jen jednu hvezdu). Velke vybery: za 121 davaji 4 hvezdy, tedy priblizne 30/hvezdu coz je vetsinou nejlepsi a velky za 139 je za 5 hvezd, tedy 27.8/hvezdu. Nepocitala jsem si teda pravdepodobnost vraceni klicu z odmeny.. Ale prijde mi ze uz to takovy rozdil neudela.

Prosim, uz mate nekdo postaveneho medveda? Dava na tech vyssich levelech opravdu nejake VB za den, bez toho aby ho bylo potreba krmit? Cetla jsem to sice v odkazu na budovu ve vysvetlivkach, ale chci si byt jista protoze mi nekdo tvrdil ze ne:) Tak si nejsem jista jestli jsem to pochopila spravne:)

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

tput

Kolemjdoucí
myslím, že by měl každý mít možnost dohrát event do konce, i když, bere malé výběry a né jenom ty velké, aby se mu vracely klíče. Úkoly měly být až do konce eventu a ne jenom jeden za den. Honil sem se na začátku jako blbec, měl radost z toho jak plním úkoly a 8 dní před koncem jsem se zasekl s plněním jednoho úkolu za den. Event tímto způsobem nelze dohrát do 10 artefaktů.
 

Baxcze

Znalec fóra
Přiznám se že nechápu jak může mít někdo už 9 tlapu já mám jen 3 a dělám 69 úkol.Kdepak jsem udělal chybu klíče kolem města sbírám neustále.
 

GorGlin

Veterán
Jak to bylo u mě jsem psal.
Bral jsem vždy kouli s nejlepším poměrem klíče/hvězdný prach.
A k tomu jsem měl docela štěstí na klíče při losování.
Ale tři jsou trochu málo.
Dva by jsi měl dostat za úkoly.
Každopádně jestli jsi bral koule za 60 klíčů, tak toho medvěda nevylevlis
 

zidouch

Pokročilý žák
Ten event je velmi špatně nastavený, hlavně se za jedno otočení hry nedá získat 9 tlap ale jen 8. A výhry, o tom už ani nemluvím. Jde to opravdu pomalu ale jistě do .... Vždycky jsem si vybral budovy, které pro mě byly výhodné. a ty se snažil získat. Teď poslední eventy už mě nic nechytne. Proč taky, když ty staré jsou lepší. Další věc. To hraní jednoho úkolu za den je taky k ničemu. Když už jsem si budovu nevybral tak aspon liskove mesto s obyvatelstvem. Takze vic nez pulka eventu jen zbuhdarma vyhazet klice. Jetli to bude takhle s hrou pokracovat, koncim. Tohle je nuda
 

Baxcze

Znalec fóra
Taky jsem bral jen ty dobrý poměry ale padalo mi všechno jen ne to co jsem chtěl.Nic jsem nikde neměnil takže podle všeho už mám asi smůlu pěkný no to je teda event jak stehno.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Mnohokrát se tu už objevilo, že pro začínající hráče nemohou mít eventy význam, protože budovy zastarají. Částečně je to pravda, přesto s Vámi nesouhlasím. Za prvé: budovy jsou čím dál slabší, takže teď už vydrží déle. A za druhé: ve druhé kapitole jsem získala zlaté kuře na 10 lvl., několikrát jsem ho vylepšila, takže teď je v trpaslících - já v hobitech - a doslova si ho hýčkám, protože ten efekt krmení roste s postupem a pomáhá mi od začátku hry. Medvěd, který se dá krmit by taky začátečníkům na 10 lvl. nezevšedněl.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@zidouch Tento (i minulé eventy poslední dobou) nejsou nastavené špatně. Naopak jsou nastavené celkem chytře. Při normálním hraní lze získat 7.artefaktů, při troše štěstí z vrácených klíču i všech 9ks pro rozvinutí medvěda na maximální level (můj případ, poštěstilo se 4x 500 + 2x 200). K těmto eventům patří už i DS, kde se dají získat zbylé 2 artefakty pro plný počet. Jako celek se to spolu doplňuje dobře...ale
Co vidím špatného, tak jen to, co se týká DS. Je zapotřebí být v rozumném společenství, co to dokáže (a chce) uhrát třeba jen tou nejrychlejší cestou (takže jednotlivci jsou prakticky bez šance), dál pak klasika špatné odměny v DS, díky kterým je to spíše otrava a ztráta času, než radost z navazující akce.
 
Naposledy upraveno:

dodoch1

Pokročilý žák
Na klíče si nemohu stěžovat. Vybírám ty nejvyšší hodnoty a 500, 200 a 100 mi padají celkem rovnoměrně. Horší je to s plněním Oparů, kouzel a relikvií u menšího města ve Winyandoru. Tam to nemám šanci dokončit. A ani nestojím o DS, protože se to stává bohužel pravidlem, že Vás nejdříve nutí k nákupu a pak si o ty dvě tlapky, kdy už si je ale nemůžete vyměnit v AK, si je musíte získat v DS.
 

DeletedUser4336

Guest
Mě paklíče padly jen jednou, asi 100, jinak nepadají. Vetšinou beru ty nejvyšší bedny.
 
Nahoru