• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

tput

Kolemjdoucí
moje bilance - splněná celá řada úkolů, přesto mi chybí poslední dva artefakty, abych mohl rozvinout na 9 a 10 úroveň. Honil jsem se jak blbec, plnil všechny úkoly, vypotřeboval jsem snad všechno co jsem měl, že já blbec raději nestavěl město míso eventu.
 

flego

Mistr slova
@tput Zřejmě jsi jeden z mála,co si nezakoupil zvýhodněné balíčky :) ,ale to už je poslední dobou osud nás všech,co neplánují utrácet peníze ve hře :)
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@flego nesouhlasím, ..není to o penězích, ale o štěstí. Sám jsem do toho nedal ani korunu a mám ho na 10.lv.
Jak jsem psal zde :
tak za tím si stojím. Pokud @tput neměl štěstí navrácené klíče, nebo otevíral jiné truhly než 26,121,139 (ty byly nej, hlavně 139), tak to tak nastavené prostě je, aby event ukončil se 7.artefakty. A v DS, co bude brzy, tam si zbylé 2 může získat.
 

DeletedUser7076

Guest
Přišlo mi, že počet získaných artefaktů hodně závisel na štěstí, tedy kolik klíčů se vrátí z truhel za121 a 139. Dvě města, stejná strategie otevírání truhel a mám 8 artefaktů v jednom vs. 9 artefaktů + dva medvědy ve druhém.
 

flego

Mistr slova
@BiggJOEcz - na tebe si štěstí sedlo,na jiného ne. Pokud ne, další štěstí musíš mít v tom, že jsi ve spolku,kde otevřou v dobrodružství všechny truhly, a pokud jsi sólista, opět smůla... nějak moc štěstí najednou :( v jinak jednoduchém eventu s průměrnými odměnami. Nevím jak daleko ve hře je @tput ,ale pokud je v první třetině,tak bych toho nelitoval, určitě si na nějakou chvíli pomohl :)
 

Deleted User - 500563

Guest
Ačkoliv je Dobrodružství společenství důležitou součástí ve hře, bohužel se netýká této události. Proto se prosím držte daného tématu. Děkuji za pochopení ;)
Příspěvky byli přesunuty do tématu Dobrodružství společenství, kde můžete nadále pokračovat v konverzaci.
 

Levijan

Kolemjdoucí
Doufala jsem, že se mi podaří směnit artefakty měsíčního medvěda. Bohužel se v akademii vyskytovaly velmi vzácně. Od pátku čekám na nabídku, bohužel to vypadá, že mi zůstanou v inventáři.
 

Filipes I.

Kolemjdoucí
Nějak se mi nepodařilo směnit po skončení DS tlapky ve výrobě a to jsem tu skoro furt, včera jsem i obměňoval nabídku. Naposledy jsem viděl možnost směny o víkendu když jsem měl jen jednu tlapku. Skončilo to tedy ve výrobě včera 13.?? To mám ale smůlu :)
 
Nahoru