• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

no já měl sadu - tu jsem si urychlil pětkama, protože jsem měl ráno čas a doufal, že třeba využiju válečnické masy... no, skočilo mi tam 9/45, potom vojsko no a potom zase sady. Takže zase zítra nebo možná večer... :D
 

Slniecko

Znalec fóra
Joo, hlavne ty úkoly kde jsou strety a relikvie dáva tehdy, když není turnaj a když zas turnaj je,tak dáva prozkoumávat/opary/výzkum.. Takže propracované to je perfekte.. Tedka taky stojím od nedele, protože to chce po mne porád dookola relikvie, nebo rešit strety..
 

Ludi

Veterán
Náhodné úkoly - škoda slov.
Náhodný výskyt nabídky v Akademii - škoda slov. Krmení se mi stále objevuje max 1x za týden. Takže za chvíli mi budou Meďové i Fénix k ničemu ...
Otázka náhodné volby čehokoliv v této hře je mi záhadou :confused:
 
s tím krmením to máš nějaké divné... neříkám, že udělám každý den jedno, ale na druhou stranu někdy se objeví i víckrát během jediného dne a rozhodně jsem každý týden s krmením v plusu.

V dlouhodobém horizontu se to zase určitě otočí. Já jsem asi dva týdny neviděl bonusy na jednotky a teď za dva dny jsem vyrobil od každého po jednom
 

Lovec Krys

Legenda
Na cz1 mám naštěstí krmení dostatek, už ho tam není tolik, jako před změnou, ale je tam v množství dostatečném na pokrytí mé spotřeby.
Na ostatních městech nevím - tam mi je vcelku ukradené, ani to v nich nesleduji pravidelně.
 

DeletedUser4169

Guest
Na podpoře všechno svedou na random.
Krmení se objevuje v poslední době (cca 14dní) opravdu sporadicky, dříve ho tam bývalo daleko více.
Předpokládám že je to navíc nastavený, aby to z tebe tahalo prachy. Např. ten úkol na 15oparů, jak v akademii párkrát něco koupím, tak mi ten úkol začne chodit pořád dokola. Pro představu teď jsem měl ten úkol:
15 oparů
15 oparů
15 oparů
6oparů nebo technologii (to byla novinka :D)
15 oparů
15 oparů...
Podotýkám, úkoly přímo za sebou... a opakuje se to takhle běžně.
 

DeletedUser3225

Guest
Naprosto trapný je ten random na úkoly...z posledních 15ti úkolů mám snad po desáté vyřešit 9 střetů nebo 45 turnajových střetů...pak se to vystřídá z úkolem na 11 relikvií a sporadicky na 3 skupiny army na rekrut... Tenhle event je nejhorší,jaký kdy byl... hanba vývojářům,kam to celé směřují...a na nedostatek krmení si v klanu stěžuje celkem dost lidí... špatná cesta,jak tahat peníze z hráčů...
 

Ludi

Veterán
@Thespia Zkoušela jsem to, ale na podpoře mají omezené možnosti a zrovna s tímhle nemůžou nic dělat. Podle diskuze, která na toto téma proběhla na fóru, má tento problém daleko víc lidí. I v obou společenstvích, kde mám města (CZ1 i CZ2), se spoluhráčům krmení z Akademie také téměř vytratilo. Dnes mi na podpoře slíbili, že o problému budou informováni vývojáři. Doufejme, že se to časem vyřeší.
 

DeletedUser7199

Guest
Random ? Tohle není random, ale blbě vymyšlenej úmysl. Vemte si jedno album a přehrajte si pisnicky random. Schválně, kolikrat za sebou uslyšíte jednu písničku. pokud 3x, tak je to jak výhra v loterii, ale tady 6x za sebou stejný úkol není výjimkou. Houbec random. Planý řeči. A my jim to máme baštit ? Ten kdo to programoval by se měl více než stydět :-(
 
tak, jedna věc je čistá náhoda a druhá ta, že ty úkoly mají zřejmě ještě své pravděpodobnosti výskytu. A pokud by na tvém albu měl track05 pravděpodobnost 33 %, tak by tu nějaká šance, že pojede 6x po sobě byla. Místo jedna k milionu jen jedna k osmnácti. To už je docela rozdíl :D Ale tím to neomlouvám, některé ty opakovačky jsou protivné, byť je na mě event v úkolech relativně milosrdný
 
náhoda/náhodný generátor :) z angličtiny

jinak, dneska ke mě byly sféry laskavější. I když se to těžko pozná, když 30VB padá z velké i standardně, ale padalo to i z menších a za cca 4-5 tisíc klíčů mám 600VB pro divy. Ostatní už asi pošetřím na zesilovače :) Každopádně medvídek bude hotov a sbíráme dalšího. Otázka je, na kterého se vrhnout...
 

Ludi

Veterán
@Emhyr var Emreis II - volba Médi závisí na prioritách, ale dovoluji si doporučit toto: Polární bohatě stačí na 1. lv., krmení vydrží celý turnaj a zkracuje čekání na další kolo o 10%. Až budeš končit konstrukty, tak stejně postavíš Časový skok, takže do té doby to je pomoc. Je fajn, když člověk hraje turnaj kdy chce a nemusí pořád čekat.
Panda dává zboží a na 10 lv. 2 kouzla na manuchy, což je příjemné. Takže doporučuji Pandu. Jedině v případě, že bys do budoucna nechtěl Časový skok, tak pak se vyplatí vytunit Polárního, ale Časový skok také zvyšuje produkci živoucího - podobně jako Horské sídlo běžné zboží.
 

Nadsamec28

Kolemjdoucí
Zdravíčko ve spolek,

nevím kdo daný event vymýšlel nebo dělal program na náhodné generování úkolů, ale ten se moc nevyvedl... Když není turnaj tak skáčou úkoly s zažitým názvem "Svatá trojce" která je už nudná jako výklad o školení na BOZP. Před záčátkem turnaje se nečekaně naskytnou úkoly na vyřešení střetů (s tím že by člověk normálně měl mít dost provincií k tomu aby to logicky po předchozích úkolech splnil - ale bohužel můj stav kdy jsem zaseknut ve vílách a potřebuju už orky na vyřešení střetů je beznadějný a v nedohlednu jako fronta na poště k okénku), pak aby Vás ukonejšili, tak se objeví úkol na dílny (člověk s nadšením, že se to konečně pohne obětuje i nějaké ty urychlovače - "nasyslené") ale ono ejhle veškeré opojení vyprchává - to je prej normální.... (spíval to i Leoš Mařeš kdysi dávno) a přichází zase na řadu kolovrátek se stejnými (bohužel nudnými) úkoly... No po prohození kamaráda panáka krkem (na uklidnění) se v řadě za sebou jak trpaslící potom sune o5 úkol na vyřešení střetů a turnajových střetů a aby toho nebylo málo tak se pomalu přiblížíme k 50 (to je takové fajně kulaté číslo, které vám hru ještě trochu znechutí)

Myslím že nebudu sám, ale opravdu se mi líbila verze, která fungovala kdysi... splnil jsem veškeré úkoly a měl jsem pokoj, pak už jenom denní blbosti a člověku z těch úkolů nevstávaly vlasy hrůzou, stále se divím, že nějaké ještě vůbec mám... Doufám že tahle celá konverzace možná někdy v budoucnu k něčemu povede, ale osobně si myslím že to stejně bude fungovat jako v normálním životě,

Předem díky za své vyjádření osobních pocitů, aspoň někde jinde než doma u PC člověk může vyjádřit své rozhořčení ze hry :-D

Možná se budu opakovat jako jiní v předchozích příspěvcích, ale na fórum jsem se dostavil teprve podruhé a opravdu se mi nechce pročítat 24 stránek...
Takže GL & HF a radši od té hry vypadněte ven i když tam je škaredě, možná uděláte lépe =) :p
 

karhol

Znalec fóra
Chápu všechna rozhořčení nad opakujícími se úkoly, taky mně to otravuje, ale ruku na srdce - kdo z Vás měl v minulém systému úkolů (pevná řada úkolů a konec) na konci eventu fénixe na lvl. 10 bez investice reálných peněz (diamantů). Myslím si, že až skončí tento event, bude mít dost hráčů medvěda na lvl. 10 a bez diamantové investice.. Sice ty stejné opakující se úkoly jsou utrpením, ale přesto si myslím, že hráči získají víc než když byly úkoly předem dané a v omezeném počtu.
 
Nahoru