• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník 2022

Mescal

Znalec fóra
@Waso, nabídka na Balíkovou základnu (budova, co přídává vždy +1 k sebraným klíčům) se objeví jen na 24 hodin... mě přišla již ve středu.

Poznámka: kamarádka mě přesvědčuje, že nabídka je na 12 hodin a ne na 24 hod, jak jsem psal já, tak nevím
 
Naposledy upraveno:

Waso

Učedník
@Waso, nabídka na Balíkovou základnu (budova, co přídává vždy +1 k sebraným klíčům) se objeví jen na 24 hodin... mě přišla již ve středu.

Poznámka: kamarádka mě přesvědčuje, že nabídka je na 12 hodin a ne na 24 hod, jak jsem psal já, tak nevím
Amo. cca 24 hodin (musím si pamatovat do příště!!)
 

nataly111

Velmistr písma
První nabídka v události na nákup měny, je na 24 hodin. Ovšem ta druhá, která následuje a je na nákup balíkové základny je platná pouze na 12 hodin. Dám za to ručky do ohně. ;)
 

Ludi

Veterán
Klíče mi padají minimálně, ve srovnání s betou, kde jsem zvládla méďu v pohodě na 10 lv., je to tu bída.
Navíc krmení v Akademii zase nějak vymizelo.
Na betě začalo DS a budou v odměnách 2 artefakty.
 
Naposledy upraveno:

Tinuviel

Pozorovatel
Ahoj, příběh je to pěkný, méďu jsem postavila na denní sběr 4vb, ale časem ho uklidím, produkce živoucího se nevyplatí. Uvidíme, co bude dávat ještě v dalších kapitolách. Plnění úkolů je v pohodě. Jenom mi vadí jedna věc - úkoly čistě na provincie bez možnosti je splnit turnajem a nebo ve věži. Za to dávám palec dolů. Ne všichni mají možnost, a nebo jednoduše nechtějí si otevírat nové provincie.
 

Waso

Učedník
Tož já su rád (jako fakt - bez ironie!!!) že systém občas pustí jako odměnu manu.
(bez toho bych se tady už picnul!) :p
 
Nahoru